صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    اکثر غذاهای پلانگتونی برایت ول هر 5 میل واسه 200 لیتر آب هست و بهتره بصورت هدفدار غذا دهی بشه ، مثلا از طریق یک پیپت به آرامی بروی مرجان ریخته بشه
    پودر منیزیم را هر 20 گرم را با 250 میل آب آر او مخلوط میکنی و هر 10 میل از این محلول را برای 80 لیتر آب اضافه میکنید تا به رنج نرمال برسید ، باید بعد از هر باز اضافه کردن تست بزنید تا میزان مصرف تانکتون بدست بیاد

ph+ تا بحال نداشتم ، ولی بهتره در زمانی که چراغ ها خاموش هست استفاده بشه چون ph در این زمان در پایین ترین حالت هست و هر 5 میل واسه 80 لیتر آب
    تا دوساعت هم صبر میکنید و تست میزیند
    هر 24 ساعت یکبار هم اضافه کنید
    موفق باشید
    سلام آقا مجید . ممنون از راهنمایت، محلوله پلانگتون و زوپلانگتون یا هر غذایه دیگه مقله میکرور یا ریف اسنو هر روز باید مصرف بشه یا مانند بقیه املاح هفته ای باید مصرف بشه من الان املاحرو دزشونو نصف میکنم و دوبار در هفته استفاده میکنم . ولی تغذیه رفهارو تا حالا به این شکل انجام ندادم ،
    ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه .....بازم ممنون .

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام آقا مجید . ممنون از راهنمایت، محلوله پلانگتون و زوپلانگتون یا هر غذایه دیگه مقله میکرور یا ریف اسنو هر روز باید مصرف بشه یا مانند بقیه املاح هفته ای باید مصرف بشه من الان املاحرو دزشونو نصف میکنم و دوبار در هفته استفاده میکنم . ولی تغذیه رفهارو تا حالا به این شکل انجام ندادم ،
    ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه .....بازم ممنون .
    سلام
    غذاهای ریف اسنو و میکرو وور دوزشون هر 5 میل واسه 400 لیتر آب هست چون غلظت بالایی دارن
    بهترین حالت واسه تغدیه مرجانها هفته ای دو تا سه بار هست ، اونم بصورتی که در پست قبلی خدمت شما عرض کردم ، شما هم درست عمل کردین
    موفق و پیروز باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    سلام
    غذاهای ریف اسنو و میکرو وور دوزشون هر 5 میل واسه 400 لیتر آب هست چون غلظت بالایی دارن
    بهترین حالت واسه تغدیه مرجانها هفته ای دو تا سه بار هست ، اونم بصورتی که در پست قبلی خدمت شما عرض کردم ، شما هم درست عمل کردین
    موفق و پیروز باشید
    سلام
    ببخشید اینجا مطرح می کنم چون در ادامه مطلب بود می گم
    من پودر المنتال رو هر شب اندازه تقریبی ۵ گرم توی یه لیوان آب آک حل می کنم به آب اضافه می کنم و حدود یه ساعت اسکیمر رو خاموش می کنم تا جذبش نشه، کلسیم آب هم پایین بود تست زدم، درسته یا نه؟ هم دوز هم زمان

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، اینم عضو جدید آکواریوم که بخاطر ظاهر درخت مانندش خیلی ازش لذت میبرم .

