همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    آقا این پروتیین اسکیمر چطور کار میکنه؟چون پروتیین اسکیمر دوستم هرکاری کردم نتونستم ردیفش کنم.قسمت واتر پمپشو گذاشتم تو آب آب داخل اسکیمر میشه ولی در قسمت بالاش که باید مواد پروتیینی جمع بشه این اتفاق نمی افته.در قسمت خروجی وقتی باز میکنم یا میخوام تنظیم کنم قسمت بالا پر آب میشه و سر ریز میکنه آب.لطفا راهنمایی کننین؟اینقدر ور رفتم باهش که اعصابم خورد شد میخواستم بشکونمش.با تشکر
    اگه مدل اسکیمرتون رو میگفتین بد نبود دوست عزیز
    ولی بیشتر اسکیمرها با تنظیم پیچ خورجی اب از اسکیمر تنظیم میشه .به صورتی که باید اب خروجی رو جوری تنظیم کنید که سطح اب تو گلویی کاپ اسکیمر قرار بگیره
    و اگر اسکیمر چیزی جمع نمیکنه دلیل بر خوب کار نکردنش نیست!!!!!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    اگه فقط آب ro هستش دیگه چرا واتر پمپ گذاشتید توش
    وقتی ro هست دیگخ نیترات و اینا از کجا بیاره که بره بالا!!!
    سلام ..درسته آب از دستگاه ro برداشتم ولی مگه آب بر اثر موندن خراب نمیشه؟؟؟ البته من نمیدونستم که سوال کردم.... حالا میخوا ببینم که اتفاقی براش میافته یا نه؟؟؟ یعنی تا هر وقت هم که بمونه خراب نمیشه؟؟؟؟ اون واتر پمپم برای این گذاشتم که آب راکت نباشه..الان خاموش کنم؟؟؟؟ممنون اگه راهنمایی بفرمایید.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    سلام ..درسته آب از دستگاه ro برداشتم ولی مگه آب بر اثر موندن خراب نمیشه؟؟؟ البته من نمیدونستم که سوال کردم.... حالا میخوا ببینم که اتفاقی براش میافته یا نه؟؟؟ یعنی تا هر وقت هم که بمونه خراب نمیشه؟؟؟؟ اون واتر پمپم برای این گذاشتم که آب راکت نباشه..الان خاموش کنم؟؟؟؟ممنون اگه راهنمایی بفرمایید.
    سلام
    آب ro به خودی خود بمونه هیچیش نمیشه مگه یه چیزی بهش اضافه بشه که اون توش تولید نیترات امونیاک یا هر چیز دیگه ای بکنه
    نیاز به اون واتر پمپ هم نیست
    خواهش می کنم
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي ابشيرن وشور ، اسب،انواع گل وگياه،
    شماره عضویت
    11424
    باعرض سلام مي خواستم از محضر اساتيد چند تا سوال بپرسم اول اين كه براي يه اكواريوم حدود ٢٥٠ ليتري چند كيلو لايوراك مي خواد و از كجا ميتوان فهميد لايوراك مرقوب هست يانه ممنون مي شوم اگر سريعتر پاسخ بديد چون انشاالاه امروز مي خوام يه تغيير كلي در اكواريومم بدم

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ponypet نمایش پست ها
    باعرض سلام مي خواستم از محضر اساتيد چند تا سوال بپرسم اول اين كه براي يه اكواريوم حدود ٢٥٠ ليتري چند كيلو لايوراك مي خواد و از كجا ميتوان فهميد لايوراك مرقوب هست يانه ممنون مي شوم اگر سريعتر پاسخ بديد چون انشاالاه امروز مي خوام يه تغيير كلي در اكواريومم بدم
    سلام معمولا از نسبت 8 به 1 به عنوان نسبت لایوراک قابل قبول یاد میشه و نسبت لایوراک 4 به 1 عالیه
    لایورک خوب تضفیه شده باید رنگش بنفش و سبز باشه بوی بد نده حتی امکان موجود زنده داشته باشه ضمنا ترجیح لیوراکی بخرید که پوک باشه هرچه لایوراک پوک تر باشه بهتره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    آقا میشه بیوبال و پدارو به جای که در سامپ قرار بدیم در اورفلو قرار بدیم؟راستی اون نسبت 8 به 1 و 4 به 1 یعنی چه؟من این جوری بداشتم که لیتراج آک رو تقسیم بر 8 یا 4 کنم و مقدار
    لیوراکی که میخوام به کیلو بدست می آید؟یعنی من که آکم 420 لیتر آب میگیره بین 52 تا 105 کیلو لایوراک میخواد؟یک سوال دیگه هم راجب موج ساز داشتم که باید چه جور در اک قرارر بگیره؟با تشکر

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    آقا میشه بیوبال و پدارو به جای که در سامپ قرار بدیم در اورفلو قرار بدیم؟راستی اون نسبت 8 به 1 و 4 به 1 یعنی چه؟من این جوری بداشتم که لیتراج آک رو تقسیم بر 8 یا 4 کنم و مقدار
    لیوراکی که میخوام به کیلو بدست می آید؟یعنی من که آکم 420 لیتر آب میگیره بین 52 تا 105 کیلو لایوراک میخواد؟یک سوال دیگه هم راجب موج ساز داشتم که باید چه جور در اک قرارر بگیره؟با تشکر
    سلام
    همونطور که آقای بهمنش فرمودن و شما برداشت کردین درست هست یعنی یه ازای هر 8الی 4 لیتر آب 1 کیلو لایو راک استفاده بشه! که همون 52 تا 105 درست هست
    در مورد بیوبال که حتما باید تو اور فلو استفاده بشه چون مدیایی هست که در صورتی که در آب کامل فرو بره بی مصرف میشه اما پد رو بهتر خونه اول سامپ بزارین!
    در مورد موج ساز هم بهتره از چند تا موج ساز ضعیفف یا متوسط استفاده بشه به جای یکی و در مورد قرار گیریش هم باید جایی که جریان کمتری داره رو پیدا کنین اونجا قرار بدین و معمولا یک مقدار رو به بالا قرارش میدن

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    با سلام
    کسی میدونه چه روزهایی ماهیران و کلا تو نواب بار ریف میاد ، میخوام هفته دیگه برم اونجا ، اگه خدا بخواد خرید کنم
    ببخشید اگه جای سوال را درست انتخاب نکردم
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10878
    سلام
    یک سوال داشتم ماهی جراح دلقک رو کسی داشته من می خواستم بخرم.توی سایت زده فقط متخصص ایا واقعا سخت هست؟؟؟؟
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    با سلام
    کسی میدونه چه روزهایی ماهیران و کلا تو نواب بار ریف میاد ، میخوام هفته دیگه برم اونجا ، اگه خدا بخواد خرید کنم
    ببخشید اگه جای سوال را درست انتخاب نکردم
    ممنون
    سلام .ماهیران چهار شنبه ها و یک شنبه ها بار میاره ولی یادم نیست کدوم روز ریف بود کدوم روز ماهی ؟

صفحه 411 از 1093 نخستنخست ... 311361392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430461511911 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)