صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 54
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    ببین اکثر تانکای حرفه ای استفاده میکنند اونا که خیلی محتاطن تعداد سنسورارو بیشتر میکنن که درصد خطا بیاد پایین
    1در 1000 درصد خطا
    پس یعنی فرق نداره خود دستگاه چی باشه؟؟؟
    این سنسورا به همه ی دستگاها میخورن؟؟؟
    مثلا چند تا سنسور؟؟
    قیمتشون حدودا چقدر میشه؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    ببخشید خیلی سوال کردم

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط s H a Y a N نمایش پست ها
    از چه نظر خرج اضافی کردم؟؟؟چیزایی که قراره از کانادابرام بیارن به خرج من نیست.اگه منظورتون اوناست من خودم براشون پول ندادم.اگه شما همچین فرصتی داشتین چیکار میکردین؟؟من در مورد تک تک چیزایی که خریدم تقریبا از هر کسی که میشناختم سوال کردم.اگه میخواستم فقط خرج کنم میرفتم چیلر giesemann میخریدم 4 میلیون.ولی hailea خریدم
    در کل اضافه کردن اب بخار شده برام خیلی سخته.خیلی بدم میاد سطل اب کنم بریزم توی اکواریوم.در ضمن خیلی ها به من گفتن حتما کنترلر ph بگیر برای sps واجبه(نمونش اقا بنیامین)
    در ضمن من تا جایی که بتونم ریف خوب تهیه میکنم.حتی اگه توی اصفهان گیرم نیاد هر هفته میام تهران.حاظرم برای هر یدونه ریف 800 هزار تومن پول بدم ولی ریف قهوه ای و بی کیفیت به هیچ عنوان نمیگیرم
    به هر حال برای ساخت این تانک خیلی وقت و انرژی و هزینه گزاشتم.نمیخوام بعدا به مشکل بر بخورم
    راجبه صحبتایی که کردی نظری ندارم مسئله شخصیه به خود شما مربوط میشه و خانوادت
    اما پی اچ کنترلر برای تانک اس پی اس حتما لازمه در صورتی که شما از راکتور کلسیوم استفاده کنی در غیر این صورت با پی اچ دیجیتال یا پی اچ متر هم میشه این کارو انجام داد چون شما سیستم co2 نداری که بخوای کنترلر رو استفاده کنی
    در رابطه با ریفی که هم گفتی تنها کسی که بار sps میاره فرهاد هست که اونم گرید a نیست و اس پی اس های معمولی هست حتی وقتی که 200تا200تا قطعه sps میاره
    پس تهران و اصفهان فرق نمیکنه وقتی چیزی نیست پس نمیشه هم تهیه کرد حالا چه 800 تومن باشه چه 8میلیون
    من نظرمو اون چیزی که اطلاعات دارم و میدونم چه خبره تو فرومای خارجی گفتم شاید به دردت بخوره
    امیدوارم موفق باشی از تانکت لذت ببری

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    راجبه صحبتایی که کردی نظری ندارم مسئله شخصیه به خود شما مربوط میشه و خانوادت
    اما پی اچ کنترلر برای تانک اس پی اس حتما لازمه در صورتی که شما از راکتور کلسیوم استفاده کنی در غیر این صورت با پی اچ دیجیتال یا پی اچ متر هم میشه این کارو انجام داد چون شما سیستم co2 نداری که بخوای کنترلر رو استفاده کنی
    در رابطه با ریفی که هم گفتی تنها کسی که بار sps میاره فرهاد هست که اونم گرید a نیست و اس پی اس های معمولی هست حتی وقتی که 200تا200تا قطعه sps میاره
    پس تهران و اصفهان فرق نمیکنه وقتی چیزی نیست پس نمیشه هم تهیه کرد حالا چه 800 تومن باشه چه 8میلیون
    من نظرمو اون چیزی که اطلاعات دارم و میدونم چه خبره تو فرومای خارجی گفتم شاید به دردت بخوره
    امیدوارم موفق باشی از تانکت لذت ببری
    مرسی.خیلی ممنون ..........

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    پس یعنی فرق نداره خود دستگاه چی باشه؟؟؟
    این سنسورا به همه ی دستگاها میخورن؟؟؟
    مثلا چند تا سنسور؟؟
    قیمتشون حدودا چقدر میشه؟؟؟
    ببخشید خیلی سوال کردم
    خواهش میکنم وظیفه ما جواب دادن به سوالاته
    این چیزی که من گفتم دوتا لول سووییچ و یه رله برای کسی هست که بخواد کمتر هزینه کنه و پول برند نده ماهیت همه برنداهمینه حالا یکی سنسورش با اون فرق میکنه
    ولی apex هم که بهترین کنترلر دنیا هست از لول سوییچ استفاده میکنه برا کنترل سطحش
    اگه حوصله کارای دستی نداری به نظرم یه اماده بگیری راحتتری بیشتر با روحیت سازگاره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    سلام
    کنترلر چیه؟؟(همونایی که ph اب رو نشون میده و سطح اب رو کنترل میکنه)
    چه برندهایی توی بازار ایران هست؟؟
    قیمتشون حدودا چقدره؟؟
    کارشون دقیقا چیه؟؟

