صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 144
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    دستی که کنار قفسه بهش یک ساعت قبل از تمرین ظرف غذا رو از جلوش برمیدارم توی غذاش هم همه چیز هست آجیل تخمه سیب و.... و برای گرفتنش هم خیلی مشتاقه تا وقتی که گردنش به غذا میرسه
    سیب رو به عنوان جایزه نده .دوست داری با دست نگه دار براش که بخوره ولی برای تمرین ازش استفاده نکن. از بین آجیل وتخمه جایزه رو انتخاب کن .

پس این بازی رو دوست داره .حتما موفق میشی

اگه این غذایی که به عنوان جایزه بهش میدی رو خیلی دوست داره خیلی خوبه . اگه گازت گرفت . مثل قبل بهش بگو نه . هر دوتا دستت رو ببر پشت .هم دستی که کنار قفسه هم دستی که غذا روباهاش نگه داشتی ( با عجله وبا ترس اینکارو نکن . خیلی خیلی جدی باش و بی خیال ) و همونجا بشین واسه 2 دقیقه . بعد تمرین روشروع کن دوباره اگه باز لجبازی کرد دوباره همون کارو تکرار کن.یکم بشین کنارش ولی دیگه تمرین نکن باهاش بعد چند دقیقه بروبه کار خودت برس . اگه همون موقع بخوای بری فکر میکنه به خاطر گاز گرفتنش داری میری .

گاز گرفتن براش یه عادت شده بود چون ازش می ترسیدی ( البته شاید هنوز هم می ترسی ).کم کم از سرش میفته فقط باید بدونی چجوری واکنش نشون بدی .

و یه نکته اینکه سعی کن دستت رو جوری نگه داری که تا حد امکان نتونه گازت بگیره وخودت هم این فرصت رو بهش نده . کف دست و ساعدت رو در دسترسش قرار نده . این قسمتها رو راحت تر گاز میگیرن طوطی ها .دستت کاملا مشت کرده و سفت و به پشت نگهدار . جایی که باید پا بذاره بین ساعد و آرنجت هست .

و یه نکته دیگه اینکه تا یه حرکت براش خیلی خیلی عادی نشده جایزه رو دورتر نبر . اینجوری با بی اعتمادی میاد روی دست واحتمال گاز گرفتنش بیشتره . بذار هر مرحله قشنگ براش عادی شه .

نگران نباش 4 روز خیــــلی خوب بوده پیشرفتش . فقط بذار با سرعت خودش پیش بره .اگه دیدی وقتی دستت رومیبری دورتر نمیاد ازت غذا بگیره یا گازت میگیره بدون هنوز براش عادی نیست .تمام این کلیپایی که گذاشتم تو سایت حداقل چند هفته طول کشیده تا طوطی بیاد روی دست.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    سلام دوستان.اگه یادتون باشه من قبلا اینجا گفته بودم که کاسکوم عاشق گاز گرفتن و فقط بعضی وقت ه اجازه میده از سر نازش کنم.تو این مسافرت های که ما رفتیم قفس کاسکو توی ماشین بقل دست من بود.من دائما به بدنش دست میکشیدم و اون کاری نمی کرد چون حواسش به ماشین پرت بود.نتیجه رضایت بخش بود.کاسکو الان دیگه غیر از سر موقع ناز کردن اجازه میده کل بدنش رو ناز کنم.فقط زیر شکمش رو میترسم.به نظر شما اجازه میده زیر شکمش رو ناز کنم...اگه گذاشن میتونم تمرین رو دست اوردن رو شروع کنم.در ضمن من متوجه شدم که کاسکوم از این که روی جسم متحرکی باشه بشدت میترسه.مثلا یه ذره میلش رو تکون میدم سریع میپره به قفس......رو دست هم چند بار اوردمش تو جنگل ولی چون ترسیده بود گازم نگرفت.تا وقتی بی حرکت بودم اون هم اروم بود.به محضه این که حرکت کردم پرید؟ممکنه این ترسش نزاره که دستیش کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    منظورتون از سر دادن یعنی اینکه خودش سرش رو پایین بیاره؟
    فقط بعضی اوقات من دستم رو تکون میدم بعدش سرش رو خودش میاره پایین منم نازش میکنم.غیر این صورت دستم رو قلم میکنه
    شما خیلی اشتباه کردین که تو مسافرت وقتی حواسش نبوده به پراش دست زدین معلومه که نتیجه برای شما رضایت بخشه. همه این نتایج رضایت بخش رو زمانی بدست آوردین که طوطی شما حواسش به چیزه دیگه ای بوده . طوطی وقتی میترسه ممکنه بیاد روی دست کسی که ازش نگهداری میکنه . اصلا اینا به معنی این نیست که شما موفق بودین .

