صفحه 12 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 161
    همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط dehkord نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشیدمیشه دوستان و اساتیدی که تجربه سامپ دارن بفرمایند که بعد از سوراخ کردن تانک به چه وسیله ای میشه لوله را به تانک وصل و آب بند کرد ؟
    اگر امکانش هست عکس بذارین
    فقط خواهش میکنم زودتر یه جوابی بدین چون من شیشه واسه تانکم خریدم و توی شیشه بری مونده منتظر ابعاد سوراخ و وسایل اتصالشم
    ممنون بابت توجهتون
    سلام

دوست عزیز همین تاپیک را از ابتدا مرور کنید.
    تاپیکهای این قسمت را هم ببینید:

ساخت انواع تانک و سامپ های آب شور

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی /فلاور
    شماره عضویت
    12005
    سلام خدمت دوستان بويژه جناب نوروزي
    ميخولستم دوستان صاحب نظر راهنمايي بكنند بنده سامپ اب شيرينم رو با چه متريال و مديا دقيقا بايد پر كنم بسيار ممنون ميشم اگر دقيقا اشاره كنيد كدام خانه رو با چي پر كنم پيشاپيش از راهنمايي هاتون مچكرم
    اين هم عكس سامپ بنده http://up.parsipet.ir/uploads/image_98a67.jpg
    البته با مطالعه صفحات قبل متوجه شدم كه بايد نخودى ها حتما خارج بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16855
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی طهرانی نمایش پست ها
    ميخولستم دوستان صاحب نظر راهنمايي بكنند بنده سامپ اب شيرينم رو با چه متريال و مديا دقيقا بايد پر كنم بسيار ممنون ميشم اگر دقيقا اشاره كنيد كدام خانه رو با چي پر كنم پيشاپيش از راهنمايي هاتون مچكرم

با سلام

جناب نوروزی و همه دوستان و اساتید

من یه تاپیک باز کردم چون میدونم سوال خودم و خیلی از دوستان مثل جناب طهرانی همینه

اما از اونجایی که تاپیک هایی که توسط دوستان با تجربه باز نشه بازدیدکننده نداره و بسته میشه لطفا شما و یا دیگر اساتید تاپیک را در صورت امکان باز بفرمایید و همه را از تجربیات ارزشمندتون بهره مند بفرمایید

http://www.parsipet.ir/thread32052.html

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام
    جناب طهرانی اگر همین تاپیک رو از ابتدا با دقت مرور کنید در مورد نوع مدیا و نوع چینش آن توضیح داده شده. با کمی جستجو میتوانید به پاسخ سوال خودتون برسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tymouri نمایش پست ها
    با سلام

جناب نوروزی و همه دوستان و اساتید

من یه تاپیک باز کردم چون میدونم سوال خودم و خیلی از دوستان مثل جناب طهرانی همینه

اما از اونجایی که تاپیک هایی که توسط دوستان با تجربه باز نشه بازدیدکننده نداره و بسته میشه لطفا شما و یا دیگر اساتید تاپیک را در صورت امکان باز بفرمایید و همه را از تجربیات ارزشمندتون بهره مند بفرمایید

http://www.parsipet.ir/thread32052.html
    نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست. این کار باعث پراکندگی مطالب خواهد شد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی /فلاور
    شماره عضویت
    12005
    با سلام جناب مدير عزيز من قبل از مطرح كردن سوالم كل صفحات مطالعه كرده بودم اما حس كردم تا حدودى چيدمان سامپ سليقه اى و تجربى هست براى همين ميخواستم از نظرات افرادى مانند جناب نوروزى كه از تجربه خوبى برخوردار هستند بهرمند بشم
    با احترام
    ویرایش توسط مهدی طهرانی : 18th February 2015 در ساعت 09:25 PM

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    با سلام جناب مدير عزيز من قبل از مطرح كردن سوالم كل صفحات مطالعه كرده بودم اما حس كردم تا حدودى چيدمان سامپ سليقه اى و تجربى هست براى همين ميخواستم از نظرات افرادى مانند جناب نوروزى كه از تجربه خوبى برخوردار هستند بهرمند بشم
    با احترام
    سلام
    شما مطمئنی تمام مطالب قبلی رو خوب مرور کردین؟!!
    کلمه " سامپ " رو در قسمت بالا سمت چپ جستجو کنید چندین صفحه در این مورد برای شما باز خواهد شد.
    اگر هم اصرار دارین نظر جناب نوروزی رو داشته باشید سوال خودتون را در قسمت زیر مطرح کنید:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی /فلاور
    شماره عضویت
    12005
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    شما مطمئنی تمام مطالب قبلی رو خوب مرور کردین؟!!
    کلمه " سامپ " رو در قسمت بالا سمت چپ جستجو کنید چندین صفحه در این مورد برای شما باز خواهد شد.
    اگر هم اصرار دارین نظر جناب نوروزی رو داشته باشید سوال خودتون را در قسمت زیر مطرح کنید:

