کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    دوستان زیادی هستن که بهم کمک کنن و این که قیمت های که به من دادن 80 هزار تومان به نظرتون با کمک سایت شما و دوستانه خودم بگیرم میتونم؟
    و این که تو این سن فکر کنم باید با سرنگ بهشون غذا بدم دورسته؟
    و غذاشون چیه؟
    اگر امکانش هست یه کم کامل راجب نگهداری برام بگین ممنون میشم؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sana_1 نمایش پست ها
    دوستان زیادی هستن که بهم کمک کنن و این که قیمت های که به من دادن 80 هزار تومان به نظرتون با کمک سایت شما و دوستانه خودم بگیرم میتونم؟
    و این که تو این سن فکر کنم باید با سرنگ بهشون غذا بدم دورسته؟
    و غذاشون چیه؟
    اگر امکانش هست یه کم کامل راجب نگهداری برام بگین ممنون میشم؟
    سلام، فکر نمیکنم با این قیمت جوجه شاه طوطی گیر بیاد

و اینکه بزرگ کردن جوجه گوشتی دردسر و قلق های خودش رو داره. ممکنه بدید نابلد بودن شما از بین بره

لینکی که داخل امضای من هست درباره جوجه سرنگی رو مطالعه کنید

تاپیک پرسش و پاسخ جوجه سرنگی رو هم مطالعه کنید سوال بود تو همون تاپیک بپرسید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    سلام خسته نباشید من رفتم تایپک که گفتین یه مقدارش خوندم.
    و گفتم بازم با شما که با تجربه هستین مشورت کنم این کاری که گفتین تو تایپک سخته ولی یکی از اشنا هام هست که یه سری پرنده داره و تجربه به کفتر غذا دادنم داره به نظرتون میشه به تجربه اون این کار کنم؟؟
    من دوست دارم یه طوطی داشته باشم ولی نمیتونم زیاد هزینه کنم و این که طوطی های که از اب گل در امده هم که خیلی گرون هستن .می خواستم شما کمک کنید چی بگیرم در کل نیاز مند مشورت شما هستم
    و اخر این که انقد به ما بی تجربه ها کمک میکنید ازتون ممنون هستم و تشکر فراوان دارم . اگر تو تایپک اشتباه نوشتم معزرت می خوام چون نمیدونستم کجا بنویسم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    و گفتم بازم با شما که با تجربه هستین مشورت کنم این کاری که گفتین تو تایپک سخته ولی یکی از اشنا هام هست که یه سری پرنده داره و تجربه به کفتر غذا دادنم داره به نظرتون میشه به تجربه اون این کار کنم؟؟
    من دوست دارم یه طوطی داشته باشم ولی نمیتونم زیاد هزینه کنم و این که طوطی های که از اب گل در امده هم که خیلی گرون هستن .می خواستم شما کمک کنید چی بگیرم در کل نیاز مند مشورت شما هستم
    و اخر این که انقد به ما بی تجربه ها کمک میکنید ازتون ممنون هستم و تشکر فراوان دارم . اگر تو تایپک اشتباه نوشتم معزرت می خوام چون نمیدونستم کجا بنویسم
    سلام
    تلفات جوجه سرلاکی چه کارتون رو بلد باشید و چه بلد نباشید بالاست بخصوص وقتی سرلاک مخصوص که حدود100و150 تومن هست هر بستش نباشه
    اگه زیاد نمیخواید هزینه کنید جوجه مرغ عشق بخرید اونم طوطیه و پرنده خوبیه یا با 150 تومن عروس هلندی بخرید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    ممنون بابت راهنما هاتون جای خواستی هست که ادم بره پرنده ببینه من شنیدم پرنده فروش ها جمعه ها سمت اتبان ازاده گان هست اونجا خوبه برم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون بابت راهنما هاتون جای خواستی هست که ادم بره پرنده ببینه من شنیدم پرنده فروش ها جمعه ها سمت اتبان ازاده گان هست اونجا خوبه برم؟
    اونجا مغازه پرنده فروشی زیاده دست فروش هم هست

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    آقا ابوالفضل گفتن خدمتتون منم عرض میکنم

اگر هنوز تصمیم به نوع طوطی نگرفتید تو این تاپیک http://www.parsipet.ir/thread253.html میتتونید سوالاتتون رو بپرسید این بخش فقط درباره شاه طوطی هست

بزرگ کردن جوجه طوطی با کبوتر تفاوت داره علاوه بر اون اگر جوجه طوطی گرفتید بدلیل بیماری هایی که کبوترها میتونن به طوطی شما منتقل کنند نباید در تماس با کبوتر و پرنده های آزاد باشید و با همون دست و لباس سراغ جوجتون برید

در ضمن علاوه بر مبلغی که برای تهیه جوجه سرلاکی در نظر میگیرید مبلغی هم برای سرلاک باید در نظر بگیرید

جوجه های تازه دونخور شده توسط والدینشون یا افرادی که سرلاکی بزرگ میکنن گزینه مناسبی هست

شما اول هزینه تون رو مشخص کنید و بعد اولویت هاتون رو مشخص کنید تا طوطی مناسب و ایده آلتون رو پیدا کنید

و اینکه اگر بازار آزادگان رفتید خیلی باید مراقب باشید که پرنده بالغ و پرکن رو بجای جوجه بهتون ندن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17501

جنسیت نایس طوطی شیطونم

سلام دوستان.من یه شاه طوطی گرفتم فروشنده گفته حدودا 11ماهست ونره.عکسشو کجا بذارم تا دوستان لطف کننو راهنماییم کنین.ینی میخوام ببینم واقعا نره.طوق که نداره وعلامتی هم برا دراومدنش نیست.ممنون
    ویرایش توسط moslem1 : 21st April 2015 در ساعت 11:14 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط moslem1 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه شاه طوطی گرفتم فروشنده گفته حدودا 11ماهست ونره.عکسشو کجا بذارم تا دوستان لطف کننو راهنماییم کنین.ینی میخوام ببینم واقعا نره.طوق که نداره وعلامتی هم برا دراومدنش نیست.ممنون
    سلام . با توجه به این تاپیک میتونید عکس بذارید :

http://www.parsipet.ir/thread13094.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17501

صفحه 120 از 150 نخستنخست ... 2070101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)