کاربر saghar78 هم همزمان با شما مشکل طوطیش رو مطرح کرد الان داره مرحله به مرحله اعتماد طوطیش روجلب می کنه و قطعا هم موفق میشه . ولی شما سوال میپرسی وکاری که به نظرت آسون تره انجام میدی

بله برای جلب اعتماد ، طوطی یا باید اجازه بده سرش روبخارونید یا باید بیاد روی دست . هیچکدوم لازمه همدیگه نیستن . هر طوطی ممکنه با یه روش رام بشه . نظر شخصی من اینه که روی دست اومدن دومین مرحله برای رام شدنه و حالا یکی ممکنه نظرش این باشه که باید اول سر طوطی رو بخارونیم اینم یه نظره ، کسی که داره راهنمایی میگیره باید یکی از راه ها رو انتخاب کنه . با توضیحاتی که شما دادی راجع به سر خاروندن طوطی تقریبا یه ماه پیش من گفتم روی دست آوردن رو باهاش تمرین کنی . اول با دست غذا بدی و بعد روی دست بیاریش با تمرین . اینکارو انجام دادین ؟ راحت از دست غذا میگیره ؟بلده بیاد دنبال دست وقتی غذا تو دست شماست ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    dog-......
    شماره عضویت
    11993

سلام ممنون از راهنمایی های فوق العادتون

سلام ممنون از راهنماییهاتون من یک عروس هلندی یکساله دارم که دوهفتس خریدمش فروشنده با گرفتن 50000تومان از ما و دو ثانیه کارکردن باهاش به اصطلاح رامش کرداما از وقتی اوردیمش خونه همش حمله میکنه یهمون لازم به ذکره که جفت خورده بود از جفتش جئاش کردن حرفم اصلا نمیزنه و دوهفتس دارم سعی میکنم فقط ارومش کنم بهش بفهمونم دوسش دارم اما نمیشه سیب زیاد دوست نداره با دستم سعی کردم غذا بدم گاز میگیره کلا بدش میاد از ما بنظرتون میشه کاریش کرد با نه

