صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه
    این همه جراح کنار هم

اگه یه ساله آکواریوم رو راه اندازی کردید و هنوز لایوراکهاتون سفیده میتونه چند تا ایراد داشته باشه :
    نبودن نور مناسب مخصوصاً اکتنیک = در مورد نورتون توضیح بفرمایید
    بالا بودن نیترات و فسفات
    استفاده نکردن از ید ، ید هم برای نرم تنان لازمه و تو رشد کرولاین موثره
    سلام ممنون نورم دوتا متال دایمکس بود 14000 ولی الان عوض کردم متال 16000اکومدیک گرفتم ید هم الان 10روز میشه استفاده میکنم ید محصول کدوم کمپانی خوبه بگیرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    نیترات 40هست فسفات 0.05 کلسیوم ومنیزیوم از نرمال یکم بیشتره یه یک ماهی میشه از محصولات دلتا مارین پریل اپ و کمپلکس استفاده میکنم حالا پیشنهاد شما برای بنفش شدن سنگها چیه راستی این سنگها همه مرده بودن تازه دارن جون میگیرن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام آقا ی مقدم چند تا سوال داشتم خدمتون:
    اول این که شما از چند تا نور 16000 کلوین آکوامدیک استفاده میکنید و راضی از کارش چند خریدین و از کجا گرفتین؟ چون من نواب رو زیر و کردم حتی پیش فرهاد هم رفتم گفت نداریم
    در ضمن من میخوام نور تانکم رو تقویت کنم چون به خاطر همین علت 2 تا از شقایقهامو از دست دادم بین نور متال و ال ای دی نمیدونم کدوم رو بگیرم به نظر شما کدوم به صرفه تر است؟
    در ضمن این جراح زرد شما کوچکتر از دم زرد هستش؟اول دم زرد رو خریدین؟چون منم میخوام یدونه جراح زرد بگیرم میترسم کتک کاری کنم با هم!!!

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddam نمایش پست ها
    نیترات 40هست فسفات 0.05 کلسیوم ومنیزیوم از نرمال یکم بیشتره یه یک ماهی میشه از محصولات دلتا مارین پریل اپ و کمپلکس استفاده میکنم حالا پیشنهاد شما برای بنفش شدن سنگها چیه راستی این سنگها همه مرده بودن تازه دارن جون میگیرن
    محصولات دلتا رو اطلاعات چندانی راجع بهش ندارم
    اما عملکرد پرپرآپ ( محصول یه شرکت آمریکایی بود کلا تو بازار بگید پرپرآپ اونو بتون میدن قبلاً که اینطور بود )
    و بعد ازاون پرپر تچ کنت هم برای رنگ لایوراک ها خوبه
    البته گه کلسیم و منیزیم و ید تو رنج مورد نیاز داشته باشید نیاز به این محصولات نیست
    ید هم من قبلاً اکوامیدک از اون بسته های یک لیتریش استفاده میکردم به نظر خوب میومد و قیمتش هم خوب میفتاد نسبتاً چون حجمش بالا بود الان دیگه ظاهرا نیست از اونا برایت ول رو دوستان اکثراً راضی هستن اما خیلی مراقب باشید تغلبی نخرید!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام آقا ی مقدم چند تا سوال داشتم خدمتون:
    اول این که شما از چند تا نور 16000 کلوین آکوامدیک استفاده میکنید و راضی از کارش چند خریدین و از کجا گرفتین؟ چون من نواب رو زیر و کردم حتی پیش فرهاد هم رفتم گفت نداریم
    در ضمن من میخوام نور تانکم رو تقویت کنم چون به خاطر همین علت 2 تا از شقایقهامو از دست دادم بین نور متال و ال ای دی نمیدونم کدوم رو بگیرم به نظر شما کدوم به صرفه تر است؟
    در ضمن این جراح زرد شما کوچکتر از دم زرد هستش؟اول دم زرد رو خریدین؟چون منم میخوام یدونه جراح زرد بگیرم میترسم کتک کاری کنم با هم!!!
    سلام دوست عزیز من از دوتا متال 16000اکومدیک استفاده میکنم تازه گرفتم یک هفته میشه دونه ای 270هزار گرفتم از کرج اگه خواستین میتونم براتون بگیرم من هم دنبال ال ای دی بودم ولی دوستان استفاده کرده بودن راضی نبودن متال بهنره مصرف بیشتره گرما داره ولی نورش خیلی بهتره من جراح دم زرد رو یک سال دارم و یلو تناگ رو 20روز میشه گرفتم یکم لایوراک رو جابجا کردم مشکل حل شد فقط با پادربلو یکم کتک کاری کردن بعد دیگه دوست شدن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    راستی واسه این متال ها خودتون قاب ساختین یا از این آماده ها خریدین؟
    در ضمن یادم رفت تانکتون مبارک باشه ایشاالله آبش براتون بچرخه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    ممنون مرسی اره خودم لوازمش رو از لاله زار گرفتم سرهم کردم قابش زیاد سخت نیست دوتا ترانس 150و یه قاب رفلاکتور هست همه کار اک رو خودم کردم چسبندن شیشه درست کردن پایه کمد ام دی اف فقط لوازم میخریدم خودم یرسرهم کردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    دوستان من محصولات برایت ول رو از کجا بگیرم اصلی باشه نمایندش کیه

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddam نمایش پست ها
    دوستان من محصولات برایت ول رو از کجا بگیرم اصلی باشه نمایندش کیه
    نمایندگی که به اون صورت نداره
    اما من خودم بخام بگیرم میرم سراغ فرهاد خلیل بیگی! معمولاض جنساش بهتر از بقیاس
    اما باز خیلی به بسته بندیش دقت کنید تغلبیاش مخصوصاً مخصوص پلمپ هاش خیلی کشکیه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    دوستان سلام این رفرجیوم و atsمن دیگه پاد نداره چیکار کنم پاد تولید یشه بعد این اسکیمر من الان یک ماه هست اب سبز جمع میکنه مشکلی پیش اومده

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)