شایان جان شما به یه کنترلر PH نیاز دارید که واجبه از 400 به بالا میتونید تهیه کنید.
    به دستگاه کنترل سطح احتیاج دارید که فربد عزیز گفت هم خودتون میتونید بسازید هم میتونید ایرانی از فروشگاه پویا تهیه کنید که کیفیتش هم میگن خوبه و هم میتونید خارجی تهیه کنید مثل اکوامدیک که فکر میکنم فروشگاه فرهاد داشته باشه
    کنترلر نور و موج سازهم نیاز ندارین چون روی رادیون و ورتک کنترلر وجود داره.
    اون کنترلر های گرون قیمت خارجی هم همون طور که فربد گفت به شما کمک میکنن از راه دور هم تانک خودتون رو کاملا چک کنید مثل همون ریف لینک اکوتک مارین که خدمتتون عرض کردم تو ایران اومده ولی این تجهیزات به این صورت بیشتر جنبه ی نمایشی و البته راحتی بسیار زیاد کار رو دارن این هزینه رو برای چیزای دیگه بکنید.
    برای دما هم که دما سنج های بسیار قدر میتونید بگیرید.
    میمونه خاموش روشن شدن دقیق یک سری از تجهیزات مثل یووی و نور خود تانک و رفیجیوم که با تایمر ها و یا یه کنترلر ساده که فقط قابلیت تنظیم قطع و وصل جریان برق رو داشته باشه مثل همین کنترلر های مارک شنبه یا یه سری از کنترلر هایی که تو نواب میفروشن این مشکل هم به راحتی حل میشه.

((((دوستان مرجان های بسیار خوب و درجه یک هم تو ایران میاد اما قیمتاشون بسیار بالائه و 3 4 تا فروشگاه واقعا بعضی وقتا مرجانای خوبی میارن البته نه اینکه انتظار داشته باشین مثلا رد پلنت اکروپورای شرکت اورا و یا چلیس های عجیب و غریب شرکت کورال کینگز رو ببینید{که البته خودم چندین بار همچین چیزایی هم دیدم وقتی جم تانگ هاوایی 8 میلیونی میاد دیگه مرجان 300 400 هزار تومنی اومدنش عجیب نیست} ولی اگر هزینه بشه یک تانک درجه یک با مرجانای بسیار عالی میشه جمع کرد))))

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    شایان جان شما به یه کنترلر PH نیاز دارید که واجبه از 400 به بالا میتونید تهیه کنید.
    به دستگاه کنترل سطح احتیاج دارید که فربد عزیز گفت هم خودتون میتونید بسازید هم میتونید ایرانی از فروشگاه پویا تهیه کنید که کیفیتش هم میگن خوبه و هم میتونید خارجی تهیه کنید مثل اکوامدیک که فکر میکنم فروشگاه فرهاد داشته باشه
    کنترلر نور و موج سازهم نیاز ندارین چون روی رادیون و ورتک کنترلر وجود داره.
    اون کنترلر های گرون قیمت خارجی هم همون طور که فربد گفت به شما کمک میکنن از راه دور هم تانک خودتون رو کاملا چک کنید مثل همون ریف لینک اکوتک مارین که خدمتتون عرض کردم تو ایران اومده ولی این تجهیزات به این صورت بیشتر جنبه ی نمایشی و البته راحتی بسیار زیاد کار رو دارن این هزینه رو برای چیزای دیگه بکنید.
    برای دما هم که دما سنج های بسیار قدر میتونید بگیرید.
    میمونه خاموش روشن شدن دقیق یک سری از تجهیزات مثل یووی و نور خود تانک و رفیجیوم که با تایمر ها و یا یه کنترلر ساده که فقط قابلیت تنظیم قطع و وصل جریان برق رو داشته باشه مثل همین کنترلر های مارک شنبه یا یه سری از کنترلر هایی که تو نواب میفروشن این مشکل هم به راحتی حل میشه.

