صفحه 72 از 100 نخستنخست ... 22535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 991
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و سگ
    شماره عضویت
    16968
    سلام
    3 روزه یه خوکچه بهم واگذار شده که ماده است و هنوز پیش دامپزشک نبردم!! البته دلیلش اینه ک اصلا نمیاد تو دستم! می دونم زوده ولی خیلی مقاومت می کنه امروز خیلی تلاش کردم اما نشد که نشد!! الانم قهر کرده رفته یه گوشه نشسته فس فس می کنه و خودشو می خارونه و قلنج میشکونه :دی !!
    میشه کمک کنین بگین چجوری بغلش کنم که بد خلقی نکنه؟!
    با تچکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط homayon نمایش پست ها
    سلام
    3 روزه یه خوکچه بهم واگذار شده که ماده است و هنوز پیش دامپزشک نبردم!! البته دلیلش اینه ک اصلا نمیاد تو دستم! می دونم زوده ولی خیلی مقاومت می کنه امروز خیلی تلاش کردم اما نشد که نشد!! الانم قهر کرده رفته یه گوشه نشسته فس فس می کنه و خودشو می خارونه و قلنج میشکونه :دی !!
    با تچکر

سلام . نباید خوکچه هندی رو با ترس بقل کنید چون فرار میکنه! باید با اطمینان و سریع ولی در عین حال به نرمی با ۲ دست بگیریدش! در غیر این صورت هیچ وقت اون عادتی که شما فکر میکنید رو بدون دست زدن بهش ازش نخواهید دید . داستانش با سگ و گربه متفاوته!

اینجا رو هم بخونید

نحوه دست زدن و در دست گرفتن خوکچه هندی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و اسب
    شماره عضویت
    16996
    نقل قول نوشته اصلی توسط homayon نمایش پست ها
    سلام
    با تچکر

دستت کلا نمیاد؟یا اینکه دستت میاد و صدا در میاره؟ اگر تو دستت میگیریش صدا در میاره و جیغ میزنه و میخواد گاز بگیره حتما ببرش پیش دکتر چون تو اکثر مواقع که اینجوری میشه ینی بدنش کنه زده ولی من احتمال میدم چون هنوز قریبی میکنه دستت نمیاد یکم صب کن و سعی نکن از همون اول بگیریش دستت میتونی اول از ناز کردن سرش شرو کنی کم کم بگیریش دستت اونجوری بت عادت میکنه منم الان حدودا دو سه هفته س یه خوکچه هندی ماده خریدم همینجوری سعی کردم بگیرمش دستم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و سگ
    شماره عضویت
    16968
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام . نباید خوکچه هندی رو با ترس بقل کنید چون فرار میکنه! باید با اطمینان و سریع ولی در عین حال به نرمی با ۲ دست بگیریدش! در غیر این صورت هیچ وقت اون عادتی که شما فکر میکنید رو بدون دست زدن بهش ازش نخواهید دید . داستانش با سگ و گربه متفاوته!

اینجا رو هم بخونید

نحوه دست زدن و در دست گرفتن خوکچه هندی

مرسی آقای آژیده خیلی کمکم کردین!! همین الان بغلش کردم ) سپاسگذارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و سگ
    شماره عضویت
    16968
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamink.r.m نمایش پست ها
    دستت کلا نمیاد؟یا اینکه دستت میاد و صدا در میاره؟ اگر تو دستت میگیریش صدا در میاره و جیغ میزنه و میخواد گاز بگیره حتما ببرش پیش دکتر چون تو اکثر مواقع که اینجوری میشه ینی بدنش کنه زده ولی من احتمال میدم چون هنوز قریبی میکنه دستت نمیاد یکم صب کن و سعی نکن از همون اول بگیریش دستت میتونی اول از ناز کردن سرش شرو کنی کم کم بگیریش دستت اونجوری بت عادت میکنه منم الان حدودا دو سه هفته س یه خوکچه هندی ماده خریدم همینجوری سعی کردم بگیرمش دستم

از شما هم سپاسگذارم بانو yasamink.r.m اولش خیلی مقاومت کرد ولی بالاخره اومد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17220
    سلام دوستان

