صفحه 22 از 42 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 413
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    من باجناقم توی یه شرکت تولید محصولات شیمیایی کار می کنه و آب مقطر صنعتی دارن، ازس می پرسم که آیا DTS صفر هست یا نه، اگه نبود حتماً مزاحمت می شم فقط تخفیف یادت نره [emoji12]
    اون باکتری رو هم می گیرم، بهتر از اینم هست؟ قیمتش مهم نیست

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    دوست عزیز مگه من پول خواستم ازت
    اب که چیز قابل داری نیست هر وقت خواستی بیا قدمت رو چشم
    اب مقطر صنعتی فک نکنم به کار اک بیاد چون از اسمش معلومه افزودنی باید داشته باشه
    در مورد محلول قیمت که ملاک نیس ملاک اعتبار شرکته و تجربه استفاده کننده ها
    من تو بیشتر فروم های خارجی که گشتم بیشتر از این محلول استفاده کرده بودن
    بزا ببینم گیرش میارم بهت نشون بدم
    در مورد قیمتش جای سراغ دارم که با قیمت عمده میتونی بخری خواستی پیام بده بهت معرفی کنم
    ویرایش توسط wow2005dlta : 20th November 2014 در ساعت 03:08 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=29506
    خدمت شما
    در مورد قیمتش من پک این مکمل رو از عمده فروش 60 میخرم فکر میکنم پک 30 تایی ش یه 40 هفته ای جواب کار شما رو بده
    اکواریمی ها 100 میفروشند
    ویرایش توسط wow2005dlta : 20th November 2014 در ساعت 03:07 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز ، من فکر میکنم بهتون گفتم که قبل از هر کاری اول تصمیمتونو به دوستان اعلام کنید و بعد تصمیمتونو عملی کنید تا از تجربه دوستانه دیگه بهرمند شده باشید و با این کارتون کمترین اشتباهرو میکنید و تلفاتتون به حداقل میرسید ، . شما اونقدر عقب عقب میرید که از اونور پشته بوم پایین می افتید ، عزیز دل من مثله بقیه دوستان بهتون گفتم که با یه مقدار لایوراکه بیشتر و ایجاد یک مکان برایه باکتریها توسطه لایوراک و شن کف و هرگیز دیگه در آکواریومتون نیاز به مدیا رو به کمترین حدش برسونید ، ولی این کار کم کم باید انجام بگیره ، شما اصلا نیاز ندارید که یک سامپ پر مدیا داشته باشید ، شما بجایه اینکه پولتونو دور بریزید و مدیاهایه مختلف و انواعه باکتریهارو بخرید ، یک دستگاه تصفیه آب بخرید و سیفونتونو با آبه تی دی اسه صفر انجام بدید که خیلی این کار در موفقیتتون تاثیر داره ، بعدش با اضافه کردنه لایوراک و یه مقدار اندک مدیایه خوب دیگه مشکل حل میشه ، فقط سعی نکنید همه اشتباهاته قبلیرو در کمترین وقت حل کنید ، این داستان به وقت نیاز داره ، و فقط سعی کن از اشتباهاتت تجربه کسب کنی و دیگه تکرارشون نکنید ، شما اگر در هر هفته مقداری سیفون انجام بدید البته سیفون درست ، چون برخی دوستان سیفونرو هم اشتباه انجام میدن و به سیستم شک وارد میکنن ، مشکل حل میشه و نیاز نداری که انواعه محلولهایه مختلف و کلی باکتری و فسفات گیر و نیترات گگیر و خیلی چیزایه دیگه که تو بازار هستشرو تهیه کنی ، بازم میگم مشورت و استفاده از تجربه دوستان و به حداقل رسوندنه اشتباهاتتون راز موفقیتتون هستش . ، اصلا عجله نکنید و صبر کنید و با حوسله عمل کنید ، امیدوارم آکواریومتون زیباتر از قبل بشه با رسیدگیه درسته شما ، موفق و پیروز باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    اب اون قسمت را عوض میکردید بعدشم من که بهتون گفتم اول سیپوراکس بزارید بعدش نخودیها را کم کم در بیاریدحالا کاریه که شده بازم امید خدا که هیچیشون نشه.اون محصولاتی را که اساتید گفتند خیلی میتونه کمک کنه.
    خب
    ببخشید دیر جواب می دم، همین الان کار آک تموم شد پ آبگیریش کامل شد.
    والا، توی عکسی هم که قبل از شروع کارم گذاشتم، مشهوده که شقایق قرمزم کلاً ترکیده و اونیکی سبزه هم شده قده یه گردو در حالی که اندازه کف دست باز میشد و‌اینا همه به خاطر نیترات بالا بود.
    ای کاش از آب و خوده نخودیها عکس می گرفتم ، اینا دست دو بودن و حدود ۳ سال کار کردن که دیگه کلاً فایده ای نداشتن جز کثافت کاری، خواستم آب اون قسمت رو تخلیه کنم اما تا خرخره نخودی بود، دست زدم دیدم لجن گرفتن که همه رو ‌ریختم دور، الان مدیای زیادی ندارم ،همونی که اول گرفته بودم یعنی xport- bio و po4 از شرکت برایتول و پدهای نیترات گیر jbl، همین، فقط کمی سیپورکس اضافه کردم.
    آب ریختم و توش تصفیه کننده زدم، ویتامین و ید و پودر المنتال و الکالاین ۸/۳ و عناصر ۲۹ گانه زدم و یه دعا هم خوندم و‌زدم به برق.
    ان شاءالله که چیزی نشه، فردا هم کمی باکتری می گیرم، تقویتی هم برای ماهیا از اساره سیر استفاده می کنم.
    دعا کنین خبرای خوب بدم
    اینم عکس جدیده سامپم
    دقت کنید چه خالی شده، خونه وسط هم انگوری گذاشتم که خوب داره رشد می کنه.
    پناه برخدا
    ببینیم چی می شه

