کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    16675
    با سلام مجدد
    دوستان این موضوع لق شدن تخم چیه؟
    یعنی اگه تخم فنچهاتکون بخوره دیگه به درد نمیخوره؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilimki نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    دوستان این موضوع لق شدن تخم چیه؟
    یعنی اگه تخم فنچهاتکون بخوره دیگه به درد نمیخوره؟
    سلام
    تخم فنچ خیلی حساس و شکنندس نباید بدون دلیل دستکاری بشه،تخمی که تکون بخوره طوریکه زرده قاطی بشه قطعا بدرد نمیخوره دوست عزیز

Sent from my ASUS PadFone using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    17738
    یه جا یه مطلب میخوندم نوشته بود : ممکنه دوره بلوغ فنچ تا شش ماهگی هم طول بکشه و بعد از اون قادر به تولید مثل بشه ... کسی فنچ اینطوری داشته ؟ فنچ من نزدیک 5 ماهشه و هنوز تخم نکردن

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط دولفین نمایش پست ها
    یه جا یه مطلب میخوندم نوشته بود : ممکنه دوره بلوغ فنچ تا شش ماهگی هم طول بکشه و بعد از اون قادر به تولید مثل بشه ... کسی فنچ اینطوری داشته ؟ فنچ من نزدیک 5 ماهشه و هنوز تخم نکردن
    سلام اینکه دوره بلوغ امکان داره فرق کنه درست هست اما برای فنچ فکر نمیکنم اینقد طول بکشه،عوامل مختلفی وجود داره برای عدم تخم گذاری مثل:نامناسب بودن قفس،لونه،تغذیه،شرایط محیطی،اسیب دیدن فنچ ماده،هم جنس بودن جفت و ...بهتر هست شرایط رو در حد امکان واسشون فراهم کنید و مقداری صبر کنید اگر نتیجه نداد جفت رو عوض کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فنج جاوا
    شماره عضویت
    17268
    سلام . این نرگسی های من خیلی شیطونن روزنامه کف قفس را سالم نمیگذارن و با نکشون تیکه تیکش میکنن چکارشون کنم؟

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidshshpoor نمایش پست ها
    سلام . این نرگسی های من خیلی شیطونن روزنامه کف قفس را سالم نمیگذارن و با نکشون تیکه تیکش میکنن چکارشون کنم؟
    سلام
    بهتره از قفسی استفاده کنید که قبل از کف محافظ توری داشته باشه تا پرنده به فضله کف دسترسی نداشته باشه و اگر کاغذ گذاشتید نتونند خوردش کنن،در حالت عادی هیچ راهی نیست و عادت نرگسها و اکثر پرنده ها هست، بهتر هست واسه کف از کاغذ سفید استفاده کنید روزنامه بخاطر داشتن سرب خطر ساز هست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و فنج
    شماره عضویت
    17890
    سلام فنج من از ديروز پاش مي لنگه و نمي تونه زمين بذارتش!‌ به احتمال نود درصد به خاطر افتادن قفس از فاصله كمتر از يك متر،‌ شايد ظرف ارزن رو پاش افتاده (خاك بر سر من صاحبشون!!!) كمي با روغن زيتون ماساژ دادم اثري از كبودي و ورم پيدا نشده ..در موقع ماساژ هم اصلا بي تابي نكرد انگار درد نداره..ولي نمي تونه زمين بذاره و مي لنگه نكنه شكسته باشه؟!!!!

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli5171 نمایش پست ها
    سلام فنج من از ديروز پاش مي لنگه و نمي تونه زمين بذارتش!‌ به احتمال نود درصد به خاطر افتادن قفس از فاصله كمتر از يك متر،‌ شايد ظرف ارزن رو پاش افتاده (خاك بر سر من صاحبشون!!!) كمي با روغن زيتون ماساژ دادم اثري از كبودي و ورم پيدا نشده ..در موقع ماساژ هم اصلا بي تابي نكرد انگار درد نداره..ولي نمي تونه زمين بذاره و مي لنگه نكنه شكسته باشه؟!!!!
    سلام ،متاسفم فکر نمیکنم شکسته باشه،تا چند روز دیگه صبر کنید اگر دیدید بهتر نشد به دامپزشک نشون بدید،ان شالله که چیز خاصی نیست و فقط یک ضرب دیدگی جزیی هست که بعد چند روز برطرف میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و فنج
    شماره عضویت
    17890
    انشالله مرسي ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    17879
    سلام . خسته نباشید . ببخشید چند روز طول می کشه که جوجه های فنچ از لونه خارج بشن . من هفته دیگه مهمونی دارم و مهمونهام هم چند تا بچه کوچیک دارند . تا اون موقع جوجه بزرگم تقریبا بیست و دو سه روزشه . می خواستم ببینم می تونم قفس رو جا بجا کنم یا نه . می ترسم بچه ها اذیتشون کنند . ممنون از لطفتون

صفحه 291 از 348 نخستنخست ... 191241272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310341 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)