((((دوستان مرجان های بسیار خوب و درجه یک هم تو ایران میاد اما قیمتاشون بسیار بالائه و 3 4 تا فروشگاه واقعا بعضی وقتا مرجانای خوبی میارن البته نه اینکه انتظار داشته باشین مثلا رد پلنت اکروپورای شرکت اورا و یا چلیس های عجیب و غریب شرکت کورال کینگز رو ببینید{که البته خودم چندین بار همچین چیزایی هم دیدم وقتی جم تانگ هاوایی 8 میلیونی میاد دیگه مرجان 300 400 هزار تومنی اومدنش عجیب نیست} ولی اگر هزینه بشه یک تانک درجه یک با مرجانای بسیار عالی میشه جمع کرد))))
    بنیامین جان جم تانگ 8 میلیونی رزمجو هم یکبار بود هنوزم که تو تانک خودشه و مثل بمبم صدا کرد هدف هم همین بود این کار برای نشون دادن قدرت وارد کننده هست به نظرم نه عرضه اون
    3 4 تا فروشگاه هم اگه اینان
    پویا علیزاده که از فرهاد میگیره
    خود فرهاد که خودش میاره
    اشکان رزمجو که من تا حالا ازش اس پی اس ندیدم(زیاد مطلع نیستم)
    امیر روحی فقط مونتی میاره
    تنها کسی که بار اس پی اس متنوع میتونه و میاره فرهاد هست که اونم گریدa نیست نمیاره چون مشتری نداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    بنیامین جان جم تانگ 8 میلیونی رزمجو هم یکبار بود هنوزم که تو تانک خودشه و مثل بمبم صدا کرد هدف هم همین بود این کار برای نشون دادن قدرت وارد کننده هست به نظرم نه عرضه اون
    3 4 تا فروشگاه هم اگه اینان
    پویا علیزاده که از فرهاد میگیره
    خود فرهاد که خودش میاره
    اشکان رزمجو که من تا حالا ازش اس پی اس ندیدم(زیاد مطلع نیستم)
    امیر روحی فقط مونتی میاره
    تنها کسی که بار اس پی اس متنوع میتونه و میاره فرهاد هست که اونم گریدa نیست نمیاره چون مشتری نداره
    نه فربدجم تانگ که خیلی اورده بود یه سریشم رفت اصفهان 4 5 تاشو که خودم دیدم از جلو بار اونروزشم واقعا ماهیای خوبی بود من رسیدم تانک بلک تانگو فرشته بندیت خالی بود حالا نمیدونم فروخته بدشون یا نه.
    انصافا امیر روحی که پالیتووا و زوئانتوسای عالی میاره سیمفیلیا برین و ماشرومای خیلی خوبیم میاره با خیلی مرجانای خوب دیگه.......
    فرهادم تو بارش اکروهای گرید A هستن برای مثال اکروپورا والیدا استگهورن سبز و ابی استایلوفوراهای خیلی خوب میلئوپوراهای خیلی خوب و..... (تازه اینارو من یادمه) میره تازه بماند صدف ماکسیماهاشو برینا و......
    دلفیران بعضی وقتا بارش بد نیست پویام بارش خدایی خوبه این آخریا آکروپورای زرد و قرمز و استگهورن ابی و قهه ای اورده بود عالی بودن.
    خلاصه دنبالش باشید هستش مرجانای درجه یکی که یه تانک ریف خودتون باهاش پر بشه.
    (((شایان جان این موضوعات اینجا نوشته شد برای این بود که خودتون در اینده قطعا میخواید ازین فرشگاه ها خرید کنید و بگید براتون مرجان بفرستن)))

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نه فربدجم تانگ که خیلی اورده بود یه سریشم رفت اصفهان 4 5 تاشو که خودم دیدم از جلو بار اونروزشم واقعا ماهیای خوبی بود من رسیدم تانک بلک تانگو فرشته بندیت خالی بود حالا نمیدونم فروخته بدشون یا نه.
    انصافا امیر روحی که پالیتووا و زوئانتوسای عالی میاره سیمفیلیا برین و ماشرومای خیلی خوبیم میاره با خیلی مرجانای خوب دیگه.......
    فرهادم تو بارش اکروهای گرید A هستن برای مثال اکروپورا والیدا استگهورن سبز و ابی استایلوفوراهای خیلی خوب میلئوپوراهای خیلی خوب و..... (تازه اینارو من یادمه) میره تازه بماند صدف ماکسیماهاشو برینا و......
    دلفیران بعضی وقتا بارش بد نیست پویام بارش خدایی خوبه این آخریا آکروپورای زرد و قرمز و استگهورن ابی و قهه ای اورده بود عالی بودن.
    (((شایان جان این موضوعات اینجا نوشته شد برای این بود که خودتون در اینده قطعا میخواید ازین فرشگاه ها خرید کنید و بگید براتون مرجان بفرستن)))
    اقا قبول نیست من یه جم تانگ بیشتر ندیدم باید بار دوباره تکرار شه
    راجبه شارلاتان بودن فروشنده ها هم یه بار نظر دادم اقای نوروزی دعوام کرد دیگه هیچی نمییگم
    ویرایش توسط farbodb : 11th August 2014 در ساعت 02:31 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    خیلی ممنون.این تانکایی که عکساشون رو گذاشتی خیلی کمکم کرد.اصلا طرز فکر من عوض شد.باز هم ممنون
    ویرایش توسط s H a Y a N : 11th August 2014 در ساعت 03:09 AM

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)