صفحه 19 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 1363
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.نیازی به جدا کردنشون نیست.در دانه های خشک حتما باید به نسبتی از ارزن از شاهدانه و کافیشه استفاده کنید.برای تقویت نطفه ی نر استفاده از ویتامین e بسیار لازم و ضروری هست.
    اگر از جفت بودن یعنی نر و ماده بودن طوطی هاتون مطمئنید،حتما به نسبت یک پنجم ارزن شاهدانه و کافیشه قاطی ارزن و کتانشون بکنید.درهفته دو بار جوانه گندم و اگر میتونید ماش آبپز به جفت بدید.
    یک دوره مصرف قطره ی ad3e خیلی برای اطمینان خاطرتون میتونه مفید باشه.بعد از 45 روز تقویت میتونید برای جفت لونه گذاری کنید و نتیجه رو ببینید و تصمیم نهایی رو اتخاذ کنید.حتما در هفته دو بار از سبزی جعفری و هویج رنده شده استفاده کنید.البته همه ی این ها بشرط نر و ماده بودن پرنده هاتون هست.
    سلام دوست عزيز

خيلي ممنون از جواب كامل شما

اين قطره هاي كه گفتيد بايد مخصوص پرندگان باشند و از پرنده فروش هاي ميشه تهيه كرد؟

دوم اينكه نر چطور ميشه تشخيص داد

از روي عكس ميتونيد تشخيص بديد

بازم ممنونم به خاطر پاسخگويي شما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    سلام.نیازی به جدا کردنشون نیست.در دانه های خشک حتما باید به نسبتی از ارزن از شاهدانه و کافیشه استفاده کنید.برای تقویت نطفه ی نر استفاده از ویتامین e بسیار لازم و ضروری هست.
    اگر از جفت بودن یعنی نر و ماده بودن طوطی هاتون مطمئنید،حتما به نسبت یک پنجم ارزن شاهدانه و کافیشه قاطی ارزن و کتانشون بکنید.درهفته دو بار جوانه گندم و اگر میتونید ماش آبپز به جفت بدید.
    یک دوره مصرف قطره ی ad3e خیلی برای اطمینان خاطرتون میتونه مفید باشه.بعد از 45 روز تقویت میتونید برای جفت لونه گذاری کنید و نتیجه رو ببینید و تصمیم نهایی رو اتخاذ کنید.حتما در هفته دو بار از سبزی جعفری و هویج رنده شده استفاده کنید.البته همه ی این ها بشرط نر و ماده بودن پرنده هاتون هست.
    و يك سوال ديگه اينكه چطور از ويتامين و قطره بايد استفاده كرد

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

اين قطره هاي كه گفتيد بايد مخصوص پرندگان باشند و از پرنده فروش هاي ميشه تهيه كرد؟

و يك سوال ديگه اينكه چطور از ويتامين و قطره بايد استفاده كرد

بله بهتره مخصوص باشند. قطره های مخصوص رو میتونید از پرنده فروشیهای معتبر تهیه کنید

دستور مصرف هم داخل بروشورشون هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام دوست عزيز

سلام.تشخیص جنسیت در بین طوطی برزیلی ها سخت تر هست نسبتا.البته استخوان نزدیک مقعد ماده نسبت به نر باز و شکل هفتی داره.از طرفی جمجمه ی ماده ها کوچکتر هست.
    برای اطمینان بهتره پر سینه ی هردو پرنده رو به کلینیک ببریدتا جنسیتشون رو بگن بهتون.توی گله معمولا نر ها دنبال ماده ی مورد نظرشون هستن.اگر ممکنه عکسی ارائه بدید.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام.تشخیص جنسیت در بین طوطی برزیلی ها سخت تر هست نسبتا.البته استخوان نزدیک مقعد ماده نسبت به نر باز و شکل هفتی داره.از طرفی جمجمه ی ماده ها کوچکتر هست.
    برای اطمینان بهتره پر سینه ی هردو پرنده رو به کلینیک ببریدتا جنسیتشون رو بگن بهتون.توی گله معمولا نر ها دنبال ماده ی مورد نظرشون هستن.اگر ممکنه عکسی ارائه بدید.
    سلام جناب اسكندري

جسارتا واسه من سوال پيش اومد، دامپرشك چطور از پر سينه ي لاوبرد متوجه جنسيت پرنده ميشه؟

منظورتون اينه كه از روي طاهر تشخيص ميده يا با آزمايش pcr ؟؟!!!!

اگه از روي ظاهر متوجه ميشه چطوري؟ اگه با آزمايش pcr جنسيت رو تشخيص ميدن چرا بايد حتما پر سينه باشه؟ با پرهاي قسمت هاي ديگه هم ميشه آزمايش رو انجام داد !!!!!

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام جناب اسكندري

جسارتا واسه من سوال پيش اومد، دامپرشك چطور از پر سينه ي لاوبرد متوجه جنسيت پرنده ميشه؟

منظورتون اينه كه از روي طاهر تشخيص ميده يا با آزمايش pcr ؟؟!!!!