ویرایش توسط Drax777 : 20th November 2014 در ساعت 03:49 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    دوست عزیز مگه من پول خواستم ازت
    اب که چیز قابل داری نیست هر وقت خواستی بیا قدمت رو چشم
    اب مقطر صنعتی فک نکنم به کار اک بیاد چون از اسمش معلومه افزودنی باید داشته باشه
    در مورد محلول قیمت که ملاک نیس ملاک اعتبار شرکته و تجربه استفاده کننده ها
    من تو بیشتر فروم های خارجی که گشتم بیشتر از این محلول استفاده کرده بودن
    بزا ببینم گیرش میارم بهت نشون بدم
    در مورد قیمتش جای سراغ دارم که با قیمت عمده میتونی بخری خواستی پیام بده بهت معرفی کنم
    قربون معرفتت
    چشم اگه لازم شد حتماً مزاحمت می شم و فردا هم اون محلول باکتری رو‌ می گیرم به عنوان آخرین چیز فعلاً تا تانک کامل روبراه شه
    می رم نواب رو کامل می چرخم و همونو می خرم، ممنون از راهنماییت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=29506
    خدمت شما
    در مورد قیمتش من پک این مکمل رو از عمده فروش 60 میخرم فکر میکنم پک 30 تایی ش یه 40 هفته ای جواب کار شما رو بده
    اکواریمی ها 100 میفروشند
    منظورت اینه؟
    دوتا خریدم
    فکر کنم بهم ۳۵۰۰ تومن داد دونه ای

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام
    من پرسوجو کردم ، اما جایی رو کسی نمی شناخت واسه اینکار، حالا شنبه از کارمندای شهرداری سوال می کنم، پیدا کردم خبر می دم به همه دوستان
    واما تانک خودم
    آقا امان از این نیترات، پایین نمیاد، خیر سرم نیترات گیر jbl دارم، یه شقایقم مُرد ( همون پایه قرمزه با شاخکهای فسفری)
    الان ۳۰٪ سیفون می زنم، خدا کنه درست شه، نشد باز می رم مدیای نیترات گیر می خرم [emoji20]

