صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 73
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    راستی مامان پیتر تو مهرگان دکتر نصیریان خود صاحب کلینیک اون مرد چشم سبزه هستش اون واسه جونده ها خیلی بهتر بلده . اون همش قطه زدانگل میده ولی چون خودم نخواستم چیزی بهشون بدم و رومم نمیشد بگم نه سپردمشون به خانم دکتر یار محمدی . کلا انگار طرز فکر دکتر با دکتر فرق داره . این کلینیکی هم که شادی جان گفتن تو شادمان هستش یه بار یه گربه جلوخونمون تصادف کرده بود بردمش اونجا . اونجام خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    دوست عزیزم مادر پیتر کینگ عزیز. من خواهرم دامپزشکه تو لندن زندگی میکنه وقتی بهش گفتم که خوکچه هامو میبرم برا انگل تراپی و اینا بهم خندید گفت مگه تو باغ یا حیاط نگهشون میداری حیوونارو گفتم نه توخونن . خواهرم گفتش اصلا جونده هایی که توخونه ان نیاز به انگل تراپی یا واکسن هاری که توایران باب شده فقط شش ماه یه بار ببر چک بشن بابت سیستم تنفسشون .میگفت ما تو لندن برا جونده ها یه داروی خاص داریم که بهشون سالی یبار میدیم و خیلی هم گرونه البته به پول ایران و ایتکه اون دارو اصلا توایران شناخته شده نیست و داروهایی که به جونده ها میدن تو ایران به اسم زدانگل و اینا اصلا تاثیری رو حیوون نداره و بمن گفت دیگه چیزی بهش ندم . بعد منم به دکترش گفتم خودش حرفمو قبول کرد دکترش خانم دکر یار محمدی هستش و گفت منم سعی میکنم به جونده ها چیزی ندم . خلاصه خواستم فقط اطلاع رسانی کنم به دوستان که اسباب پول جمع کنی توکشورمون زیاده حواسمون باشه. باز موردی داشتین بهم بگید براتون از خواهرم بپرسم
    آره خانمه که پشت میزه گفت اگه بیرون نمی ره لازم نداره ... اما منم کلی سوال داشتم خانم دکتره دوید رفت تو اتاقش منم همه رو از اون منشی پرسیدم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    10557
    سلام من هم دوست دارم یه خوكچه داشته باشم اما دو دل هستم كه آیا واقعا با انسان ارتباط بر قرار میكنه یا نه ؟ و نگهداریش چقدر سختی داره؟ آیا میشه فهمید كه در مواقع تازم چی می خواد و آیا حرف انسان رو میفهمه مثل سگ یا گربه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    تقریبا ارتباط خاصی با شما برقرار نمیکنه! خوکچه هندی از این لحاظ اصلا قابل مقایسه با سگ و طوطی و ... نیست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط سایلا نمایش پست ها
    سلام من هم دوست دارم یه خوكچه داشته باشم اما دو دل هستم كه آیا واقعا با انسان ارتباط بر قرار میكنه یا نه ؟ و نگهداریش چقدر سختی داره؟ آیا میشه فهمید كه در مواقع تازم چی می خواد و آیا حرف انسان رو میفهمه مثل سگ یا گربه؟
    ما قسمت سوالات داریم بهتر بود اونجا مطرح می کردید. اما خوکچه من که خوب با من ارتباط برقرار کرده خواسته هاشو با صدا درآوردن میگه و کاملا با هم رفیق شدیم البته نه در حد سگ و گربه اما حتی وقتی اسمش رو صدا می کنه برمیگرده بنظر من دردسرش کمتر از سگ و کربه است چون صدا نداره و فضای کمی برای نگه داری میخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    تقریبا ارتباط خاصی با شما برقرار نمیکنه! خوکچه هندی از این لحاظ اصلا قابل مقایسه با سگ و طوطی و ... نیست .
    اینطور که می فرمایید نیست می توانه ارتباط قوی با شما برقرار کنه اگه براش وقت بذارید و علاقه تون رو درک کنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    ما قسمت سوالات داریم بهتر بود اونجا مطرح می کردید. اما خوکچه من که خوب با من ارتباط برقرار کرده خواسته هاشو با صدا درآوردن میگه و کاملا با هم رفیق شدیم البته نه در حد سگ و گربه اما حتی وقتی اسمش رو صدا می کنه برمیگرده بنظر من دردسرش کمتر از سگ و کربه است چون صدا نداره و فضای کمی برای نگه داری میخواد

اینطور که می فرمایید نیست می توانه ارتباط قوی با شما برقرار کنه اگه براش وقت بذارید و علاقه تون رو درک کنه
    این چه ربطی به مقایسه خوکچه هندی با سگ و گربه داره دوست گرامی؟
    ایشون در مقایسه با سگ و گربه پرسیده .... خوکچه هندی در مقایسه با سگ تقریبا هیچ ارتباطی برقرار نمیکنه!

