صفحه 4 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 413
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز بازهم مبارک باشه حتما یه فکری برا این نخودی ها بکن باور کن یه کیلو ماتریکس چند برابر این نخودیها میتونه کاربرد داشته باشه همونجور که اقای نوروزی میگن حتما عمل کنید .در مورد دامسل باید بگم من دوتا دونه زندانیش را دارم حاضرم دویست تومان بدم به یه نفر که بتونه بگیرتشون الان یک سال هست که میخوام بگیرمشون یکیشون نصف کف دست شده ولی بازم نمیشه گرفتش.همه حقه ای زدم ولی بی فایده بوده البته شکم زرد یه کم اروم تر هست واینقدر بزرگ نمیشه ولی بازهم احتمال اذیت کردنشون زیاد هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    ببخش دیر جواب می دم
    سرم خیلی شلوغ بود امروز
    مارکش رو یادم نیست اما از همون شرکتی که دوبار اسم بردم خریدم، اوت کاراش یا آمریکایی هست یا آلمانی
    برم خونه ازش عکس می گیرم می ذارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    آقا ممنون از لطفت
    امروز می رم دو کیلو ‌سیپورکس می گیرم و اون نخودبها رو در میارم
    ماتریکس نمی دونم چیه اما حتماً می رم دنبالش
    و دامسلها هم الان ۴ تا دارم تقریباً دو بند انگشتن اما خیلی آروم هستن، می خواستم چندتای دیگه زندانی و خال دار و ... بگیرم که فعلا دست نگه می دارم
    اما چه اذیتی می کنن؟ بقیه رو می زنن؟ یا مثل بعضی از دلقکها دکور آک رو به هم می ریزن؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    آقا ممنون از لطفت
    امروز می رم دو کیلو ‌سیپورکس می گیرم و اون نخودبها رو در میارم
    ماتریکس نمی دونم چیه اما حتماً می رم دنبالش
    و دامسلها هم الان ۴ تا دارم تقریباً دو بند انگشتن اما خیلی آروم هستن، می خواستم چندتای دیگه زندانی و خال دار و ... بگیرم که فعلا دست نگه می دارم
    اما چه اذیتی می کنن؟ بقیه رو می زنن؟ یا مثل بعضی از دلقکها دکور آک رو به هم می ریزن؟؟؟
    سلام
    دو کیلو سیپورکس هم فکر کنم زیاد باشه و یک بسته بگیری کفایت میکنه
    دامسل خیلی قلمرو طلبه و بعد اینکه بزرگتر بشه و برای خودش قلمرو درست کنه به ماهیهای دیگه اجازه نمیده اونجا برن و با ماهیهای بزرگتر از خودش هم درگیر میشه و چون نگهداریش هم راحته رشد سریعی دارن

send by tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    آقا ممنون از لطفتامروز می رم دو کیلو ‌سیپورکس می گیرم و اون نخودبها رو در میارمماتریکس نمی دونم چیه اما حتماً می رم دنبالشو دامسلها هم الان ۴ تا دارم تقریباً دو بند انگشتن اما خیلی آروم هستن، می خواستم چندتای دیگه زندانی و خال دار و ... بگیرم که فعلا دست نگه می دارماما چه اذیتی می کنن؟ بقیه رو می زنن؟ یا مثل بعضی از دلقکها دکور آک رو به هم می ریزن؟؟؟
    به نظر من اصلا این کار را نکن اشتباه است.من دوتا دارم که یکیش خیلی کم بیرون میاد این یکی دو متر اک را برای خود کرده همه ماهیا را میزنه تا حالا چندتا ماهی کشته ,وقتی غذا میریزم خیلی به ماهیا استرس وارد میکنه نصف غذاها را اون میخوره.به شقایقها نمیذاره غذابدم حتما موقع غذا دادنشون باید تور راهم به اک وارد کنم تا بره لای سنگها,به دست حمله میکنه.از اینها گذشته این تعداد دامسلی که شما میخوای نگه داری همیشه در حال کشتن هم میشن ویکی دوتاشون بیشتر در این اک نمیمونندبعد از مدتی از ارومی بیرون میان وتا یک سنگ داخل اک باشه نمیتونید بگیریدشون.من الان چند وقت هست هر اکی برای دوستان راه اندازی کردم از دامسل استفاده نکردم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    به نظر من اصلا این کار را نکن اشتباه است.من دوتا دارم که یکیش خیلی کم بیرون میاد این یکی دو متر اک را برای خود کرده همه ماهیا را میزنه تا حالا چندتا ماهی کشته ,وقتی غذا میریزم خیلی به ماهیا استرس وارد میکنه نصف غذاها را اون میخوره.به شقایقها نمیذاره غذابدم حتما موقع غذا دادنشون باید تور راهم به اک وارد کنم تا بره لای سنگها,به دست حمله میکنه.از اینها گذشته این تعداد دامسلی که شما میخوای نگه داری همیشه در حال کشتن هم میشن ویکی دوتاشون بیشتر در این اک نمیمونندبعد از مدتی از ارومی بیرون میان وتا یک سنگ داخل اک باشه نمیتونید بگیریدشون.من الان چند وقت هست هر اکی برای دوستان راه اندازی کردم از دامسل استفاده نکردم
    ممنون از راهنماییتون
    اما نمی دونم الان باید [emoji24] بریزم یا بذارم بعداً، حالا فعلاً خیلی کوچیکن، به محض اولین خطا ردشون می کنم برن.
    یه جورایی توی دلم خالی شد...
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    دو کیلو سیپورکس هم فکر کنم زیاد باشه و یک بسته بگیری کفایت میکنه
    دامسل خیلی قلمرو طلبه و بعد اینکه بزرگتر بشه و برای خودش قلمرو درست کنه به ماهیهای دیگه اجازه نمیده اونجا برن و با ماهیهای بزرگتر از خودش هم درگیر میشه و چون نگهداریش هم راحته رشد سریعی دارن

