کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام. من خیلی نگرانم. امروز صبح که بیدار شد غذایی که دیشب براش گذاشته بودم دست نخورده گذاشته .بهش یه نصف گردو دادم تا اخر خورد. دو تا گیلاس هم دادم همش رو خورد.ولی دوباره هیچی نمیخوره.اصلا مثل همیشه نیست سر و صداش خیلی کم شده. همش چرت میزنه چشماش میبنده.من چیکار کنمممممممممم؟ ؟راستی فکر کنم تو لک رفته باشه چون دیروز بال زد یه دفه سه تا از شاه پرهاش افتادن.مرتب هم پر کف قفسشه.گردو و گیلاس که میخوره بازم بهش بدم؟؟؟؟
    الان به مدفوعش دقت کردم دیدم اون قسمت سفیدش ، سفید نیست زرده .چراااااا اینجوریه؟؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    الان به مدفوعش دقت کردم دیدم اون قسمت سفیدش ، سفید نیست زرده .چراااااا اینجوریه؟؟؟؟؟
    سلام. من خیلی نگرانم. امروز صبح که بیدار شد غذایی که دیشب براش گذاشته بودم دست نخورده گذاشته .بهش یه نصف گردو دادم تا اخر خورد. دو تا گیلاس هم دادم همش رو خورد.ولی دوباره هیچی نمیخوره.اصلا مثل همیشه نیست سر و صداش خیلی کم شده. همش چرت میزنه چشماش میبنده.من چیکار کنمممممممممم؟ ؟راستی فکر کنم تو لک رفته باشه چون دیروز بال زد یه دفه سه تا از شاه پرهاش افتادن.مرتب هم پر کف قفسشه.گردو و گیلاس که میخوره بازم بهش بدم؟؟؟؟
    خانومی زرد شدن اورات نشونه خوبی نیست . عکس بذارید از مدفوعش .

هرچند که میتونه به دلیل همین بی اشتهایی باشه اما نشون دهنده بیماری کبدی ، مشکلات کلیوی ، عفونت کلامیدیا هم میتونه باشه . چند نوبت مدفوعش رو زیر نظر داشته باشید و خبر بدین .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    [من باید چیکار کنم؟ کاسکو من فقط شب ها تخمه میخورد.توی روز فقط سبزیجات و ذرت بهش میدادم.الان دوباره مدفوع کرد تقریبا عادی بود.احساس میکنم سردشه.خونه ما خیلی سرده.اوردمش تو اتاق احساس میکنم سرحال تره.الان دوباره یکم گردو بهش دادم تا آخرش خورد.ولی تخمه نمیخوره.الان به نظرتون من چیکار کنم؟
    ویرایش توسط nafas. : 18th July 2014 در ساعت 12:02 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان من تو قفس 1033 کاسکوم دوتا چوب نشیمن گذاشتم.
    یکی جلوی ظرف غذاش و دیگری 5 تا میله عقب تر که روش اینور و اونور بره.
    ولی بیشتر اوقات رو چوب عقبی میشینه.
    به نظر شما بردارم چوب را یا نمیخواد؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    [من باید چیکار کنم؟ کاسکو من فقط شب ها تخمه میخورد.توی روز فقط سبزیجات و ذرت بهش میدادم.الان دوباره مدفوع کرد تقریبا عادی بود.احساس میکنم سردشه.خونه ما خیلی سرده.اوردمش تو اتاق احساس میکنم سرحال تره.الان دوباره یکم گردو بهش دادم تا آخرش خورد.ولی تخمه نمیخوره.الان به نظرتون من چیکار کنم؟
    مدفوع رو چند نوبت باید چک کنید، حتما هر 3 قسمت مدفوع رو چک کنید: ادرار ، اورات و قسمت سبز رنگ . مخصوصا قسمت اورات و ادرار رو . البته دادن فقط چند نوع غذای خاص ممکنه رنگ مدفوع رو تغییر بده .

