صفحه 48 از 105 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 1046
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    با عرض سلام دوباره مزاحم شدم

پشت گوش گربه اصلا مو در نمیاد و نقطه های سیاه رو پوستش هست دلیلش چیه؟!

با عرض معذزت آپلود سنتر شما مشکل داشت مجبورا از سایت دیگه اقدام کردم با عرض پوزش
    سلام ، خواهش ميكنم. به نظر مياد روزانه هاي پوستيه . بايد زير دستگاه ديد. خارش هم داره . شانه بزنيد ، و شانه رو روي كاغذ سفيد بكشيد ، ببينيد همين ذرات سياه رنگ ، روي كاغذ منتقل ميشه .

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    اولین دکتری که بردمش (دکتر س) گفت چشماش سالم هستن و قطره کلرامفنیکل داد. دومین دکتر (دکتر ظ) هم گفت چشماش سالمن و قطره دکسون داد.
    امروز دکتر "س" چشمشو با چراغ نگاه کرده (نه دستگاه) و گفته مشکل داره. که میشه حرف شما رو تائید کرد که به خاطر قطره دکسون بوده. تقریبا سه - چهار روز هست که یک چشمشو اصلا باز نمیکنه. قطره سیپلکس رو گرفتم، اگه مشکلش برطرف شده باشه نشونش چیه؟ چشمشو باز میکنه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    اولین دکتری که بردمش (دکتر س) گفت چشماش سالم هستن و قطره کلرامفنیکل داد. دومین دکتر (دکتر ظ) هم گفت چشماش سالمن و قطره دکسون داد.
    امروز دکتر "س" چشمشو با چراغ نگاه کرده (نه دستگاه) و گفته مشکل داره. که میشه حرف شما رو تائید کرد که به خاطر قطره دکسون بوده. تقریبا سه - چهار روز هست که یک چشمشو اصلا باز نمیکنه. قطره سیپلکس رو گرفتم، اگه مشکلش برطرف شده باشه نشونش چیه؟ چشمشو باز میکنه؟
    چشمي كه نميتونه باز كنه ، شايد همون چشمي هست كه قرنيه اش اسيب ديده . اگر زخم ، سطحي باشه ، با سيپلكس درمان ميشه ، همينطور عفونت . بله ميتونه چشمشو باز كنه ولي بعد از اون بايد هر دو چشم ، معاينه بشه ، ولي اينبار اصولي ، با رنگ فلورسنس و توسط فرابنفش .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، خواهش ميكنم. به نظر مياد روزانه هاي پوستيه . بايد زير دستگاه ديد. خارش هم داره . شانه بزنيد ، و شانه رو روي كاغذ سفيد بكشيد ، ببينيد همين ذرات سياه رنگ ، روي كاغذ منتقل ميشه .
    بله زیاد خارش داره و هم زیاد خودشو تکون میده هر 2 روز یکبار شونه میزنیم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SilentCity نمایش پست ها
    بله زیاد خارش داره و هم زیاد خودشو تکون میده هر 2 روز یکبار شونه میزنیم
    پس حتما براي معاينه ببريد دكتر . بايد از نزديك ديده بشه تا اگر لازم شد داروي ضد انگل تجويز كنن.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    اینقدر میو میو میکنه که همسایه مون شاکی شده. مشکلش اینه که فقط میخواد بره تو آشپزخونه چون خیلی شکموئه. دو ساعت پیش بهش 5 سی سی شیر دادم با یک قاشق غذاخوری برنج و مرغ ، کمه؟ میشه بهش کلونازپام بدم تا بخوابه؟ تو سرم همش صدای میویه. دلم میخواد با مشت بزنم تو کله ش،کله ش بترکه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اینقدر میو میو میکنه که همسایه مون شاکی شده. مشکلش اینه که فقط میخواد بره تو آشپزخونه چون خیلی شکموئه. دو ساعت پیش بهش 5 سی سی شیر دادم با یک قاشق غذاخوری برنج و مرغ ، کمه؟ میشه بهش کلونازپام بدم تا بخوابه؟ تو سرم همش صدای میویه. دلم میخواد با مشت بزنم تو کله ش،کله ش بترکه