تسلیت میگم
    شقایق پایه قرمز تقریبا جز شقایق های با نگهداری متوسط رو به بالاس فکنم نیترات بالا باعت این مرگ و میر اخیر تو تانک شما باشه
    شما بجای صرف پول بابت پد
    اول یه محلول باکتری خوب بخر و بطور مستمر استفاده کنش
    دوم به فکر ساخت ats باش
    سوم یه دستگاه ro بخر
    مورد سوم فقط به کار اک نمیاد اهل منزل هم ازش تو اب اشامیدنی یا پخت پز استفاده میکنن
    پولش فقط خرج اک نمیشه
    به نظرم مشگل شما اینه که از اب شیر استفاده میکنی اب تهران اصلا به درد نمیخوره انقد وضعیتش خرابه که ro من نصف اب ورودی رو به عنوان فاظلاب دور میریزه نصف دیگش تصفیه شده میاد بیرون یه بار از روی کنجکاوی تستش زدم دیدم نیتراتش حدود 40 50 بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    منظورت اینه؟
    دوتا خریدم
    فکر کنم بهم ۳۵۰۰ تومن داد دونه ای

این مکمل ریف بوستر هستش و گرون خریدید
    در مورد مکمل های شرکت prodibio تایپیک زدم توضیحات جامع و کامل توش هستش
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=31207
    ویرایش توسط wow2005dlta : 20th November 2014 در ساعت 03:43 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    تسلیت میگم
    شقایق پایه قرمز تقریبا جز شقایق های با نگهداری متوسط رو به بالاس فکنم نیترات بالا باعت این مرگ و میر اخیر تو تانک شما باشه
    شما بجای صرف پول بابت پد
    اول یه محلول باکتری خوب بخر و بطور مستمر استفاده کنش
    دوم به فکر ساخت ats باش
    سوم یه دستگاه ro بخر
    مورد سوم فقط به کار اک نمیاد اهل منزل هم ازش تو اب اشامیدنی یا پخت پز استفاده میکنن
    پولش فقط خرج اک نمیشه
    به نظرم مشگل شما اینه که از اب شیر استفاده میکنی اب تهران اصلا به درد نمیخوره انقد وضعیتش خرابه که ro من نصف اب ورودی رو به عنوان فاظلاب دور میریزه نصف دیگش تصفیه شده میاد بیرون یه بار از روی کنجکاوی تستش زدم دیدم نیتراتش حدود 40 50 بود
    خوبه خوب بود آخه
    از دیروز یه هویی حالش بد شد و امروز تقریباً مرده، احتمالا فردا هم باید دفنش کنم.
    دستگاهats رو یکی از دوستان دیشب عکس داد، کارش قشنگ بود ، یه دونه کوچیک می سازم می ذارم سر راه خروجی آب.
    تصفیه آب هم نمی دونم حدود قیمتش رو اما اگه مناسب باشه حتماً می خرم یه دونه، این چیزی که الان عکس گذاشتم همونی هست که ۳-۴ پست بالاتر معرفی شد، اگه کامل نیست بازم چیز دیگه ای بگیرم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    الان کار اورژانسی و ضروری هست که انجام بدم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    دوسته عزیز سلام ، من همه این راههایی که شما الان داری میری 5 ساله قبل رفتم و تجربه کردم ، بنظرم اول از هر کاری برو و یک دستگاه ro تهیه کن و خیاله خودتو راحت کن ، چون آبی که استفاده میکنی عاری از تمامه آلایندهاست ، بعد میریم سر تمیز کردنه سامپ و حله مشکلاتی که در تانگتون هستش ، فقط سعی کن اگه میتونی موجوداتیرو که در آکت دارن از بین میرن بدی یکی از دوستان واستون نگهداری کنه و بعد شرایطرو درستش کن و دوباره برشون گردون ، اگرهم موجودی در تانگت داره میمیره نذار تا کامل تجزیه بشه و قبل از بهم زدنه شرایطه آب از آکواریوم بیرون بیارش تا اوضاع از این بدتر نشه ، با کمی صبر و دقت همه مشکلاتت حل میشه ، زیاد سخت نگیر ، زیادم سعی نکن فکر انواعه املاح و افزودنیها باشی وقتی که سیفون میزنی بیشتر املاح و عناصر در نمک هستش و وارد آب میشه و زیاد فکرتونو مشغوله املاح و عناصر نکنید ، برخی دوستان که ریف و ماهی خیلی دارند چون مصرفه عناصر در آک زیاد هستش این املاح و عناصررو دستی اصافه میکنن ، البته مقدارش نباید بیش از حد مجاز باشه چون اشباع شدنه این موارد هم خودش دوباره مشکل ساز میشه ،

صفحه 22 از 42 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)