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اینجا مطرح می کنم چون در ادامه مطلب بود می گم
    من پودر المنتال رو هر شب اندازه تقریبی ۵ گرم توی یه لیوان آب آک حل می کنم به آب اضافه می کنم و حدود یه ساعت اسکیمر رو خاموش می کنم تا جذبش نشه، کلسیم آب هم پایین بود تست زدم، درسته یا نه؟ هم دوز هم زمان

سلام

من یه مدت از پودر المنتال استفاده میکردم و بعد از اضافه کردن اکثر تست ها را میزدم تنها چیزی که یکمی تغییر میکرد kh بود و هیچ تاثیری روی کلسیم نداشت حتی میتونم بگم باعث افت کلسیم تانک من میشد
    متاسفانه تست استرانسیوم هم نداشتم تا تاثیرش روی اونو ببینم
    بنظر من استفاده از کلسیم ، الکالین ، استرانسیم بصورت مجزا خیلی بهتره و این محصول یه جورایی تبلیغاتی هست
    بهر حال دستور العمل استفاده برای کسانی که میخوان استفاده کنن
    20 گرم از پودر را در 250 میل آب آر او حل میکنید و هر 10 میل از این محلول را برای 20 گالن (حدود 80 لیتر) استفاده میکنید
    بهتره زمان استفاده در آخر شب باشه ، فکر کنم احتیاجی به خاموش کردن اسکیم نداشته باشه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام . دوستانه عزیز من یه تعداد املاح و مواد تهیه کردم ، و میخام دوستانه دیگه نظر بدن تا املاحه تکراری تهیه نکنم ، منظورم اینه برخی اقلامرو من بروشورشونو خوندم حدودا شباهتهایه زیادی به هم دارن ، و البته تعدادی هم موارد قصد خرید دارم که هنوز موفق نشدم پیداشون کنم . اقلامه موجودم :پلانگتون پیتو گرین s ,ریف بیوفول ، اسنرانتیوم ، رپلینیش ، ید ،فریون ،پی اچ بافر ، پودر منیزیم ، مولتی ویتامین تریتون ، محلوله لایوراک تریتون ،
    مواردی که قصد خریدن شونو دارم : میکرو وور ، ریف اسنو ، کورال وی ام ، ریستور ، کورال کلر ، ریف بوستر. ، پودر کلسیم ، ویتامین سی ، مولتی ویتامین ، اساره سیر ، همه این موارد از برایتول هستش ،
    ممنون میشم دوستانه با تجربه بیشتر. اقلامه مورد احتیاجمرو بگن تا مواردیرو که زیاد اجباری نیستش قلم بگیرم ،
    دوستان یه سوال در مورد نمکه برایتول ، من قبلا از نمکه ردسی و ریف کریستاله آکواریوم سیستم استفاده میکردم که خیلی عالی بودن و زود در آب حل میشدن ولی اینبار مقداری نمکه برایتول تهیه کردم که بعد از مخلوط کردن در آب بعد از چند روز بازم دونه هایه سفید رنگی در آب شناور بودن ، بنظرتون دلیلش بی کیفیت بودنه این نمک هستش یا دلیله خاصی داره ، البته نسبت به نمکهایه دیگه خیلی دیرتر حل شدش ،
    ممنون میشم دوستان نظر بدن ،
    ویرایش توسط یونس58 : 1st December 2014 در ساعت 07:56 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام . دوستانه عزیز من یه تعداد املاح و مواد تهیه کردم ، و میخام دوستانه دیگه نظر بدن تا املاحه تکراری تهیه نکنم ، منظورم اینه برخی اقلامرو من بروشورشونو خوندم حدودا شباهتهایه زیادی به هم دارن ، و البته تعدادی هم موارد قصد خرید دارم که هنوز موفق نشدم پیداشون کنم . اقلامه موجودم :پلانگتون پیتو گرین s ,ریف بیوفول ، اسنرانتیوم ، رپلینیش ، ید ،فریون ،پی اچ بافر ، پودر منیزیم ، مولتی ویتامین تریتون ، محلوله لایوراک تریتون ،
    مواردی که قصد خریدن شونو دارم : میکرو وور ، ریف اسنو ، کورال وی ام ، ریستور ، کورال کلر ، ریف بوستر. ، پودر کلسیم ، ویتامین سی ، مولتی ویتامین ، اساره سیر ، همه این موارد از برایتول هستش ،
    ممنون میشم دوستانه با تجربه بیشتر. اقلامه مورد احتیاجمرو بگن تا مواردیرو که زیاد اجباری نیستش قلم بگیرم ،
    دوستان یه سوال در مورد نمکه برایتول ، من قبلا از نمکه ردسی و ریف کریستاله آکواریوم سیستم استفاده میکردم که خیلی عالی بودن و زود در آب حل میشدن ولی اینبار مقداری نمکه برایتول تهیه کردم که بعد از مخلوط کردن در آب بعد از چند روز بازم دونه هایه سفید رنگی در آب شناور بودن ، بنظرتون دلیلش بی کیفیت بودنه این نمک هستش یا دلیله خاصی داره ، البته نسبت به نمکهایه دیگه خیلی دیرتر حل شدش ،
    ممنون میشم دوستان نظر بدن ،
    سلام
    دوست من
    اینهمه افزودنی می خوای چی کار؟ برای غذای ماهیات همون اساره سیر و مولتی ‌ویتامین کافیه، برای آب هم فکر نکنم اینهمه مواد بخواد، من خودم یه المنتال دارم می زنم که می شه تفکیکش کرد و یه پودر قویتر هم بود که من حوصله ریختنش رو نداشتم چون زمانبر بود و منیزیوم می زنم، با باکتری، شکر خدا تقریباً تمام مشکلات تانکم هم حل شده ، حالا باز بزرگان چی بگن اما در کل فکر نمی کنم اینهمه احتیاج باشه
    در مورد نمک هم من خودم کلا از محصولات برایتول استفاده می کنم و ازش خیلی راضیم. مشکل حل نشدن نداشتم تا حالا ، حتی یه ذره.
    موفق باشی

