صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.جفت زیبا و خوش رنگی تهیه کردید.ایشالا همیشه در کنارشون لحظات شادی داشته باشید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فنچ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    11498
    تبریک میگم خیلی دوست داشتنی اند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.جفت زیبا و خوش رنگی تهیه کردید.ایشالا همیشه در کنارشون لحظات شادی داشته باشید.
    سلام . ممنون چشماتون زیبا میبینه . من که خیلی دوسشون دارم ولی بعضی وقتا که زیاد صدا میکنن خانواده اذیت میشن

نقل قول نوشته اصلی توسط [URL="http://www.parsipet.ir/members/lucas007/"
    lucas007[/URL];116769]تبریک میگم خیلی دوست داشتنی اند .
    ممنون که سر زدین . من که عاشقشونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    9686
    چه زیبا ان مبرکه عزیزم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    سلام به همه دوستان
    یه مدت نبودم اینترنت نداشتم حالا برگشتم با چند خبر و چند مشکل کوچیک
    تاریخ داشتن پرنده ها از یک ماه گذشت تو این یک ماه نتونستم برنامه خوبی برای تغذیشون داشته باشه تقریبا بیشتر چیزایی که گفته شده رو بهشون دادم . مثلا سفیده تخم مرغ یک بار (رنده نشده).سیب یک بار تو دستم گرفتم خوردن ولی یه بار رنده زدم نخوردن ! سبزی خیلی دوست دارن . بهشون جعفری و پرپین میدم کاهو هم یه بار گذاشتم رو قفس نخوردن دفعه بعد تو دستم گرفتم خوردن ، ولی هنوز جوانه گندم بهشون ندادم. با کمک دوستان میخوام یه برنامه هفتگی تغذیه خوب براشون بنویسم ؟

همه اینا مقدمه ایی بود برای
    آلفا (زرد - نر ) 2 تا خط های بالای بینیش رفت ( که نشون دهنده سنش هست ) ولی رافائل ( سبز -ماده) که سنش کمتر بود چند روزی هست پرهای بالای بینیش یه مقدار ریخت و پرهای جدید در اومده و کلا پرهای بعضی از قسمت پرهای بدنش هم ریخته (فکر کنم پر ریزی یا همون رفتن تو لک هست ). مشکلی نداره ؟

تو این یک ماه من ظرف اب براشون نزاشتم که حمام کنن چون داخل خونه هستن . نیاز ندارن ؟

و اینکه قبلا هم گفته بودم میرن کف قفس نمیدونم چی میخورن . یه بار که رفته بودن کف قفس سریع و اروم خودمو رسوندم به قفس که از من سریعتر بودن پریدن رو چوب ولی یه چیزی تو دهان آلفا بود ! نمیدونم مدفوع بود یا باقیمونده سبزی !؟؟ نمیدونم چکار کنم ؟

و اینکه دیروز رفته بودم مسافرت و که کاغذ آ4 گزاشتم کف قفس که تمیز باشه و امروز که برگشتم دیدم اطراف کاغذه رو با طراحی دقیق و زیبا خوردن . (شاید برای این بوده که کف دریا اون قسمتش که داخل قفس بوده رو خورده بودن و قسمت بیرون قفس رو نمیتونستن بخورن )
    خوردن کاغذه براشون مشکلی پیش نمیاره ؟

ببخشید که زیاد نوشتم . تا چند ساعت دیگه عکس میزارم که بهتر مشخص باشه
    ممنون از راهنمایی و نظرات همه دوستان

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    سلام دوباره به همه دوستان

ببخشید که دیر شد عکس ها. چندتا عکس گرفتم که دوستان نظر بدن و اینکه الان که رافائل(سبز-ماده) پر ریزی داره و پرهای بالای بینیش دارن تغییر میکنن . سنش بهتر مشخص نیست ؟
    اگر دوستان وقتشو داشته باشن به صفحه اول برن عکس های روزای اول هست و تغیرات مشخص هست .الان 38 روز شده که پیش من هستن
    و عکس های بعدی از کاغذی هست که نوش جان کردن
    اگر دقت کنید کفیه قفس رو درآوردم چون میرفتن کف قفس نمیدونم چی میخوردن منم بهشون مشکوک شدم و گفتم درش بیارم شاید بهتر باشه .
    بعضی وقتا نره حرکاتی رو انجام میده مثل رقصه برای مادهه انجام میده .چند باری هم مادهه اداشو در اورد . این کار واسه چیه یعنی داره مست میشه ؟
    میدونم زوده . کی براشون لونه بزارم ؟

