كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام
    فقط یک جوجه سه روزه دارند؟
    تخم ها همه باز شدند؟

بله فقط یک جوجه هست. سه تا تخم داشت که یکی پوچ بود اون یکی هم بخاطر کندلینگ اشتباهم از دست رفت.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام و درود

به نظرتون نگهداری عروس هلندی و خوکچه ی هندی با هم درسته ؟ مثلا اگه در یک اتاق هر دو تاشون با هم آزاد باشن و آیا بیماری های مشترک دارن ؟
    سلام . توضیحات کامل بود فقط اینو اضافه کنم اگه میخواید هر دو تو اتاق آزاد باشن خودتون هم تو اتاق حضور داشته باشید تا بیشتر مراقبشون باشید .

هر دو بیماری مشترک دارن با انسان که میتونه به حیوون دیگه ای که تو خونه هست هم منتقل بشه مثل سالمونلا ..

اگه نشونه های بیماری تو هر کدوم از حیواناتی که نگه میدارید دیدین جداشون کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط *الی* نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون....یسوال دیگه من دیشب عروسمرو خریدم.....اما زیاد جنب و جوش نداره....رو چوبش که پلاستیکی هست خیلی خیلی خیلی کم میشینه...اکثرا رو ظرف غذاش میشینه.ظرف غذاشو برداشتم رو میله کف نشست..خیلیی ساکته امروز فقط یکی دوبار تک قار زد....گاهی هم چرت میزنه.....اتاقشو عوض کردم بردمش تو حمام هی خودشو به قفس میزد آوردمش جای قبلیش دوباره ساکت ساکت شد........احتمال داره مریضی داره؟یا بخاطر ترسش واسترش هست؟چون تازه خریدم.
    سلام . دوستمون راهنمایی کردن ، قفسش رو جابجا نکنید بذارید به محیط عادت کنه . اجازه بدین هرجا که راحت هست بشینه و ظرف غذاشو برندارید ... و تا یکی دو هفته کاری به کارش نداشته باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ???? ? ?????
    شماره عضویت
    17223
    سلام من دیشب دوتا جوجه عروس گرفتم اما ی روز گذشته ی گوشه نشستن لب ب هیچی نزدن خعلی نگرانشونم ،،نکنه چیزیشون بشه ، چ کار کنم ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_k نمایش پست ها
    سلام من دیشب دوتا جوجه عروس گرفتم اما ی روز گذشته ی گوشه نشستن لب ب هیچی نزدن خعلی نگرانشونم ،،نکنه چیزیشون بشه ، چ کار کنم ؟
    سلام
    مبارک باشه. نگران نباشید هنوز عادت نکردن. فقط براشون یه محیط آروم فراهم کنید و جای قفس رو ثابت یه جا بذارید. گرسنشون بشه میخورن. البته اگر طاهرشون سالم باشه و مشکلی نباشه.
    انشاالله تا یکی دو هفته دیگه عادت میکنن.
    موفق باشید...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار.برزیلی.ککاتیل
    شماره عضویت
    14417
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_k نمایش پست ها

سلام به دلیل اینکه شما عروستون رو به یک محیط دیگری منتقل کردید

حدودا 1 تا 2 هفته و یا بیشتر طول میکشه تا عروس به محیط جدیدش عادت کنه

نگران نباشید مشکل خاصی نیست به مرور زمان برطرف میشه

با تشکر

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    بله فقط یک جوجه هست. سه تا تخم داشت که یکی پوچ بود اون یکی هم بخاطر کندلینگ اشتباهم از دست رفت.
    سلام ببخشید جای خانم عباسی پاسخ میدم.
    اگر فقط یک جوجه دارند مشکلی نیست .فقط خوب به تغذیشون برسید که به جوجه هم غذا بدهند. مراقب باشید اگر دیدین دارند جوجه را میزنند جوجه را جدا کنید وسرلاکی کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17198

طوطیم عسل

سلام من ۱۰روز میشه یه عروس ۶ماهه خریدم خیلی زود بهم عادت کرد چون میذاره سرشو بخارونم فقط مشکلم اینه که وقتی از قفس میارمش بیرون میترسه و قلبش تند تند میزنه و همه جا پرواز میکنه .بعد دور بینی اش سرخ شده میدونم سرما خورده اما ترشح بینی و چشم نداره فقط پف کرده یه جا میشینه دو روزه که این جوری شده جاشو گرم کردم اما مثل هر روز سر حال نیست و جیغ نمیزنه اروم سرجاش میشینه احتمال داره افسره شده باشه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار.برزیلی.ککاتیل
    شماره عضویت
    14417
    نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab نمایش پست ها
    سلام من ۱۰روز میشه یه عروس ۶ماهه خریدم خیلی زود بهم عادت کرد چون میذاره سرشو بخارونم فقط مشکلم اینه که وقتی از قفس میارمش بیرون میترسه و قلبش تند تند میزنه و همه جا پرواز میکنه .بعد دور بینی اش سرخ شده میدونم سرما خورده اما ترشح بینی و چشم نداره فقط پف کرده یه جا میشینه دو روزه که این جوری شده جاشو گرم کردم اما مثل هر روز سر حال نیست و جیغ نمیزنه اروم سرجاش میشینه احتمال داره افسره شده باشه؟
    خیر افسرده نشده شما وقتی خودتون مریض میشید 2 روزه خوب میشید بهش فرصت بدید دما را بالا ببرید تا 1 تا 2 هفته ی دیگه بهبود پیدا میکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaTM نمایش پست ها
    خیر افسرده نشده شما وقتی خودتون مریض میشید 2 روزه خوب میشید بهش فرصت بدید دما را بالا ببرید تا 1 تا 2 هفته ی دیگه بهبود پیدا میکنه

سلام دوست عزیزم شما چرا اینقدر عصبانی هستید ! خوب سوال کرده که دوستان جواب بدن شما هم مثل بقیه جواب بده . ندونستن که ایرادی نداره! همین که سوال میپرسن راجع به عروس هلندیشون یا حتی مطرح میکنن شرایط نگهداری از عروس هلندی رو یعنی میخوان شرایطش رو بهتر کنن دیگه!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab نمایش پست ها
    سلام . نه دوست من افسرده نیست . وقتی بینیش قرمز شده و دو روزه که این حالت ادامه داشته بهتره به دامپزشک مراجعه کنید..

صفحه 1445 از 1915 نخستنخست ... 4459451345139514261427142814291430143114321433143414351436143714381439144014411442144314441445144614471448144914501451145214531454145514561457145814591460146114621463146414951545 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)