کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    غذایی قناری با عروس هلندی کمی تفاوت داره و خیلی از موارد تغذیه عروس هلندی رو قناری قادر به هضم نیست
    این تغذیه که گفتید به غیر از لیمو شیرین مشکلی نداره ولی چرا همه اینها در یک روز ؟ میتونید یک برنامه غذایی مناسب هر ماه یادداشت کنید و طبق برنامه تغذیه پرندها رو جیره بندی کنید
    قطره کلسیم همه در برنامه هر ماه 2 مرتبه در نظر بگیرید بسیار هم مفید خواهد بود
    ممنون از راهنماییهاتون اینم عکس همونکه به عنوان ماده خریدیم همه میگن نر هستش نظر شما چی هست؟

ببخشید بابت بد بودن کیفیت عکسها آخه از دور گرفتم زوم کردم بهش نزدیک میشی میترسه و میخواد بپره به میله ها رروی میله ها سروته میشه دمش میشکنه واسه همین از دور عکس گرفتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون اینم عکس همونکه به عنوان ماده خریدیم همه میگن نر هستش نظر شما چی هست؟

ببخشید بابت بد بودن کیفیت عکسها آخه از دور گرفتم زوم کردم بهش نزدیک میشی میترسه و میخواد بپره به میله ها رروی میله ها سروته میشه دمش میشکنه واسه همین از دور عکس گرفتم
    سلام دوست عزیز ماده خوشگلی دارید

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905

سلام
    قناری بسیار زیبا و خوش استیلی دارید تبریک میگم
    در عکس قناری بیشتر به ماده شباهت داره ولی بازهم نمیشه بصورت دقیق جنسیت قناری رو از روی عکس تشخیص داد
    این قناری اگر ماده باشه از لحاظ قیمتی بیشتر از نر ارزش داره
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    قناری بسیار زیبا و خوش استیلی دارید تبریک میگم
    در عکس قناری بیشتر به ماده شباهت داره ولی بازهم نمیشه بصورت دقیق جنسیت قناری رو از روی عکس تشخیص داد
    این قناری اگر ماده باشه از لحاظ قیمتی بیشتر از نر ارزش داره
    سلام ممنونم
    راستش میخونه بدون اینکه صداش بهم بخوره خیلیم صداش قشنگه ولی تن صداش بالا نمیاد فقط توی یه میزان مشخص آواز میخونه و صداش بلند تر از اون نمیشه هرکی میبینه میگه نرهستش اما ما یه ماده داشتیم اونقد میخوند همه میگفتن نر مست هستش آخرش ماده آماده بود هیچ راهی نداره بفهمیم چی هست؟
    پدرم میخواد بفروشه من اجازه ندادم و گفتم ازش نگهداری میکنم دوسه روزی میشه دارم بهشون رسیدگی میکنم
    راستی نژاد این چیه؟
    واینکه گفتید هفت تخم متناسب با فصل بهش بدم هفت تخم این فصل شامل چه دونه هایی میشه بدم تهیه کنن؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام
    به نظر میاد پای قناریتون مشکل شقاق داره البته اگر قبلا شکستگی نداشته.
    اگر بتونی پماد شقاق پرک پیدا کنی بزنی به پاش خوبه دلیل عدن تعادلش موقع نشستن همینه

ویرایش توسط StarFish : 9th November 2014 در ساعت 09:50 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میاد پای قناریتون مشکل شقاق داره البته اگر قبلا شکستگی نداشته.
    اگر بتونی پماد شقاق پرک پیدا کنی بزنی به پاش خوبه دلیل عدن تعادلش موقع نشستن همینه

.
    نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره پاهاش کاملا سالم هستن و کوچکترین مشکل یا شقاقی نداره ازنطر پنجه هاش نمیگم نمیتونه کنترل کنه از نظر اینکه پاهاشو میکشه روی چوب میخواد بیفته وگرنه پاهاش سالمه حالا بازم از پاهاش عکس میزارم ببینید