هر موجودی سطح مشخصی از هوش رو داره . بله خنگ نیست!!. خوکچه شرطی میشه ولی ارتباط عاطفی بر قرار نمیکنه
    ویرایش توسط بابک آژیده : 25th November 2013 در ساعت 02:14 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    این چه ربطی به مقایسه خوکچه هندی با سگ و گربه داره دوست گرامی؟
    ایشون در مقایسه با سگ و گربه پرسیده .... خوکچه هندی در مقایسه با سگ تقریبا هیچ ارتباطی برقرار نمیکنه!

هر موجودی سطح مشخصی از هوش رو داره . بله خنگ نیست!!. خوکچه شرطی میشه ولی ارتباط عاطفی بر قرار نمیکنه
    هر چی شما فرمایید ... فکر نکنم اینجا جای مناسبی برای چنین بحثی باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    وای مریم من یکبار دینگو رو بردم اونجا،پشت دستم رو داغ گذاشتم دیگه اونجا نرم!
    دینگو قرنیه چشمش یکم خراشیده شده بود،بردمش اونجا
    اول اش که از من میپرسید نره یا ماده! بعدش هم اصلا درست و حسابی چک اش نکرد و برای چشمش هم زنگ زد از یک دکتر دیگه اسم قطره رو پرسید؛سگ ها قرص ضد انگل رو هم به حالت قرص دارن هم تزریقی اما ایشون فقط قرص اش رو داشتن که برای سگ های بدقلقی مثل دینگو شدنی نیست و همیشه همون تزریقی رو براش دکتر میزد.
    حتی نگفت در روز چند قطره بریزم،من از داروخانه پرسیدم!
    کلینیک اش فقط یه دکتر داره دیگه نه؟

تا چند وقت پیش دوتا دکتر داشت دکتر رفیق و دکتر جم نژاد الان دونوبت که هپی رو بردم دکتر رفیق نبود روم نشد بپرسم کجاست اون خیلی وارده هپی هم اون نجات داد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    آقای آژیده با شما موافق نیستم چیزی که من از هپی دیدم یک بچه سه چهار ساله بود که کاملا حرفهای منو می فهمه اسمش رو می شناسه ارتباط عاطفی برقرار می کنه حتی من اون اوایل مثل شما فکرم می کردم فقط یک شب تنهاش گذاشتم تا سه شب درگیر بودم که اقا رو ناز و نوازش کنم دو برابر همیشه براش وقت گذاشتم تا ولم کرد شاید مثل سگ و گربه جای دستشویی رو یاد نگیره شاید مثل اونها خودش رو به ما نماله و ناز نکنه اما واقعا موجود باهوش عاطفی مغرور و دوست داشتنی هست برای من که امکان نگهداری از سگ و گربه و طوطی ندارم واقعا رضایت بخشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    دوست عزیزم مادر پیتر کینگ عزیز. من خواهرم دامپزشکه تو لندن زندگی میکنه وقتی بهش گفتم که خوکچه هامو میبرم برا انگل تراپی و اینا بهم خندید گفت مگه تو باغ یا حیاط نگهشون میداری حیوونارو گفتم نه توخونن . خواهرم گفتش اصلا جونده هایی که توخونه ان نیاز به انگل تراپی یا واکسن هاری که توایران باب شده فقط شش ماه یه بار ببر چک بشن بابت سیستم تنفسشون .میگفت ما تو لندن برا جونده ها یه داروی خاص داریم که بهشون سالی یبار میدیم و خیلی هم گرونه البته به پول ایران و ایتکه اون دارو اصلا توایران شناخته شده نیست و داروهایی که به جونده ها میدن تو ایران به اسم زدانگل و اینا اصلا تاثیری رو حیوون نداره و بمن گفت دیگه چیزی بهش ندم . بعد منم به دکترش گفتم خودش حرفمو قبول کرد دکترش خانم دکر یار محمدی هستش و گفت منم سعی میکنم به جونده ها چیزی ندم . خلاصه خواستم فقط اطلاع رسانی کنم به دوستان که اسباب پول جمع کنی توکشورمون زیاده حواسمون باشه. باز موردی داشتین بهم بگید براتون از خواهرم بپرسم
    ممنون داداش گلم... اطلاعی که دادی کمک بزرگی بود... من تنبلیم میاد بهشون قطره هاشون رو بدم هی دلواپسم که چیزی نشه... دیگه خیالم راحت شد

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)