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط maral afshar نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییهاتون من یک عروس هلندی یکساله دارم که دوهفتس خریدمش فروشنده با گرفتن 50000تومان از ما و دو ثانیه کارکردن باهاش به اصطلاح رامش کرداما از وقتی اوردیمش خونه همش حمله میکنه یهمون لازم به ذکره که جفت خورده بود از جفتش جئاش کردن حرفم اصلا نمیزنه و دوهفتس دارم سعی میکنم فقط ارومش کنم بهش بفهمونم دوسش دارم اما نمیشه سیب زیاد دوست نداره با دستم سعی کردم غذا بدم گاز میگیره کلا بدش میاد از ما بنظرتون میشه کاریش کرد با نه
    اطلاعاتی که دادی به صورت کلی است و برای راهنمایی به اطلاعات دقیقتری نیاز داریم؛یعنی چی که 2 ثانیه باهاش کار کرد؟؟روش رام کردن چی بود؟خودتون دیدید؟
    عروستون بالغه؟نره؟قبلش حرف میزد؟قبل از این که بدید رامش کنند عصبی بود؟وحشی بود یا کمی رام بود؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید من متوجه نمیشم وقتی میشه جوجه ی تازه دونخور خرید شماچرا یه پرنده رو از جفتش جدا کردید؟
    حتی اگر رام هم بوده باشه که امکانش به نظر من در حد صفره به خاطر جداشدن از جفتش عصبی میشه.
    مگه میشه پرنده در عرض 2ثانیه رام شه؟!؟فقط پول بیخود از شما گرفتن.
    وقتی میاد خونه باید یکی دهفته کاریش نداشته باشید تا بهتون اعتماد کنه بعد سایر مراحلو که اینجا توضیح داده شده رو انجام بدید.
    من بهتون پیشنهاد میکنم که پرنده رو به مغازه دار برگردونید ویه جوجه ی تازه دونخور بگیرید.
    تازشم تو یک سالگی که عروس بالغ نیست چجوری از جفتش جداش کرده؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    dog-......
    شماره عضویت
    11993
    نه رام نبود گردن بیچاررو داشت میشکست منم اونجا انقدر گریه کردم با طفلی اینجوری رفتار کرد که پرتم کردن بیرون اما واقعا دو ثانیه بیشتر طول نکشید یکم با سوهان ناخناشو نوکشو کوتاه کرد بعد گفت بیا رام شده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    dog-......
    شماره عضویت
    11993
    من اصلا از عروش هلندی اطلاعاتی نداشتم اشتباهمم همین بود به ما گفت یکسالشه و جفت خورده حتی گفتیم جفتشونو بده گفت نه اصرار زیاد همسرم باعث شد بخریمش و جوجشو ریز300 نمیداد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    من اصلا از عروش هلندی اطلاعاتی نداشتم اشتباهمم همین بود به ما گفت یکسالشه و جفت خورده حتی گفتیم جفتشونو بده گفت نه اصرار زیاد همسرم باعث شد بخریمش و جوجشو ریز300 نمیداد
    سلام.دوست عزیز فکر میکنم بهتره در مورد پرندتون توی لینکی که گذاشتم بحث رو ادامه بدید.بهتره ازش یک عکس بذارید تا بشه در مورد سنش نظر داد.در مورد رام کردنش هم که انسان بی انصافی بوده و از بی اطلاعی شما نهایت سو استفاده رو برده.http://www.parsipet.ir/showthread.ph...3&goto=newpost

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    سلام نفیسه خانوم بلاخره طوطی من روی دست اومد البته یکم دو دلم هنوز استرس دارم که فقط همون چند دفعه باشه

دستی کردنش واقعا سخت بود چون گاز های بدجوری میگرفت و من هم کم کم داشتم بیخیالش میشدم و فقط تا مرحله ی دو میرفتم وبازی وحرفزن تو فکر این بودم که یه جوجه بخرم ولی دیروز اتفاق جالبی افتاد

داشتم درس میخوندم و با ماژیک های رنگی داشتم زیر نکات مهم خط میکشیدم که اومد روی میز ببینه دارم چی کار میکنم وقتی ماژیکارو دید از رنگشون خوشش اومد منم که دیدم مشتاقه زانوم رو گذاشتم جلوش و

ماژیک رو گرفتم کمی دورتر که با کمال ناباوری اومد روی زانوم دفعه های بعد به جای زانو از دستم استفاده کردم 5-6 بار اینکارو تکرار کردم 2-3 بارشم به خاطر گوجه سبز اومد بدون اینکه بترسه یا گاز بگیره!

البته دستم رو خم نکردم ( افقی) مثل اون فیلمه بلکه همون جوری راست گرفتم رو به روش

امروز صبح که رفتم پیشش هر چی گفتم بیا رو میز بیا رو دست فقط میگفت نه نه نه و فقط یه دفعه اومد روی دستم به نظرتون کارم اشتباه بوده ؟ البته اصلا حوصله هم نداشت ! نظر شما چیه ؟ دیگه ادامه ندم ؟ یا بذارم

وقتی که حوصله داره دوباره باهاش تمرین کنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    ای وای ببخشید سپیده خانوم

ها راستی دفعه ی بعد که گفتم بیا یه گاز جانانه هم ازم گرفت به خاطرشم داشتم از امتحان جا میمونم

صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)