صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 124
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    ممنون بابت پیشنهادتون. ولی من دیگه نمیتونم ریسک تست تو تانک خودم رو قبول کنم و تانک دیگه ای هم ندارم و حاظرم نیستم تو خطر افت پی اچ قرارش بدم. تا جایی هم که مطالعه فرمودید یک هفته تمام تلاشم رو کردم و حتی ریسک دو برابر دوز مصرف کردن از محلول رو هم به جون خریدم. ولی حتی یک دهم هم افزایش kh نداشتم. این درحالی هست که هم با ریختن جوش شیرین و هم محلول ریفلاورز قبل و بعد از استفاده از محلول آویسا افزایش kh داشتم. وقتی دو مورد روی یک تانک با یک بار استفاده عمل کنن و یک محلول نتونه عمل کنه اونم تو یک هفته و با اور دوز استفاده کردن٬ از نظر من مشکل از محلوله که یا کلا خوب ساخته نشده و یا اینکه روش آزمایش و تحقیق نشده که آیا روی همه نوع تانک پاسخگوست یا خیر. در مورد اختراع هم که میفرمایید حرفتون صحیح هست. ولی جالبه بدونید که محلول آویسا مثل آلکالاینی دلتا وقتی تو آب میریزید حالت خاصی ایجاد نمیشه. ولی محلول ریف لاورز رو که شما میریزید با اینکه رنگ محلول کاملا شفاف و مثل آب هست٬ توی آب تانک که ریخته میشه کاملا شیری رنگ میشه و مثل زمانهایی میشه که شما محلول های ایجاد کرولاین رو میریزید. البته من نمیدونم محلول های بقیه شرکتها هم همینجوری هستن یا نه چون تا الان به غیر از این سه برند آلکالاینی دیگه ای نخردیم. پس میشه مواد تشکیل دهنده و نوع واکنششون فرق کنه و یه شرکتی یک چیز خاص تر تولید کنه. البته این هم ممکنه که اون حالت شیری رنگ یک حالت نمایشی باشه و شرکتش یه چیز تبلیغاتی و نمایشی برای بحث روانیش بهش اضافه کرده باشه. در این مورد چون اطلاعاتی ندارم نظر نمیدم. اگر وقت بشه یک فیلم هم از ریختن هر دو محلول تهیه میکنم و همینجا میذارم تا دوستان ببینن. باز هم ممنون از توجهتون.
    سلام
    من برایت ول استفاده میکنم و اون هم شیری میشه
    یه مساله هست ممکنه این محصول توسط فرد ثالثی دستکاری شده باشه برای سود بیشتر !

send by tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    من برایت ول استفاده میکنم و اون هم شیری میشه
    یه مساله هست ممکنه این محصول توسط فرد ثالثی دستکاری شده باشه برای سود بیشتر !

send by tapatalk
    ممنون بابت راهنماییتون. ولی این رو من از یکی از معروف ترین سایتای اینترنتی فروش لوازم آبشور و تراریوم خریدم و بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم. ایشون هم آدم مطمئنی هستن و از طرفی هم به دست من که رسید پلمپ بود و تا جایی که یادمه خودم بازش کردم. دوستان دیگه هم که از این محلول استفاده کردن اگه نظر بدن چه واکنشی نشون داده عالی میشه که این شک هم برطرف بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون، تاثیرات مواد فوق بر آب مشخصه حالا ممکنه شدت و ضعف داشته باشه ولی اینکه تاثیری نداشته باشه عجیبه...فرمول خاصی هم نداره که تولید کننده خودش بخواد اختراع کنه و بهش ایراد بگیریم

پیشنهاد میکنم دوستمون یک بار دیگه در محیطی دیگه و با تستر های دیگری تست کنه
    سلام خواهش میکنم
    اینکه دوستمون آقا ایمان میگن هیچ تاثیری نداره نمی دونم چه مشکلی پیش آمده که این اتفاق افتاده با این حال من یه فیلم از عملکرد و واکنش محلول آلکالینیتی آویسا با آب آکواریوم گرفتم که در اینجا قرار میدم و هر کدام از اعضا که تمایل به تست این محصول را دارند آدرس بدهند برایشان رایگان ارسال خواهم کرد و لطف کنند نتیجه را برای دوستان در سایت قرار دهند.