    !!!!!!! حالتون خوبه ؟؟'!' اين چه حرفاييه ميزنيد ؟!' زورتون به بچه رسيده ؟!' اي كاش زودتر واگذار بشه تا كشته نشده ! بعيده از شما !!مطمئنيد ميوهاش از گرسنگيه ؟ شايد نفخ كرده . يه كم شير بريزيد توي ظرف ، با دو قاشق مرغ و برنج ، بزاريد كنارش هر موقع خواست بخوره . انقدر هم عصبي نباشيد . گناهي نداره اون طفل معصوم .
    خير كلونازپام يا هر داروي ديگه اي هم لطفا سرخود بهش نديد.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    !!!!!!! حالتون خوبه ؟؟'!' اين چه حرفاييه ميزنيد ؟!' زورتون به بچه رسيده ؟!' اي كاش زودتر واگذار بشه تا كشته نشده ! بعيده از شما !!مطمئنيد ميوهاش از گرسنگيه ؟ شايد نفخ كرده . يه كم شير بريزيد توي ظرف ، با دو قاشق مرغ و برنج ، بزاريد كنارش هر موقع خواست بخوره . انقدر هم عصبي نباشيد . گناهي نداره اون طفل معصوم .
    خير كلونازپام يا هر داروي ديگه اي هم لطفا سرخود بهش نديد.
    مشت توی کله رو شوخی کردم. الهی آمین. نفخ نداره. شیر نخورد. فقط مرغ می خواست. یک قاشق براش ریختم خورد باز هم سر و صدا کرد ، دومی رو ریختم خورد باز هم سر و صدا کرد ، سومی رو ریختم نصفشو خورد رفت گرفت خوابید. اگه سرخود می خواستم قرص بدم که سوال نمیکردم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مشت توی کله رو شوخی کردم. الهی آمین. نفخ نداره. شیر نخورد. فقط مرغ می خواست. یک قاشق براش ریختم خورد باز هم سر و صدا کرد ، دومی رو ریختم خورد باز هم سر و صدا کرد ، سومی رو ریختم نصفشو خورد رفت گرفت خوابید. اگه سرخود می خواستم قرص بدم که سوال نمیکردم
    شوخیشم قشنگ نیست.به اندازه غذا بدید . خیلی ضعیف شده و احتیاجاتش بیشتر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22068
    سلام
    بچه گربه ی دو ماهه ی پرشین دارم که خیلی ضعیفه..ینی از بدو تولد نسبت به بقیه ی خواهر برادراش خیلی کوچیکتر به دنیا اومد..مادرش 8تا توله آورد که این یکی خیلی ضعیف بود..حتی امیدی به زنده موندنش نداشتم..
    الان دو ماهشه..تازه بدنش پشم درآورده..ولی تا چند روز پیش کاملا سالم و سر حال بود..حتی الان نزدیک دو هفتس که خیلی خوب سینه ی مرغ آبپز شده میخوره..
    ولی الان دو روزه که اسهال شدید گرفته..مدفوعش خیلی شل و روشنه..انقدر اسهالش شدید شده که مثل کف شده..دیروز دیدم که همراه هدقوعش خون از مقعدش خارج شده..پشتشو بررسی کردم دیدم مثل سوختگی شده..امروز لخته ی خون از مقعدش بیرون اومد..احساس میکنم از داخل روده ش سوخته یا زخمی شده..
    انقدر نگرانشم که نمیدونم چیکار کنم..میترسم ببرم دامپزشکی ببرن زیر سِِرم.. اخه انقدر ضعیف و کوچیکه که فکر نکنم بتونه زیر سرم دووم بیاره.. راه دیگه ای نیس که خوب بشه؟غذای خاصی یا داروی خاصی..
    میتونید راهنماییم کنید که چیکار کنم؟؟

صفحه 48 از 105 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)