صفحه 17 از 113 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    سلام به همگی این تخم آفتاب گردان که میگین از آجیل فروش ها بگیرم یا باید تخم خام بگیرم که نمک نداشته باشه؟
    میتونید مغز تخمه تهیه کنید و اون داخل اب 24ساعت بزارید و ابش تمیز کنید تا نمک اون برود بعد قابل استفاده است اما کار منطقی استفاده از تخمه تازه است سعی کنید تخمه با میوجات مثل موز و سیب و اب هویج مخلوط کنید دوست عزیز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام به نظرتون سرلاک هایی که تو بازار پرندگان به صورت باز میفروشن مناسب هست یانه؟این اگزکت بسته های نیم کیلویی هم داره؟بعد به نظرتون من چقدر بگیرم برای جوجه هام مناسبه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    به نظر من از داروخانه بگیرید بهتره خب.

من واسه ی عسل از داروخانه از این سرلاک خارجیا میگرفتم.سرلاک گندم و موز.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsham 2 نمایش پست ها
    به نظر من از داروخانه بگیرید بهتره خب.

من واسه ی عسل از داروخانه از این سرلاک خارجیا میگرفتم.سرلاک گندم و موز.
    تو مقاله ی تغذیه گفته بود که آخرین راه سرلاک انسانی هست یعنی اگر هیچ چیزی نتونستنم تهیه کنم بعد اینو بگیرم تازه گفتن اگر استفاده شد فقط یک روز نه بیشتر.وگرنه من که از خدامه جای اینکه 80تومن پول سرلاک بدم 8تومن میدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    تو مقاله ی تغذیه گفته بود که آخرین راه سرلاک انسانی هست یعنی اگر هیچ چیزی نتونستنم تهیه کنم بعد اینو بگیرم تازه گفتن اگر استفاده شد فقط یک روز نه بیشتر.وگرنه من که از خدامه جای اینکه 80تومن پول سرلاک بدم 8تومن میدم
    والا چی بگم.من که واسه ی عسل از همون سرلاک انسانی رو استفاده کردم تا دو ماه هم روزی سه بار تغذیه اش میکردم خدا رو شکر مشکلی هم پیش نیومد و بزرگ شد.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام به نظرتون سرلاک هایی که تو بازار پرندگان به صورت باز میفروشن مناسب هست یانه؟این اگزکت بسته های نیم کیلویی هم داره؟بعد به نظرتون من چقدر بگیرم برای جوجه هام مناسبه؟
    آقا قلیخانی بهترین کار اینکه همون موز هویج سیب رو درست کنین هم بهداستی هستش آدم خودش درست میکنه هم اینکه هزینه اش پایینه.شاید اون که میگین باز میفروشن بهداشتی نباشه سرلاکم که گرونه آدم دلش نمیاد 80 تومن بده من همون سیب موز هویج بهشون میدم هزینه اش خوبه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آقا قلیخانی بهترین کار اینکه همون موز هویج سیب رو درست کنین هم بهداستی هستش آدم خودش درست میکنه هم اینکه هزینه اش پایینه.شاید اون که میگین باز میفروشن بهداشتی نباشه سرلاکم که گرونه آدم دلش نمیاد 80 تومن بده من همون سیب موز هویج بهشون میدم هزینه اش خوبه
    بعضی از دوستان خبر دارند من الان به شدت درگیر کار مهمی هستم که واقعا وقت درست کردن چنین چیزهایی رو ندارم ودردسرش برام زیاده و واقعا وقت نمی کنم که بخوام درستش کنم.به همین خاطر مجبورم سرلاک بگیرم.این سرلاک بازها هم مثل اینکه معتبر هستند و وهمین طور قیمت اون ها هم بالاست اما خب من از دوسه نفر شنیدم که تعریف میکنند به همین خاطر گفتم این جا بپرسم تا مطمئن شم.
    در کل اگر مجبور به اینکار بشم تنها راه برای من خرید سرلاکه چون حتی حوصله ی رفتن بیرون وخرید کردن روزانه رو ندارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    یا اگزکت تهیه کنید یا ورسلاگا دوست عزیز
    از دادن هر گونه سرلاک انسانی خوداری کنید این کار در اینده تاثیر خودرا نشان خواهد داد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    یا اگزکت تهیه کنید یا ورسلاگا دوست عزیز از دادن هر گونه سرلاک انسانی خوداری کنید این کار در اینده تاثیر خودرا نشان خواهد داد
    میشه بگید تاثیرش در آینده چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    یا اگزکت تهیه کنید یا ورسلاگا دوست عزیز
    از دادن هر گونه سرلاک انسانی خوداری کنید این کار در اینده تاثیر خودرا نشان خواهد داد
    میشه لطف کنید نظرتون راجع به این سرلاک های باز هم بگید؟ممنون

صفحه 17 از 113 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)