باسلام خدمت مدير
    بله من مطالعه كردم در صفحات اول اشاره شده اما مثلا نوشته ابر،پد، مديا ، براى من سوال كه همين مديا چه چيزهايي باشه و چقدر ؟؟
    شما كه خودتون استادين متاسفانه از دوستان فروشنده نميشه زياد كمك گرفت در اين زمينه
    بهرحال باز هم از راهنماييتون متچكرم
    با احترام

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16855
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست. این کار باعث پراکندگی مطالب خواهد شد.
    سلام مجدد
    هر طور شما صلاح بدونید قربان اما من اکثر مطالب سایت را میخونم مخصوصا در مورد سامپ که تاپیک های زیادی وجود داره اما در مورد استفاده مدیا به طور اصولی و صحیح مطالب خیلی پراکنده هست و به نظر بنده حقیر نه تنها باعث پراکندگی نمیشه بلکه این مطلب انسجام پیدا میکنه

باز هم شرمنده اگر تاپیک بیمورد باز کردم و سعی میکنم سوالاتم را توی تاپیک های نزدیک به موضوع بپرسم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    با عرض پوزشاز همه دوستان جهت تاخیر به وجود امده برای جواب سوالها
    نخودی هاکه خرده مرجان هستند در آب شور منسوخ شده هستند چه برسه برای آب شیرین و فقط فروشنده ها برای گرفتن پول بیشتر اونها رو غالب میکنن ، در آب شور گفته میشد که کلسیوم آزاد میگنه و از این بابت کمی قرار دادن اون داخل سامپ رو میشد توجیه کرد ولی در آب شیرین چه نیازی به کلسیوم و در نهایت سنگین شدن آب هست ؟
    پس کلا خرده مرجان یا همون نخودی هیچ جایی در سامپ ندارن
    در سامپ آکواریوم آب شیرین خونه اول رو ده سانت بگیرید و اون دوستی که عکس یامپش رو پیام خصوصی کرده بود اون تیغه اولی رو بکنید تا جا برای پد و اسفنج (ابر) باز بشه
    بعد برداشتن تیغه اول پد بزارید داخل اون ، هرچه مقدار و فشردگی پدها بیشتر باشه آبی شفافتر خواهید داشت و در نتیجه پدهاتندتر کثیف شده و بیشتر نیاز به شستشو و یاتعویض دارن
    خونه دوم رو مدیابزارید از جنس خوب ، مدیای خوب مثل ساب استریت و یا ماتریکس هر لیترش برای حدود 200 لیتر آب جوابگوست و برای احتیاط دو لیتر مدیای ماتریکس شرکت سیچم و یا ساب استریت ایهام برای 200 لیتر کفایت میکنه و بیشتر از اون پول حروم کردنه

send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی /فلاور
    شماره عضویت
    12005
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    با عرض پوزشاز همه دوستان جهت تاخیر به وجود امده برای جواب سوالها
    نخودی هاکه خرده مرجان هستند در آب شور منسوخ شده هستند چه برسه برای آب شیرین و فقط فروشنده ها برای گرفتن پول بیشتر اونها رو غالب میکنن ، در آب شور گفته میشد که کلسیوم آزاد میگنه و از این بابت کمی قرار دادن اون داخل سامپ رو میشد توجیه کرد ولی در آب شیرین چه نیازی به کلسیوم و در نهایت سنگین شدن آب هست ؟
    پس کلا خرده مرجان یا همون نخودی هیچ جایی در سامپ ندارن
    در سامپ آکواریوم آب شیرین خونه اول رو ده سانت بگیرید و اون دوستی که عکس یامپش رو پیام خصوصی کرده بود اون تیغه اولی رو بکنید تا جا برای پد و اسفنج (ابر) باز بشه
    بعد برداشتن تیغه اول پد بزارید داخل اون ، هرچه مقدار و فشردگی پدها بیشتر باشه آبی شفافتر خواهید داشت و در نتیجه پدهاتندتر کثیف شده و بیشتر نیاز به شستشو و یاتعویض دارن
    خونه دوم رو مدیابزارید از جنس خوب ، مدیای خوب مثل ساب استریت و یا ماتریکس هر لیترش برای حدود 200 لیتر آب جوابگوست و برای احتیاط دو لیتر مدیای ماتریکس شرکت سیچم و یا ساب استریت ایهام برای 200 لیتر کفایت میکنه و بیشتر از اون پول حروم کردنه

send by tapatalk
    با سلام جناب نوروزى عزيز
    بسيار لطف كرديد كه نظر داديد فقط دوتا سوال برام پيش امده كه لطف ميكنيد اگه باز قبول زحمت كنيد
    ١-در حال حاضر تو سامپ زئوليت و كربن هم دارم يعنى اون هارو هم بايد خارج كنم و بي استفادن اگه نه هر چند وقت بايد تعويض بشن؟
    ٢-من در مورد مديا سامپ اصلا اطلاعات ندارم يعنى من الان بايد برم فروشگاه و بگم ١ ليتر ساب استريت ميخوام؟اصلا برم چيبگم دقيقا
    عذر خواهى ميكنم اگه خيلى سوالاتم ابتدايي هست
    با احترام

صفحه 12 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)