مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط he200619 نمایش پست ها
    ممنونم ولی تخمه رو همونطور که گفتم از دست نمیخوره میبرم جلوش با نوک میگیره و میندازه ولی سیب رو راحت میخوره گاز میزنه حتی اگه گرسنه باسه و عقب بگیرم میاد دنبالش و نوک میزنه درضمن طوطی من فقط تخمه و سیب میخوره و چیز دیگه ای زیاد دوس نداره نارنگی هم خیلی دوس داره اشکالی نداره تغذیش همینا باشه؟کلم برکلی گذاشتم نمیخوره کیوی هم کم میخوره
    ملنگو طوطی شکمویی هست و غذاهای مختلف رو امتحان میکنه ...اشکال داره که غذاش فقط سیب نارنگی باشه .

غذاهای مختلف رو براش بذارید .. مرکبات هفته ای 3 4 بار کافیه .. سیب هم در روز فقط 1/4 بهش بدین نه بیشتر که جلوی اشتهاشو برای خوردن غذاهای دیگه نگیره ... هویج و ذرت ( کیلویی تو سوپر مارکت ها می فروشن نه کنسروی ) رو هم امتحان کنید ، میوه ها و سبزیجات مختلف و حبوبات رو براش بذارید حتی اگه مجبور باشید اون غذا رو دور بریزید ..

فعلا غذاهایی که دوست داره رو با دست باشه بدین بقیه رو براش تو ظرفش بذارید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17437
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    ملنگو طوطی شکمویی هست و غذاهای مختلف رو امتحان میکنه ...اشکال داره که غذاش فقط سیب نارنگی باشه . غذاهای مختلف رو براش بذارید .. مرکبات هفته ای 3 4 بار کافیه .. سیب هم در روز فقط 1/4 بهش بدین نه بیشتر که جلوی اشتهاشو برای خوردن غذاهای دیگه نگیره ... هویج و ذرت ( کیلویی تو سوپر مارکت ها می فروشن نه کنسروی ) رو هم امتحان کنید ، میوه ها و سبزیجات مختلف و حبوبات رو براش بذارید حتی اگه مجبور باشید اون غذا رو دور بریزید .. فعلا غذاهایی که دوست داره رو با دست باشه بدین بقیه رو براش تو ظرفش بذارید .
    ببخشید منظورتون ذرت خام که سفت هست؟یا آبپز

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ببخشید منظورتون ذرت خام که سفت هست؟یا آبپز
    هم خام میشه داد هم آب پز باید ببینید به کدوم بیشتر علاقه داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    يه چيزي فكر كنم پرندم پرندم پر هاشو ميجوه نميكنه ولي ميجوه اين ممكنه از چي باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    يه چيزي فكر كنم پرندم پرندم پر هاشو ميجوه نميكنه ولي ميجوه اين ممكنه از چي باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اگه ترتیب پرهاشو به هم ریخته و نامرتب شده پرجوی داره که مثل پرکنی دها دلیل میتونه داشته باشه
    ولی این پرجویی که شما میگی فکر میکنم همون پر ارایی باشه که چند ساعت در روز رو پرارایی میکنن و هیچ مشکلی نداره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز
    شماره عضویت
    17482
    سلام ببخشید ک من بازم مزاحم شدم
    من به گفته ی شما طوطی ۳ماهمو گذاشتم تو قفس ولی هنوز بهش سرلاک و بیسکوییت مادر له شده و میوه رنده شده ميدم از کی باید بهش دونه و تخمه و میوه های تکه ای بدم ک خودش بخوره?

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط همراز نمایش پست ها
    سلام ببخشید ک من بازم مزاحم شدم
    من به گفته ی شما طوطی ۳ماهمو گذاشتم تو قفس ولی هنوز بهش سرلاک و بیسکوییت مادر له شده و میوه رنده شده ميدم از کی باید بهش دونه و تخمه و میوه های تکه ای بدم ک خودش بخوره?
    سلام
    اگه 2.5و3 ماهش باشه
    علاوه بر سرلاک براش غذای نرم و میوه بذارید با تخمه خام خودش کم کم یاد میگیره که غذا بخوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17437
    سلام
    طوطی من (علی) دستی شده از دست غذا میخوره دیشبم رو دستم اومد خیلی زود دستی شد فقط هنوز عادت نکرده ولی دیگه پیشش میزم هیچ ترسی نداره انقد دستمو جلوش گرفتم که دیگه اومد روش تا میاد میره رو شونه هام البته هنوز یع روزه و به انگشتام عادت نداره بیشتر رو ساق دستم میاد درضمن طوطی من نر هست و داره تازه پرهای نارنجی طوقش درمیاد که بقیه گفته بودن 2 سال تا 2.5 سن داره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    طوطی من (علی) دستی شده از دست غذا میخوره دیشبم رو دستم اومد خیلی زود دستی شد فقط هنوز عادت نکرده ولی دیگه پیشش میزم هیچ ترسی نداره انقد دستمو جلوش گرفتم که دیگه اومد روش تا میاد میره رو شونه هام البته هنوز یع روزه و به انگشتام عادت نداره بیشتر رو ساق دستم میاد درضمن طوطی من نر هست و داره تازه پرهای نارنجی طوقش درمیاد که بقیه گفته بودن 2 سال تا 2.5 سن داره
    سلام
    رو ساعد دست بهتر می تونه تعادلش رو حفظ کنه
    سنش هم نزدیک همون 2 سال باید باشه
    ویرایش توسط abolfazl : 20th April 2015 در ساعت 03:30 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    سلام . رفتنش روی شونه و نشستن روی ساق دست به این معنی هست که هنوز به شما اعتماد نداره و با استرس روی دست میشینه ، این نشونه رام شدن نیست فقط مجبور شده روی دست بیاد . اینقدر عجله نکنید و بهش فرصت بدین تا کم کم بهتون اعتماد کنه ...

صفحه 333 از 529 نخستنخست ... 233283314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352383433 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)