send by tapatalk

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام
    عجب اکواریومی!!!!خیلی وقت بود همچین اکواریومی ندیده بودم چنتا نظر میدم شاید به بهتر شدنش کمک کنه
    موج سازتون خیلی قویه و نمیتونید جریان خوبی تو اکواریوم داشته باشین و تو یه جاهایی جریانهایه زیادی دارین
    اون خالی بودن گوشه اکواریوم از شن هم میتونه باعثش همین موجساز باشه که شنارو هل میده به سمت دیگه
    اون سوراخ که برایه هدایت اب از اکواریوم به سامپ هست هم گزینه خوبی نیست و بهتر بود از اورفلو استفاده میکردین
    چیدمان سنگا اصن خوب نیست و درست کردن فضایه بزرگ زیر سنگا کمکی به ماهیا نمیکنه و فقط جایه چیدن ریفو از
    دست میدین و برایه شروع هم ریفایه خوبی انتخاب نکردین مثل تری کورال که داره از بین میره یه اپتازیا هم تو اکواریوم
    اصلی میبینم اگه اشتباه نکنم ،اگه وجود داره از بین ببرش که خیلی رشد سریعی داره و به ریفا اسیب میزنه
    وجود توتیا هم تو اکواریوم ریف اصن خوب نیست و استرس زیادی به ریفا میده
    مقدار لایوراکتونم خیلی کمه،اون دماسنجم از اکواریوم به سامپ منتقلش کن زیبایی نداره
    اما در مورد سامپ که فاجعس به نظرم:-):-)
    از نظم و زیبایش که بگذریم این چکه کردن لوله هارو قبل ابگیری با ابشور باید حل میکردی و الان خیلی دیر شده متاسفانه
    واترپمپ موجساز و خروجیش تو یه خونه اصن مناسب نیست ،وجود رفیجیوم وسط سامپ هم ایراد بعدی هست که علاوه
    بر جریان زیادی که توش هست و اصن خوب نیست نورش باعث زدن جلبک رویه مدیا ها شده که کارایی مدیارو از بین میبره
    در کل سامپتون خیلی نامنظمه مخصوصن اون شیشه ای که بعد از ابگیری چسبونده شده و لوله ها که نشتی هم دارن):

