صفحه 14 از 46 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 457
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOSS نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان و اساتید
    میشه یه راهنمایی بین آمبرلا - ملوکان - تاج زرد (بزرگ) , بکنید ؟
    من یه پرنده مهربون و بازیگوش و شیطون میخوام که حسابی هم برقصه و کمی هم حرف زدن یاد بگیره .
    سلام
    این خصوصیاتی که گفتید را همه کاکاتو ها دارند به اون مخرب بودن را هم اضافه کنید تمام طوطی ها این خصوصیت را دارند .... اینکه کدوم یکی از این طوطی ها انتخاب کنید به سلیقه خودتون بستگی داره و اینکه توی بازار ما پیدا میشه یا خیر.... ملوکان خیلی کم هست ، آمبرلا کم هست و تاج زرد بیشتر از اون دوتای دیگه هست ... توی بازار ما محدودیت حضور یک پرنده خوب و سالم کمی قدرت انتخاب را از آدم میگیره ...

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3267
    یعنی هیچ فرقی از نظر یادگیری ندارن ؟؟
    حرف زدن و رقصیدنشون چطور ؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    یعنی هیچ فرقی از نظر یادگیری ندارن ؟؟
    حرف زدن و رقصیدنشون چطور ؟
    سلام
    در کلیت با هم فرق ندارند ... بهنوش جان به شما گفتند که کاکاتو ها کلا توان یاد گیری کلماتشون زیاد نیست ... حرکات آکروباتیک هم دارند نه به شدت ماکائو ها ولی در مقایسه با سایر طوطی ها بیشتر .... قطعا تفاوتهای شخصیتی دارند ولی این را کسی می تونه به شما دقیق بگه که نگهداری از هر سه گونه پرنده را باهم تجربه کرده باشه الان خانم شقایق یک کاکل زرد دارند .... ایشون می تونه در مورد طوطی خودش به شما بگه ، بهنوش جان هم یک مدت از یک آمبرلا نگهداری کرده اون هم می تونه در مورد همون پرنده به شما توضیح بده ... با این حال هر کدام از این تجربه ها متفاوت هستند حتی بین دو تا کاکاتو اونی که جوجه گوشتی بوده و بزرگ شده و اونی که جوجه جوان بوده هم می تونه با هم به لحاظ اخلاقی و شخصیتی فرق وجود داشته باشه اما برخی خصوصیات در مورد تمام کاکاتو ها مشترک هست :
    خونگرم، اجتماعی و مهربان - خرابکار و فضول - انجام حرکات آکروباتیک ، بازی و شیطنت ـ به شدت احساساتی و وابسته به صاحبشون - حرف زدن متوسط
    این خصوصیات بارز اکثر خانواده کاکاتو ها است ...

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3267
    مرسی بابت راهنماییتون
    یعنی آراها با مزه تر از کاکادوها هستند ؟؟!!
    ( من از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر خونه نیستم , ولی مادرم هست . مشکلی نداره ؟! )

