کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    از نظر علمی بله بالا میره ولی در تانک مگه چقدر تبخیر داریم که باعث بالا رفتن kh بشه و ما مدام آب تبخیر شده رو جای گزین میکنیم

Send by Tapatalk
    توی تانک های نانو مثلا 30 لیتر حداقل 1 لیتر در روز تبخیر وجود داره و اگر کسی سه چهار روز بره مسافرت و اب تبخیری جایگزین نشه فکر کنم اکواریوم غنی از عناصر میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869

اگر اینجا بزرگواری هست که از فسفات گیر جی بی ال به تنهایی استفاده کرده باشه نتیجه رو اعلام کنه .ایا تاثیر خوبی روی فسفات داره ؟ من شنیدم اصلا جالب نیست به خصوص که اب رو هم زرد میکنه اگر کسی تجربه استفادش رو داشته اعلام کنه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها

اگر اینجا بزرگواری هست که از فسفات گیر جی بی ال به تنهایی استفاده کرده باشه نتیجه رو اعلام کنه .ایا تاثیر خوبی روی فسفات داره ؟ من شنیدم اصلا جالب نیست به خصوص که اب رو هم زرد میکنه اگر کسی تجربه استفادش رو داشته اعلام کنه.
    سلام دوست عزیز. من یک سالی هست استفاده میکنم و فسفاتم هم با تستر API روی ۰.۱ هست. تازه من یک چهارم دوز پیشنهادی شرکتش استفاده میکنم . اگر شما قبل از استفاده مدیاها رو با آب RO بشورین به هیچ عنوان آب رو زرد نمیکنه. جدیدا هم توی راکتور دستساز ریختم و باز هم خوب عمل میکنه. خلاصه که من راضی هستم. موفق باشید.
    ویرایش توسط imaan : 24th July 2014 در ساعت 06:51 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من یک سالی هست استفاده میکنم و فسفاتم هم با تستر API روی ۰.۱ هست. تازه من یک چهارم دوز پیشنهادی شرکتش استفاده میکنم . اگر شما قبل از استفاده مدیاها رو با آب RO بشورین به هیچ عنوان آب رو زرد نمیکنه. جدیدا هم توی راکتور دستساز ریختم و باز هم خوب عمل میکنه. خلاصه که من راضی هستم. موفق باشید.

ممنون . من راکتور ندارم و همینطوری میخام بزارم توی سامپ .اگر به اندازه دز پیشنهادی استفاده کنم فسفات رو صفر نگه میداره ؟
    ویرایش توسط bluetang : 24th July 2014 در ساعت 06:59 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    والا اون رو هیچ فسفات گیری نمیتونه تضمین کنه. چون بستگی به تانک و میزان غذا دهی و سیفون و خیلی از موارد داره. ولی من با همین فسفات گیر و بدون راکتور و یک چهارم دوز تا صفر هم اومده فسفاتم و فکر میکنم اگه با دوز پیشنهادی بگذاری فسفاتت صفر بشه. فقط توجه داشته باش که مدیاهای فسفات و نیترات و ... عمر مفید دارن و حدود ۶ - ۹ ماه هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    والا اون رو هیچ فسفات گیری نمیتونه تضمین کنه. چون بستگی به تانک و میزان غذا دهی و سیفون و خیلی از موارد داره. ولی من با همین فسفات گیر و بدون راکتور و یک چهارم دوز تا صفر هم اومده فسفاتم و فکر میکنم اگه با دوز پیشنهادی بگذاری فسفاتت صفر بشه. فقط توجه داشته باش که مدیاهای فسفات و نیترات و ... عمر مفید دارن و حدود ۶ - ۹ ماه هست.
    یک تانک نانو دارم 40 لیتری .حدودا چند گرم باید بزارم ؟

جای پرفشار باید بزارمش یا کم فشار ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، کبوتر ، طوطی
    شماره عضویت
    10639
    یک تانک نانو دارم 40 لیتری .حدودا چند گرم باید بزارم ؟

جای پرفشار باید بزارمش یا کم فشار ؟
    شما 90 الی 100 گرم از فسفات گیر جی بی ال رو درون قسمت پر فشار قرار بدین کافیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    خدمت دوستان خوبم یک سوال داشتم آیا تانکی که هنوز ماهی و موجود زنده ای توش نبوده میشه اینقدر فسفات و سیلیکاتش بالا باشه که بعد از وارد کردن ماهی اونو یک روزه بکشه و یا اصلا بالا بودن این دوتا ماهی و میتونه بکشه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869

توی اکواریوم فیش اونلی که تماما از اب RO استفاده میشه که فاقد سیلیکاته در صورت نداشتن مدیای سیلیکات گیر ایا امکان افزایش سیلیکات از طریق غذادهی یا مرگ ماهی وجود دارد ؟
    ویرایش توسط bluetang : 24th July 2014 در ساعت 09:35 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، کبوتر ، طوطی
    شماره عضویت
    10639

توی اکواریوم فیش اونلی که تماما از اب RO استفاده میشه که فاقد سیلیکاته در صورت نداشتن مدیای سیلیکات گیر ایا امکان افزایش سیلیکات از طریق غذادهی یا مرگ ماهی وجود دارد ؟
    بله وجود داره ، تولید سیلیکات و فسفات یک چیز طبیعیه ، ولی همینکه از آب لوله کشی شهری استفاده نکنید درصد قابل ملاحظه ای از خطرساز بودن آنرا از بین برده اید و با فیلتراسیون قوی و غذا دهی مناسب می توانید امیدوار باشید به مرز خطر نرسد

صفحه 658 از 1093 نخستنخست ... 158558608639640641642643644645646647648649650651652653654655656657658659660661662663664665666667668669670671672673674675676677708758 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)