ویرایش توسط Drax777 : 1st December 2014 در ساعت 09:51 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام

من یه مدت از پودر المنتال استفاده میکردم و بعد از اضافه کردن اکثر تست ها را میزدم تنها چیزی که یکمی تغییر میکرد kh بود و هیچ تاثیری روی کلسیم نداشت حتی میتونم بگم باعث افت کلسیم تانک من میشد
    متاسفانه تست استرانسیوم هم نداشتم تا تاثیرش روی اونو ببینم
    بنظر من استفاده از کلسیم ، الکالین ، استرانسیم بصورت مجزا خیلی بهتره و این محصول یه جورایی تبلیغاتی هست
    بهر حال دستور العمل استفاده برای کسانی که میخوان استفاده کنن
    20 گرم از پودر را در 250 میل آب آر او حل میکنید و هر 10 میل از این محلول را برای 20 گالن (حدود 80 لیتر) استفاده میکنید
    بهتره زمان استفاده در آخر شب باشه ، فکر کنم احتیاجی به خاموش کردن اسکیم نداشته باشه
    موفق باشید
    مجید جان المنتال هم یکی از اون مواردی هست که ازمایش شده و ادعای شرکت دوروغین بوده مثل پودر منیزیومو لیکویید ریف و نیترات ار و .....
    فید بک خوبی بود مرسی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    اقا من زياد اينور اونور درباره برايت ويل شنيدم اين حرفارو ايا واقأ صحت داره كه خيلي از محصولات اين شركت اون چيزي كه ميگه نيستن??

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    مجید جان المنتال هم یکی از اون مواردی هست که ازمایش شده و ادعای شرکت دوروغین بوده مثل پودر منیزیومو لیکویید ریف و نیترات ار و .....
    فید بک خوبی بود مرسی
    آقا فربد سلام
    یعنی این المنتال الکیه؟
    اونم از شرکت برایتول ؟؟؟
    مطمئنی اینو ؟
    اگه صحت داره من برای بنفش شدن صخره هام چی کار کنم پس؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    اقا من زياد اينور اونور درباره برايت ويل شنيدم اين حرفارو ايا واقأ صحت داره كه خيلي از محصولات اين شركت اون چيزي كه ميگه نيستن??

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)