برای مشاهده فیلم به لینک زیر مراجعه شود

http://uplod.ir/we8966ypbyev/avisa.mp4.htm

http://yekupload.com/78f261288498babf/avisa.mp4

ویرایش توسط AVISA : 10th September 2015 در ساعت 09:55 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    سلام يه سوال يك كيلو نمك با 30 ليتر اب كه مخلوط بشه چه شوري رو ميده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    خوب بعد از کلی تست مشکل محلول رو فکر کنم پیدا کردم. مواد تشکیل دهنده این محلول مثل اینکه رسوب کرده. منم وقتی تکونش میدادم میدیدم که یه چیز بزرگی توش صدا میده و فکر کردم حتما شرکت آویسا خلاقیت به خرج داده و برای اینکه محلول بهتر بهم بخوره توش ساچمه یا گویی انداخته. ولی توش رو هیچ وقت نگاه نکردم. تا دیروز که خیلی اتفاقی دیدم٬ به به٬ توش چه خبره!!! اینم فیلمش. امیدوارم مشکل رسوب کردن محلولهای شرکت رفع بشه.

http://www..com/v/p0x5Q
    ویرایش توسط imaan : 13th September 2015 در ساعت 12:41 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    خوب بعد از کلی تست مشکل محلول رو فکر کنم پیدا کردم. مواد تشکیل دهنده این محلول مثل اینکه رسوب کرده. منم وقتی تکونش میدادم میدیدم که یه چیز بزرگی توش صدا میده و فکر کردم حتما شرکت آویسا خلاقیت به خرج داده و برای اینکه محلول بهتر بهم بخوره توش ساچمه یا گویی انداخته. ولی توش رو هیچ وقت نگاه نکردم. تا دیروز که خیلی اتفاقی دیدم٬ به به٬ توش چه خبره!!! اینم فیلمش. امیدوارم مشکل رسوب کردن محلولهای شرکت رفع بشه.

http://www..com/v/p0x5Q
    ممنون که ما رو در جریان قرار دادید حتما پیگری و رفع مشکل خواهد شد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    تست های آویسا هم اومد
    به نظره من بهترین کار واسه این که حداقل بچه های این سایت بیان سر این تسترهای خوش قیمت، اینه که یه سری تست به یکی از با تجربه های سایت ارسال کنید تا اون شخص این تسترهای جدید رو با یه تستر دیگه مقایسه کنه و به بچه ها نشون بده.
    ما دوست داریم حمایت کنیم ولی خوب باید میزان دقتش هم ثابت بشه تا مثلا منی که تازه کار هستم به جای 500 هزار تومن پولی که واسه تستری مثل جی بی ال میدم 200 تومن بدم واسه همه تسترهای شما.
    امیدوارم کاربر AVISA از این پیشنهاد دلخور نشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    تست های آویسا هم اومد
    به نظره من بهترین کار واسه این که حداقل بچه های این سایت بیان سر این تسترهای خوش قیمت، اینه که یه سری تست به یکی از با تجربه های سایت ارسال کنید تا اون شخص این تسترهای جدید رو با یه تستر دیگه مقایسه کنه و به بچه ها نشون بده.
    ما دوست داریم حمایت کنیم ولی خوب باید میزان دقتش هم ثابت بشه تا مثلا منی که تازه کار هستم به جای 500 هزار تومن پولی که واسه تستری مثل جی بی ال میدم 200 تومن بدم واسه همه تسترهای شما.
    بله پیشنهاد خوبیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    تست های آویسا هم اومد
    با توجه به درخواست اعضا هر شخصی که از طرف مدیران سایت انتخاب بشود برای ایشان یک سری از تست ها را برای مقایسه و آزمون ارسال خواهم کرد
    البته این کار قبلا در سطح فروشندگان نواب انجام شده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    به نظر من عالیه و اگه موفق بشه این برند دیگه نور الی نوره انشاالله هم دقتش در حد برند های خارجی باشه

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)