اگه از روي ظاهر متوجه ميشه چطوري؟ اگه با آزمايش pcr جنسيت رو تشخيص ميدن چرا بايد حتما پر سينه باشه؟ با پرهاي قسمت هاي ديگه هم ميشه آزمايش رو انجام داد !!!!!

ممنون
    سلام ببخشید من جسارت می کنم

تا جایی که من اطلاع دارم از طریق آزمایش dna از روی
    پر سینه تشخیص می دهند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    14101
    با سلام و تشکر ازاینکه لطف کردید وقت گذاشتید و جواب سوال منو دادید

خدا رو شکر غذا خوردن جوجو من کمی بهتر شده و کم کم داره ارزن میخوره ولی تخمه خوردن هنوز بلد نیست و فقط پوستشو خرد میکنه و هیچ توجهی به مغزش نداره ولی راستش مشکل اصلی من با گاز گرفتن اشه که در مقابل غذا خوردن اش چیزی نیست ( من به شخصه حاضرم تا اخر عمرم در خدمت اش باشم و بهش غذا بدم ولی ایشون انقد دست و گردن و صورت ما رو مورد عنایت خاصه خودشون قرار ندارن )
    یک بار سعی کردم وقتی بی دلیل گاز میگیره مثلا به عنوان تنبیه بذارمش داخل قفس که همون بار اول در عرض چند دقیقه یاد گرفت چه جوری در قفس باز کنه بعدم انتقام سختی از ما بگیره
    اگه راهنماییم کنید که این مشکل حل کنم واقعا ممنونتون میشم

این هم عکس طوطی عزیز من ببخشید که کیفیت اش خوب نیست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin.gh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر ازاینکه لطف کردید وقت گذاشتید و جواب سوال منو دادید

خدا رو شکر غذا خوردن جوجو من کمی بهتر شده و کم کم داره ارزن میخوره ولی تخمه خوردن هنوز بلد نیست و فقط پوستشو خرد میکنه و هیچ توجهی به مغزش نداره ولی راستش مشکل اصلی من با گاز گرفتن اشه که در مقابل غذا خوردن اش چیزی نیست ( من به شخصه حاضرم تا اخر عمرم در خدمت اش باشم و بهش غذا بدم ولی ایشون انقد دست و گردن و صورت ما رو مورد عنایت خاصه خودشون قرار ندارن )
    یک بار سعی کردم وقتی بی دلیل گاز میگیره مثلا به عنوان تنبیه بذارمش داخل قفس که همون بار اول در عرض چند دقیقه یاد گرفت چه جوری در قفس باز کنه بعدم انتقام سختی از ما بگیره
    اگه راهنماییم کنید که این مشکل حل کنم واقعا ممنونتون میشم

این هم عکس طوطی عزیز من ببخشید که کیفیت اش خوب نیست
    سلام.کمی نوکش که قوی تر بشه مغز تخمه رو هم میخوره.
    در مورد گاز گرفتن وقتی توی دست میگیریدش گاز میگیره؟یا همینطوری خودش وقتی روی دست هست اقدام به گاز گرفتن میکنه؟محکم گازمیگیره و یا خیلی سریع فقط با نوک ادای گاز گرفتن رو در میاره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    14101
    سلام صبحتون بخیر
    گاز گرفتن اش دو حالته وقتی از کاری منع میشه مثلا چیزی که نباید بخوره ازش میگیریم یا خیلی بی دلیل یکدفعه روی شونه یا دستمون میپره و گردن یا دستمون گاز میگیره خیلی محکم هم میگیره طوری که بیشتر مواقع جاش خون میاد و زخم میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin.gh نمایش پست ها
    سلام صبحتون بخیر
    گاز گرفتن اش دو حالته وقتی از کاری منع میشه مثلا چیزی که نباید بخوره ازش میگیریم یا خیلی بی دلیل یکدفعه روی شونه یا دستمون میپره و گردن یا دستمون گاز میگیره خیلی محکم هم میگیره طوری که بیشتر مواقع جاش خون میاد و زخم میشه
    سلام.اینکه وقتی منع میشه از کاری گاز میگیره به نوعی نشانه ی اعتراضه و احتمالا به نقطه ضعف شما که گاز گرفتن هست پی برده.بهتره دراین جور مواقع به قفس برش گردونید و اجازه ندید از قفس خارج بشه تا متوجه بشه تنبیه شده.در قفس رو هم با سیم سفت ببندید.
    در مورد حالت دوم به نوعی ابراز علاقه هست و گاهی اوقات هم حس کنجکاوی.بهتره در هر حالت به گاز گرفتن هاش ضعف نشون ندید و توجه نکنید تا کم کم از سرش بره.مواقعی که گاز میگیره بهتره بدون سرو صدا یا کشیدن دست نوکش رو بگیرید و از بدنتون جدا کنید تا متوجه کار اشتباهش بشه.

صفحه 19 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)