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام ممنونم
    راستش میخونه بدون اینکه صداش بهم بخوره خیلیم صداش قشنگه ولی تن صداش بالا نمیاد فقط توی یه میزان مشخص آواز میخونه و صداش بلند تر از اون نمیشه هرکی میبینه میگه نرهستش اما ما یه ماده داشتیم اونقد میخوند همه میگفتن نر مست هستش آخرش ماده آماده بود هیچ راهی نداره بفهمیم چی هست؟
    پدرم میخواد بفروشه من اجازه ندادم و گفتم ازش نگهداری میکنم دوسه روزی میشه دارم بهشون رسیدگی میکنم
    راستی نژاد این چیه؟
    واینکه گفتید هفت تخم متناسب با فصل بهش بدم هفت تخم این فصل شامل چه دونه هایی میشه بدم تهیه کنن؟
    سلام
    اگر بصورت پیوسته و یکنواخت اواز میخونه و به اصطلاح بریده بریده اواز نمیخونه نشانه نر بودن قناری هستش و بهترین نحوه تشخیص جنسیت قناری و دیگر پرندگان اواز خوان در زمان اواز خواندن پرنده بصورت قطعی مشخص خواهد شد
    قناری از خانواده jiboso جیبوسو هستش و این نژاد از قناری معمولا با تن صدای پایین تری نسبت به گونهای دیگر قناری اواز میخونه و همینطور کمتر در طول روز مشغول به اواز خواندن هستش .
    هفت تخم متناسب با این فصل ( تخم شلغم 200 گرم , تخم کاهو 200 گرم , تخم گشنیز 100 گرم , تخم خرفه 250 گرم , شاهدانه 50 گرم , تخم منداب 100 گرم و تخم چغندر 100 ) هستش

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

قناری نرم که صحبتش رو کرده بودم

حالش مساعد نیست

چند روز پیش گرفتم پاشو پماد ضد شقاق زدم

از قبل که خس خس میکرد بعد از اون هم بیشتر شده و رو چوبش لم میده و بعضی وقتا هم میره کف قفس ولو میشه

براش دستگاه بخور گرم گذاشتم از امروز

مشکلش آسمه؟ ممکنه مال داروی پاش باشه؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

قناری نرم که صحبتش رو کرده بودم

حالش مساعد نیست

چند روز پیش گرفتم پاشو پماد ضد شقاق زدم

از قبل که خس خس میکرد بعد از اون هم بیشتر شده و رو چوبش لم میده و بعضی وقتا هم میره کف قفس ولو میشه

براش دستگاه بخور گرم گذاشتم از امروز

مشکلش آسمه؟ ممکنه مال داروی پاش باشه؟

سلام
    این چند علائمی که گفتید نشانهای بیماری اسم هستش و برای پماد پا نمیتونه باشه
    بخور گرم احتمال بروز بیماریهای قارچی در قناری داره اگر از بخور سرد استفاده کنید برای قناری بسیار مفید هستش

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    سلام
    من دوتا قناری به عنوان نر گرفتم که (جوجه) که یکی نر بود ویکی ماده
    اینا نزدیک 4 ماهی کنار هم بودن تو قفس های جدا نر کاملا میخونه و ماده کاملا اماده بود چون
    روزنامه های کف قفس همش میکند یک گوشه قفس جمع میکرد
    تا اینکه 10 روز پیش جفت انداختمشون
    حالا از پنجشنبه صبح روزی 1 دونه تخم میکنه تا دیشب 3 تا تخم داشتن امروز نمیدونم تخم کرد یا نه
    سوالم اینه که
    من بهشون یک روز درمیون تخمرغ ابپز ( سفیده) همراه با هویچ رنده شده میدم
    یک روز در میون دیگم 7تخم ( کاهو.کلم.شلغم.خرفه.بذرک. منداب.شاهدانه ( اندازه 7 دانه )) میدم
    ولی قناری ماده خیلی ضعیف شده دوستان چه راه کاری پیش نهاد میکنن
    و اینکه چه نو غذای برای این دوره استفاده کنم
    ممنون
    ویرایش توسط l2eza : 16th November 2014 در ساعت 10:51 AM

صفحه 117 از 251 نخستنخست ... 17679899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136167217 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)