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    مرسی بابت راهنماییتون
    یعنی آراها با مزه تر از کاکادوها هستند ؟؟!!
    ( من از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر خونه نیستم , ولی مادرم هست . مشکلی نداره ؟! )
    سلام
    ببینید کلا اینکه کدام طوطی بهتر است به سلیقه و شرایط زندگی شما بستگی داره نمیشه براش قانون صد در صد گفت ... من اینجوری شنیدم که آراها برای یاد گیری حرکات آکروباتیک حرف اول را می زنند برای سیرک ها هم معمولا از آرا استفاده میشه که شاید دلیل اصلیش بزرگ تر بودن و تنوع رنگش در مقایسه با کاکاتو باشه ... شما ببین خودت از کدوم بیشتر خوشت میاد بعد هم شرایط زندگیت به کدوم بیشتر می خوره ... کاکاتو به صاحبش خیلی وابسته میشه اگر خواستید کاکاتو بگیرید باید کاری کنید که هم با شما و هم با مادرتون آشنا بشه ... در ضمن مادرتون هم باید بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه .. مادرتون با پرنده مشکلی نداره ..؟.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    جدا از اینم که شیکرای عزیز این توضیحات رو دادن من نظر شخصیه خودم رو می گم .هیچ وقت نباید تنها بمونند. کاکاتو ها اگر با بقیه افراد هم آشنا باشن. باز هم اون صاحب اصلی براشون یه چیز دیگه است. روی اون خیلی حساس خواهند بود. اگر تنها بمونه باید حتما حتما براش اسباب بازی تهیه کنید. تا سرگرم بشه . در غیر این صورت باید شاهد خراب شدن تمام وسایل چوبی خونه باشید. قدرت منقارشون هم خیلی زیاده. این رو حتما می دونید خودتون . در یک چشم به هم زدن نصف وسیله چوبیه شما رو تیکه تیکه می کنه .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3267
    خانوادمون حیون دوست هستند و تا حالا 3 تا کاسکو سخنگو داشتم . هم آرا دوست دارم هم کاکادو . اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید . رقصیدن و بازیگوشی خیلی برام مهمه . هرچی فیلم دیدم واسه رقصیدن کاکادو بوده و آرایی ندیدم برقصه .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    خانوادمون حیون دوست هستند و تا حالا 3 تا کاسکو سخنگو داشتم . هم آرا دوست دارم هم کاکادو . اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید . رقصیدن و بازیگوشی خیلی برام مهمه . هرچی فیلم دیدم واسه رقصیدن کاکادو بوده و آرایی ندیدم برقصه .
    سلام
    کاکاتو ها را مردم بیشتر نگه داری می کنند برای اینکه نگهداری آرا شرایط خاصی می خواهد بزرگ و گران بودنش در مقایسه با کاکاتو عاملی است که شاید باعث محدویت خرید بشه ( چه در ایران چه در خارج ایران ) در ثانی خونگرمی که کاکاتو ها دارند باعث میشه که مردم بیشتر جذبش بشوند .... خیلی راحت میشه کلمه مهربان را برای توصیف کاکاتون به کار برد... کاکاتوها پرنده های اجتماعی هستند .... و بسیار بازیگوش و با نمک برای همین هواداران بیشتری دارند .... در فیلمهای مستندی که ازشون دیدم هم حتی با هم بازی می کنند و از شاخه درخت آویزون میشن و تاب می خورند.... به هر حال من فکر می کنم اون حد از بازیگوشی و شیطنتی را که شما مد نظرتون هست را دارند.... یادتون باشه که اگر تمایل به نگه داری و تربیت کردن یک کاکاتو دارید باید حتما یک کاکاتوی جوان بخرید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    4327
    با سلام به همه دوستان ببخشید من یک کاکادوی خیلی رام گرفته بودم که اولش با همه مهربون بود میرفت پیش همه و نازش میکردن ولی الان به جز من هر کسی میخواد بیاد نزدیکش گازش میگیره و از اونجایی هم که من یه دختر 4 ساله دارم میترسم بهش آسیبی برسونه به نظرتون چرا رفتارش عوض شده و به همه حمله میکنه اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم. خصوصا شما شیکرا خانم چون فکر کنم شما بهتر بتونید راهنماییم کنید چون تقریبا با طوطیم آشنایی دارین. خیلی ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh78 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان ببخشید من یک کاکادوی خیلی رام گرفته بودم که اولش با همه مهربون بود میرفت پیش همه و نازش میکردن ولی الان به جز من هر کسی میخواد بیاد نزدیکش گازش میگیره و از اونجایی هم که من یه دختر 4 ساله دارم میترسم بهش آسیبی برسونه به نظرتون چرا رفتارش عوض شده و به همه حمله میکنه اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم. خصوصا شما شیکرا خانم چون فکر کنم شما بهتر بتونید راهنماییم کنید چون تقریبا با طوطیم آشنایی دارین. خیلی ممنون
    سلام
    معمولا کاکادوها به زور دستی میشن و بفروش میرسند کاکادوی شما هم به احتمال قوی از ان دسته است متاسفانه کاکادویی هم که گاز بگیره به ندرت از سرش میوفته! البته این رو عرض کنم کاکادوی خود من هم که عکسش تو البوم هست وداره با من بازی میکونه گاز می گیرده ولی نه در حد صدمه زدن بلکه به نوعی بازی است! مراقب دختر گلتون باشید .

صفحه 14 از 46 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)