تخمه با دست بهش بدین . غذاهای دیگه غیر از تخمه هم براش بذارید یا با دست بهش بدین ولی از دور هم زیر نظر بگیریدش و به حالت هاش دقت کنید . دمای محیط رو کنترل کنید بین 25 تا 28

منتظر شنیدن خبرای خوب شما هستم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان من تو قفس 1033 کاسکوم دوتا چوب نشیمن گذاشتم.
    یکی جلوی ظرف غذاش و دیگری 5 تا میله عقب تر که روش اینور و اونور بره.
    ولی بیشتر اوقات رو چوب عقبی میشینه.
    به نظر شما بردارم چوب را یا نمیخواد؟؟
    نه برندارید . دوست داره روی چوب عقب بشینه چه مشکلی داره!

هر وقت گرسنه شد میاد روی چوب جلو میشینه و غذا میخوره ... تو یه چاردیواری کوچیک که محبوس شدن دیگه از این محدودترشون نکنیم که فقط روی یه چوب نشیمن بشینن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    الان یه یکساعتی هست اوردمش روی شونم گذاشتمش.هر جا میرم با خودم میچرخونمش.دیگه چرت نمیزنه.حرف هم میزنه.داشتم چای میخوردم اومد جلو که بهش بدم ولی من ترسیدم ضرر داشته باشه.ولی هر کاری میکنم تخمه نمیخوره.
    من با موبایل با برنامه تاپاتاک میام .نمیدونم چجوری میشه عکس گذاشت که عکس مدفوعش رو بزارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    نه برندارید . دوست داره روی چوب عقب بشینه چه مشکلی داره!

هر وقت گرسنه شد میاد روی چوب جلو میشینه و غذا میخوره ... تو یه چاردیواری کوچیک که محبوس شدن دیگه از این محدودترشون نکنیم که فقط روی یه چوب نشیمن بشینن
    ولی الان دوروزه که غذاش کمتر شده.
    کم غذا میخوره.
    چند روزی هم هست که چندتا از شاهپرهاش افتاده.
    اگه بره تو لک غذاش کم میشه؟؟؟
    بیشتر اوقات پرآرایی میکنه؟؟
    حرف زدنش هم هستش و کم نشده. ولی غذاش کم شده؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    الان یه یکساعتی هست اوردمش روی شونم گذاشتمش.هر جا میرم با خودم میچرخونمش.دیگه چرت نمیزنه.حرف هم میزنه.داشتم چای میخوردم اومد جلو که بهش بدم ولی من ترسیدم ضرر داشته باشه.ولی هر کاری میکنم تخمه نمیخوره.
    من با موبایل با برنامه تاپاتاک میام .نمیدونم چجوری میشه عکس گذاشت که عکس مدفوعش رو بزارم
    خیلی عالیه که حرف میزنه من واقعا خوشحالم از این خبر ، اما همش با خودتون حرکتش ندین . اگه خدای نکرده مشکلی هم داشته باشه با این کار پنهان میکنه ... باید وقتی تو حالش خودش هست چک کنید البته من امیدوارم که هیچ مشکلی نداشته باشه و این حال هایی که گفتید موقتی بوده باشه . چایی ندید بهش اصلا . غذاهایی که مناسب هست براش یا دونه های دیگه اگه دارید هم خوبه بدین بهش ..

تاپاتاک خودش امکان آپلود عکس رو فراهم کرده . وقتی دارید پست رو تایپ میکنید تو همون صفحه یه آیکون دوربین هست که ازتون میخواد عکسی که مد نظرتون هست از بخش گالری انتخاب کنید ..

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ولی الان دوروزه که غذاش کمتر شده.
    کم غذا میخوره.
    چند روزی هم هست که چندتا از شاهپرهاش افتاده.
    اگه بره تو لک غذاش کم میشه؟؟؟
    بیشتر اوقات پرآرایی میکنه؟؟
    حرف زدنش هم هستش و کم نشده. ولی غذاش کم شده؟؟
    کم غذا شدنش به چوب نشیمن نمیتونه مربوط باشه . بله این امکان وجود داره که به دلیل تو لکی اشتهاشون کمتر شه و کمی کسل یا عصبی تر بشن

پرآرایی کردن هم مشکلی نداره چون تو لک هم هست و پرهاش داره جدید رشد میکنه یکم پوستش هم خارش دار میشه . دو نوبت در هفته میتونید حمومش کنید یا یه روز درمیون کمی با آبپاش پراش رو خیس کنید کمک میکنه که خارش هاش کمتر شه

صفحه 934 از 1238 نخستنخست ... 4348348849159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539841034 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)