من یه مشکلی در مورد خوکچه ام دارم .. مشه زودتر کمکم کنید ؟

الان تقریبا یک هفته هستش که تیله کوچولو پیش من و همسرم هستش ، خیلی بهش علاقه داریم خیلیییی زیاد
    تقریبا 3 4 بار دیدم که مدفوعش به شکل زنجیره ای هستش و انگار یک تار مو لای مدفوع های پشت سر همش هست ، به این صورت :

0--0--0--0--0--0

توی یکی دیگه از تالار ها ( پرشین پت ) سوال کردم گفتن که به احتما زیاد انگل داره ... میخواستم ببینم گفته شون درسته ؟
    من پیش یک دامپزشک بردم گفتن که عادی هستش ...! واقعا نمیدونم کدوم درست میگن ، این دوستمون توی تالا پرشین پت گفتن که باید بهش قرص پرازی کوانتل و آمپول آیورکتین بزنید ...
    دامپزشک گفتن باید از 1/6 قرص انگل انسانی استفاده کنید ... من واقعا گیج شدم تورو خدا کمک کنید

بنده در تنکابن ( مازندران ) ساکن هستم و نمیدونم کجا دامپزشک خوب هستش این نزدیکی .... فکر نکنم دامپزشک جوندگان خوبی این اطراف باشه

سپاس گذارم از شما دوستان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17231
    با سلام دوستان!
    من عضو جدیدم و دیروز یک خوکچه گرفتم! ولی از وقتی ک اومدیم خونه فقط یک برگ کاهو خورده و یه کم اب،اصلا هیچ صدای هم در نمیاره فکر کنم میترسه، تو کلبه ی قفسش فقط میشینه وقتی که از قفس بیرونش میارم و تو اتاق ازاده بازهم میره یه گوشه میشینه پسرم 10 ماهشه ، خیلی نگرانم لطفا زود جواب بدید !
    از شما دوستان سپاس
    گذارم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17220
    نقل قول نوشته اصلی توسط peshi نمایش پست ها
    با سلام دوستان!
    من عضو جدیدم و دیروز یک خوکچه گرفتم! ولی از وقتی ک اومدیم خونه فقط یک برگ کاهو خورده و یه کم اب،اصلا هیچ صدای هم در نمیاره فکر کنم میترسه، تو کلبه ی قفسش فقط میشینه وقتی که از قفس بیرونش میارم و تو اتاق ازاده بازهم میره یه گوشه میشینه پسرم 10 ماهشه ، خیلی نگرانم لطفا زود جواب بدید !
    از شما دوستان سپاس
    گذارم.
    سلام .
    دوست عزیز تا به شما عادت کنه زمان میبره ، انتطار که ندارید توی یک روز به شما عادت کنه ؟

شما باید به آرومی بهش نردیک بشید و توی دستتون بهش غذا بدید تا احساس امنیت کنه ... هر زمان که دیدید دندان هاشو بهم میکوبه یعنی عصبانی هستش ... من صدا هایی که در مواقع مختلف در میاره براتون قرار میدم دانلود کنید و استفاده کنید :

دانلود فایل Ging.rar

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17231

9 سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    سلام .
    دوست عزیز تا به شما عادت کنه زمان میبره ، انتطار که ندارید توی یک روز به شما عادت کنه ؟

شما باید به آرومی بهش نردیک بشید و توی دستتون بهش غذا بدید تا احساس امنیت کنه ... هر زمان که دیدید دندان هاشو بهم میکوبه یعنی عصبانی هستش ... من صدا هایی که در مواقع مختلف در میاره براتون قرار میدم دانلود کنید و استفاده کنید :

دانلود فایل Ging.rar
    مرسی دوست عزیز بابت جوابت ولی سعی کردم تو دستم بهش غـذا بدم تو این چند روزه ولی حتی یک گاز هم نمیزنه!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17231
    سلام ! مرسی بابت جوابت دوست عزیز !
    من تو این چند روزه سعی کردم که تو دستم بهش غذا بدم ولی اصلا لب نمیزنه! فقط شبا که خوابم اونم میخوره ! اینکه صدا در نمیاره و صوت نمیزنه نرماله؟
    با سپاس!

صفحه 72 از 100 نخستنخست ... 22535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)