صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 122
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    با سلام
    مخزن ذخیره توی دستگاههای تصفیه آب الزامی هست ؟ بدون اونم میشه استفاده کرد؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    با سلام
    سلام
    بنظر من الزامیه
    اگه برای مصارف خونگی هم که بخواین استفاده کنید اونموقع دیگه 100درصد الزامیه.
    اگرم فقط برای آکواریوم بخواین باید یه ظرف بزرگ بزارید کنارش و هرموقع که میخواین سیفون کنید مثلا روز قبلش دستگاهو بزنید به برق تا برایتون آبو تصفیه کنه و توی ظرفتون ذخیره کنه.

اگه مخزنشو تهیه کنید دیگه این مشکلاتو ندارید و همیشه توی مخزن براتون 10لیتر آب تصفیه شده آمادست و هرموقع که آبو از مخزن خارج کنید دستگاه اتومات روشن میشه و توی اون ظرف براتون 10لیتر دیگه آب آماده میکنه و دوباره خاموش میشه.

Sent from my note3 N9005 using tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    با سلام
    سلام ، بله بدونه مخزن هم میشه استفاده کرد ، و مشکلی پیدا نمیشه ، فقط چند نکته ، هستش ، شما برای استفاده از آبه تصفیه در آک همیشه قبل از استفاده چند دقیقه آبرو باز بزارید تا تی دی اس آب به پایینترین حدش برسه بعد ازش واسه آک استفاده کنید یه چیز دیگه شما یه سه راهی میگیری و بعد از ممبران نصب میکنی ، و یه سره سه راهیرو واسه استفاده آک میزاری ، و سر دیگه سه راهیرو وصل میکنی به فیلتر هایه مرحله 5 و 6 که واسه استفده خودتون هستش ، منطورم آبه شربه ، سعی هم کنید واسه آبه آشامیدنیتون حتمن از تی دی اسه 70 تا ،100 استفاده کنید تا خدایی نکرده در طی زمان دچار فقر املاح و آهن نشید ، بخصوص این موضوع واسه خامومها خیلی مهمه ،
    این مخزنه دستگاه هم واسه اینه که فشار آب کمی بیشتر میشه ، چون تو مخزنه این دستگاهها یه تیوب هستش که باد میشه و آب با فشار این تیوب واسه استفاده در دسترس هستش ،در غیر این صورت فقط مقداری افته فشار آب خواهید داشت ، موفق باشید ، ببخشید طولانی شدش ،

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    سلام به اساتيد من يه دستگاه تصقيه اب 6 مرحله اي دارم واسه اكواريومم الان بعد از فيلتر 5 سه راهي گزاشتم و استفاده ميكنم اين كار اشتباهه من فكر ميكردم فقط مرحله اخر بده چون املاح معدني ميده به اب يه توضيحي ميدين الان من كه ميخوام مصرف هم خانگي باشه هم اكواريوم بايد چيكار كنم؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام به اساتيد من يه دستگاه تصقيه اب 6 مرحله اي دارم واسه اكواريومم الان بعد از فيلتر 5 سه راهي گزاشتم و استفاده ميكنم اين كار اشتباهه من فكر ميكردم فقط مرحله اخر بده چون املاح معدني ميده به اب يه توضيحي ميدين الان من كه ميخوام مصرف هم خانگي باشه هم اكواريوم بايد چيكار كنم؟

سلام
    شما از بعد فیلتر ممبران باید سه راهی بزنی برای آکواریوم و برای مصرف خونگی هم که طبق روال خودش باید از تمام فیلتر ها رد بشه ، با عکس هم نمیشه توضیح داد چون خیلی تو همه فیلترها ، اگه نمیدونی ممبران کدوم یکیه به فروشگاه دستگاه تصفیه برو و ازشون بپرس تا دقیقا بدونی کدوم یکیه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    شما از بعد فیلتر ممبران باید سه راهی بزنی برای آکواریوم و برای مصرف خونگی هم که طبق روال خودش باید از تمام فیلتر ها رد بشه ، با عکس هم نمیشه توضیح داد چون خیلی تو همه فیلترها ، اگه نمیدونی ممبران کدوم یکیه به فروشگاه دستگاه تصفیه برو و ازشون بپرس تا دقیقا بدونی کدوم یکیه
    ممنون . يعني براي اكواريوم نبايد از فيلتر 5 كه فیلتر پست کربن باشه استفاده بشه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    ممنون . يعني براي اكواريوم نبايد از فيلتر 5 كه فیلتر پست کربن باشه استفاده بشه؟
    فیلتر آخری کربنه برای اینکه آبی که از منبع میاد اگه بو گرفته باشه اون رو بگیره و ماقبلش فیلتر قلیاییه ممکنه تو بعضیها برعکس باشه ولی به هر حال برای آکواریوم از بعد ممبران که معمولا رنگش با بقیه فرق داره برای آکواریوم بگیرید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    سلام آقای نوروزی من اگه بخوام یه سیستم تصفیه جدا خدم درست کنم واسه تانک جدیدم نمیخوام پایه و این حرفا هم داشته باشه میخوام خودمم اسمبل کنم نیاز به چه چیزایی هست و از کجا میشه تهییه کرد و قیمتش چنده؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام آقای نوروزی من اگه بخوام یه سیستم تصفیه جدا خدم درست کنم واسه تانک جدیدم نمیخوام پایه و این حرفا هم داشته باشه میخوام خودمم اسمبل کنم نیاز به چه چیزایی هست و از کجا میشه تهییه کرد و قیمتش چنده؟
    سلام
    حداقل دوتا هوزینگ میخواد یکی برای فیلتر نمدی و بعدیش برای فیلتر زغال اکتیو و یه فیلتر ممبران میخواد با هوزینگ مخصوص خودش و اتصالات و شلنگ ، بعد سرهم کردن اگه آب رد شد چه بهتر و اگه رد نشد یه واترپمپ هم باید بخری و قبل فیلتر ممبران نصب کنی
    از قیمتها خبری نداریم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    حداقل دوتا هوزینگ میخواد یکی برای فیلتر نمدی و بعدیش برای فیلتر زغال اکتیو و یه فیلتر ممبران میخواد با هوزینگ مخصوص خودش و اتصالات و شلنگ ، بعد سرهم کردن اگه آب رد شد چه بهتر و اگه رد نشد یه واترپمپ هم باید بخری و قبل فیلتر ممبران نصب کنی
    از قیمتها خبری نداریم
    یعنی لوازم برقیشو نیاز نیست بخرم مثل شیر برقی و اینجور چیزایی که این دستگاه خونمون داره؟

صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)