کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    من فکرمیکنم قبلا جفت داشته توی گله و به همین دلیل الان نر رو میزنه.بهتره فعلا لونه رو بردارید و فرصت بدین تا جفت بشن بعد لونه بگذارید.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

ممنون آقای اسکندری. یکی از دوستام میگفت جداشون کنم تا همدیگرو نبینن و فقط صدای همو بشنون. این کار درسته؟ در ضمن الان چند شبه که بالای لونه کنار هم دیگه میخوابن. و زدن ماده هم امروز کمتر شده. بازم به نظرتون لونه رو بردارم؟ یا اینکه جداشون کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    ممنون آقای اسکندری. یکی از دوستام میگفت جداشون کنم تا همدیگرو نبینن و فقط صدای همو بشنون. این کار درسته؟ در ضمن الان چند شبه که بالای لونه کنار هم دیگه میخوابن. و زدن ماده هم امروز کمتر شده. بازم به نظرتون لونه رو بردارم؟ یا اینکه جداشون کنم؟
    من اعتقادی به این روش ندارم.این کارهاچیزی جز اعصاب خوردی نداره.من نظرم برداشتن لونه هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    سلام.بابت تاخیر در پاسخ دادن عذرمیخوام
    چند روزه هست؟روی چوب نشیمن میتونه بشینه؟
    بيشتر از يك ماه. روي چوب ميشينه . دون خور شده.
    روي چوب اين پاشو بالا نگه ميداره. روي زمين هم همينطور. موقع راه رفتن هم ميلنگه. توي پرواز هم مشكل داره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1992 نمایش پست ها
    بيشتر از يك ماه. روي چوب ميشينه . دون خور شده.
    روي چوب اين پاشو بالا نگه ميداره. روي زمين هم همينطور. موقع راه رفتن هم ميلنگه. توي پرواز هم مشكل داره.
    ازهمون بال مشکل داره؟من فکر میکنم یک سمتش فلج شده در ترس یاشوک یاضربه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    ازهمون بال مشکل داره؟من فکر میکنم یک سمتش فلج شده در ترس یاشوک یاضربه.

واقعا؟؟!!
    وقتي از لونه اومد بيرون ، بعد يكي دو روز ديدم همه ي شاه پراش جز ٢ تا اولي كنده شده. نميدونم خودش ميكند يا پدر و مادرش. اوايل پاش خوب بود ،اما بعد ديدم اينجوريه. با بال هاش پرپر ميزنه اما نميتونه از زمين زياد ارتفاع بگيره بعد ميوفته معمولا هم به همون سمت پايي كه درد ميكنه كج ميشه مياد رو زمين
    جداش كردم با يه جوجه ي ديگه كه نميدونم خواهرشه يا برادرش گذاشتم تو يه فقس .با هم خوبن و دعوا نميكنن.
    الان من چيكار كنم كه خوب بشه؟؟! در آينده براش مشكل به وجود مياد؟!
    ویرایش توسط mahsa1992 : 15th August 2014 در ساعت 04:22 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1992 نمایش پست ها
    واقعا؟؟!!
    وقتي از لونه اومد بيرون ، بعد يكي دو روز ديدم همه ي شاه پراش جز ٢ تا اولي كنده شده. نميدونم خودش ميكند يا پدر و مادرش. اوايل پاش خوب بود ،اما بعد ديدم اينجوريه. با بال هاش پرپر ميزنه اما نميتونه از زمين زياد ارتفاع بگيره بعد ميوفته معمولا هم به همون سمت پايي كه درد ميكنه كج ميشه مياد رو زمين
    جداش كردم با يه جوجه ي ديگه كه نميدونم خواهرشه يا برادرش گذاشتم تو يه فقس .با هم خوبن و دعوا نميكنن.
    الان من چيكار كنم كه خوب بشه؟؟! در آينده براش مشكل به وجود مياد؟!
    معلوم نیست.شاید خودش خوب بشه شایدم تا آخرعمر همین مشکل رو یدک بکشه.درمان دارویی نداره.جفت هم نمیشه اگر خوب نشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یه جفت مرغ عشق نفس و خسکل
    شماره عضویت
    16387
    سلام دوستان ... ما یه جفت مرغ عشق داریم که ماده چند روزیه میره توی لونه و مدتها اون تو میمونه ... خیلی کسله و مدام خواب آلودست ... از طرفی پسش خیلی نبض داره ... فکر میکنم تخم داشته باشه ... می ترسم نتونه تخمش رو بذاره آخه اولین تجربشه ... میشه راهنماییم کنین این چه حالتیه که داره ؟ لازمه ببرمش دامپزشک ؟ راستش ما تا حالا تخمگذاری مرغ عشق و ندیدیم و اولین باره که باهاش روبرو میشیم ... لطفا راهنماییمون کنین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر و غزل نمایش پست ها
    سلام دوستان ... ما یه جفت مرغ عشق داریم که ماده چند روزیه میره توی لونه و مدتها اون تو میمونه ... خیلی کسله و مدام خواب آلودست ... از طرفی پسش خیلی نبض داره ... فکر میکنم تخم داشته باشه ... می ترسم نتونه تخمش رو بذاره آخه اولین تجربشه ... میشه راهنماییم کنین این چه حالتیه که داره ؟ لازمه ببرمش دامپزشک ؟ راستش ما تا حالا تخمگذاری مرغ عشق و ندیدیم و اولین باره که باهاش روبرو میشیم ... لطفا راهنماییمون کنین
    سلام
    سنگ کف دریا و بلوک معدنی و کلیسم یه پرنده قبل تخمگذاری رسیده باشه کمتر دچار تخم ماندگی میشه
    پرنده ی شما هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و هنوز موقع تخم گذاشتنش نشده
    جفتگیری کردن؟کی؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یه جفت مرغ عشق نفس و خسکل
    شماره عضویت
    16387
    والله خیلی ماچ و بوسه بازی میکنن اگه جفت گیریشون اینجوریه البته !!! ولی نمی دونم سبک جفتگیریشون چطوریه یعنی میگین چیزیش نیست ؟ این کلسیم و سنگ معنی رو که گفتین از بازار پرندگان می تونم تهیه کنم براشون ؟ ببخشین خیلی سوال پرسیدم آخه من تا حالا مرغ عشق نداشتم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر و غزل نمایش پست ها
    والله خیلی ماچ و بوسه بازی میکنن اگه جفت گیریشون اینجوریه البته !!! ولی نمی دونم سبک جفتگیریشون چطوریه یعنی میگین چیزیش نیست ؟ این کلسیم و سنگ معنی رو که گفتین از بازار پرندگان می تونم تهیه کنم براشون ؟ ببخشین خیلی سوال پرسیدم آخه من تا حالا مرغ عشق نداشتم
    نه مشکلی نیست
    البته نباید خیلی بیحال و کسل باشه فضلش هم باید طبیعی باشه
    سنگ و بلوک رو ازادگان دارن

صفحه 315 از 475 نخستنخست ... 215265296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334365415 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)