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سلام
    عجب اکواریومی!!!!خیلی وقت بود همچین اکواریومی ندیده بودم چنتا نظر میدم شاید به بهتر شدنش کمک کنه
    موج سازتون خیلی قویه و نمیتونید جریان خوبی تو اکواریوم داشته باشین و تو یه جاهایی جریانهایه زیادی دارین
    اون خالی بودن گوشه اکواریوم از شن هم میتونه باعثش همین موجساز باشه که شنارو هل میده به سمت دیگه
    اون سوراخ که برایه هدایت اب از اکواریوم به سامپ هست هم گزینه خوبی نیست و بهتر بود از اورفلو استفاده میکردین
    چیدمان سنگا اصن خوب نیست و درست کردن فضایه بزرگ زیر سنگا کمکی به ماهیا نمیکنه و فقط جایه چیدن ریفو از
    دست میدین و برایه شروع هم ریفایه خوبی انتخاب نکردین مثل تری کورال که داره از بین میره یه اپتازیا هم تو اکواریوم
    اصلی میبینم اگه اشتباه نکنم ،اگه وجود داره از بین ببرش که خیلی رشد سریعی داره و به ریفا اسیب میزنه
    وجود توتیا هم تو اکواریوم ریف اصن خوب نیست و استرس زیادی به ریفا میده
    مقدار لایوراکتونم خیلی کمه،اون دماسنجم از اکواریوم به سامپ منتقلش کن زیبایی نداره
    اما در مورد سامپ که فاجعس به نظرم:-):-)
    از نظم و زیبایش که بگذریم این چکه کردن لوله هارو قبل ابگیری با ابشور باید حل میکردی و الان خیلی دیر شده متاسفانه
    واترپمپ موجساز و خروجیش تو یه خونه اصن مناسب نیست ،وجود رفیجیوم وسط سامپ هم ایراد بعدی هست که علاوه
    بر جریان زیادی که توش هست و اصن خوب نیست نورش باعث زدن جلبک رویه مدیا ها شده که کارایی مدیارو از بین میبره
    در کل سامپتون خیلی نامنظمه مخصوصن اون شیشه ای که بعد از ابگیری چسبونده شده و لوله ها که نشتی هم دارن):
    خب من الان می برمش می ذارم سر کوچه، گربه ها بیان بخورنش...
    ممنون از توجهی که دادین، جالب بود برام
    موج سازم خیلی قوی نیست، مناسبه تانکه، اون جای خالی رو خودم درست کردم، شیب دار کردم، بدی جریان هم به خاطر قدرت ورودی آب هست که باید یه زانویی بزنم.
    این آکواریوم ساخته ماهیران هست،از اول ورودی و خروجیش همین طوری بوده، چه‌جوری اورفلو درست کنم براش ؟
    توی نت که سرچ کردم دیدم ماهیها به غار و تونل علاقه دارن و یه سری ریفها جای تاریک می خوان، واسه همین اونجوری ساختم، از تپه درست کردن خوشم نمیاد خودمم.
    اون اپتازیا رو‌خوب دیدی، دو تا دارم، زهری هستن؟ چی کار می کنن بزرگ شن؟
    تری کرال هم تازه خریدم، هنوز باز نشده حیوون
    توتیا ندارم، ازش بدم میاد، حیات مرجانی رو داغون می کنه
    لایو راکها رو اگه الان به هم بزنم احتمال تلفات دارم، همه ماهیها به چینش خو گرفتن، لایو راک می خرم اما نه خیلی زیاد، سعی می کنم خیلی به ماهیها استرس وارد نشه
    اون دما سنج-شوری سنجه، اما نظر خوبی هست، می ذارمش سامپ.
    چکه ها تا آبگیری نشد نشون نداد، الان نمک سوراخها رو گرفته و چکه ای ندارم.
    این پک همینطور که گفتم سفارشی ماهیرانه، جای رف خب کجا باید باشه؟ جایی که آب تمیز بیاد داخلش و بره داخل تانک اصلی.
    کدوم شیشه رو منظورتونه بعد عز آبگیری چسبوندم؟؟؟
    باز ممنون
    موارد خوبی بود، خیلی خوب ، اما واقعاً یه سریشو کاری نمی تونم بکنم

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ممنون از راهنماییتوناما نمی دونم الان باید [emoji24] بریزم یا بذارم بعداً، حالا فعلاً خیلی کوچیکن، به محض اولین خطا ردشون می کنم برن.یه جورایی توی دلم خالی شد...
    نه اصلا ته دلت خالی نشه ماهی را هر وقت از اب بگیری تازست اگه از موقع شروع از از دوستان نظر خواسته بودید که خیلی مشکلاتت کمتر میشد ولی حالا هم خوبه,دیدید که با چند تا عکس اقای نوروزی واقای مهدی چطور لیستی از مشکلات را گفتند شما هم کم کم این مشکلات را بر طرف کنید ولی در مورد دامسل زیاد حساس نشیدفعلا تاببینید چی میشه فقط دیگه اضافه نکنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    نه اصلا ته دلت خالی نشه ماهی را هر وقت از اب بگیری تازست اگه از موقع شروع از از دوستان نظر خواسته بودید که خیلی مشکلاتت کمتر میشد ولی حالا هم خوبه,دیدید که با چند تا عکس اقای نوروزی واقای مهدی چطور لیستی از مشکلات را گفتند شما هم کم کم این مشکلات را بر طرف کنید ولی در مورد دامسل زیاد حساس نشیدفعلا تاببینید چی میشه فقط دیگه اضافه نکنید.
    دلم خالی نشد که...
    کلاً افسردگی مزمن گرفتم، الانم دارم روزی ۴۰-۵۰ تا قرص می خورم...[emoji12]
    دیروز رفتم سیپورکس گرفتم تا سامپ رو ‌مرتب کنم، انگوری هم گرفتم برا رف، ان شاءالله که بگیره. شن و چند تا لایو راک هم می خرم امروز، برا هم رف و هم تانک اصلی ببینم چی می شه

صفحه 4 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)