یه مشکلی هم پیش اومده برادر میگه پرنده هات صدا میکنن مزاحم خوابم هستن . اتاق بقیه هم نمیشه ، مجبورم بزارمشون تو بالکن پشت بنجره اتاقم . اونجا گنجشک نمیاد ولی گربه شاید بیاد

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam19 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه مدت نبودم اینترنت نداشتم حالا برگشتم با چند خبر و چند مشکل کوچیک
    تاریخ داشتن پرنده ها از یک ماه گذشت تو این یک ماه نتونستم برنامه خوبی برای تغذیشون داشته باشه تقریبا بیشتر چیزایی که گفته شده رو بهشون دادم . مثلا سفیده تخم مرغ یک بار (رنده نشده).سیب یک بار تو دستم گرفتم خوردن ولی یه بار رنده زدم نخوردن ! سبزی خیلی دوست دارن . بهشون جعفری و پرپین میدم کاهو هم یه بار گذاشتم رو قفس نخوردن دفعه بعد تو دستم گرفتم خوردن ، ولی هنوز جوانه گندم بهشون ندادم. با کمک دوستان میخوام یه برنامه هفتگی تغذیه خوب براشون بنویسم ؟

همه اینا مقدمه ایی بود برای
    آلفا (زرد - نر ) 2 تا خط های بالای بینیش رفت ( که نشون دهنده سنش هست ) ولی رافائل ( سبز -ماده) که سنش کمتر بود چند روزی هست پرهای بالای بینیش یه مقدار ریخت و پرهای جدید در اومده و کلا پرهای بعضی از قسمت پرهای بدنش هم ریخته (فکر کنم پر ریزی یا همون رفتن تو لک هست ). مشکلی نداره ؟

تو این یک ماه من ظرف اب براشون نزاشتم که حمام کنن چون داخل خونه هستن . نیاز ندارن ؟

و اینکه قبلا هم گفته بودم میرن کف قفس نمیدونم چی میخورن . یه بار که رفته بودن کف قفس سریع و اروم خودمو رسوندم به قفس که از من سریعتر بودن پریدن رو چوب ولی یه چیزی تو دهان آلفا بود ! نمیدونم مدفوع بود یا باقیمونده سبزی !؟؟ نمیدونم چکار کنم ؟

و اینکه دیروز رفته بودم مسافرت و که کاغذ آ4 گزاشتم کف قفس که تمیز باشه و امروز که برگشتم دیدم اطراف کاغذه رو با طراحی دقیق و زیبا خوردن . (شاید برای این بوده که کف دریا اون قسمتش که داخل قفس بوده رو خورده بودن و قسمت بیرون قفس رو نمیتونستن بخورن )
    خوردن کاغذه براشون مشکلی پیش نمیاره ؟

ببخشید که زیاد نوشتم . تا چند ساعت دیگه عکس میزارم که بهتر مشخص باشه
    ممنون از راهنمایی و نظرات همه دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam19 نمایش پست ها
    سلام دوباره به همه دوستان

ببخشید که دیر شد عکس ها. چندتا عکس گرفتم که دوستان نظر بدن و اینکه الان که رافائل(سبز-ماده) پر ریزی داره و پرهای بالای بینیش دارن تغییر میکنن . سنش بهتر مشخص نیست ؟
    اگر دوستان وقتشو داشته باشن به صفحه اول برن عکس های روزای اول هست و تغیرات مشخص هست .الان 38 روز شده که پیش من هستن
    و عکس های بعدی از کاغذی هست که نوش جان کردن
    اگر دقت کنید کفیه قفس رو درآوردم چون میرفتن کف قفس نمیدونم چی میخوردن منم بهشون مشکوک شدم و گفتم درش بیارم شاید بهتر باشه .
    بعضی وقتا نره حرکاتی رو انجام میده مثل رقصه برای مادهه انجام میده .چند باری هم مادهه اداشو در اورد . این کار واسه چیه یعنی داره مست میشه ؟
    میدونم زوده . کی براشون لونه بزارم ؟

یه مشکلی هم پیش اومده برادر میگه پرنده هات صدا میکنن مزاحم خوابم هستن . اتاق بقیه هم نمیشه ، مجبورم بزارمشون تو بالکن پشت بنجره اتاقم . اونجا گنجشک نمیاد ولی گربه شاید بیاد

سلام

عکساتون رو نتونستم ببینم

تغذیشون تا اینجا خوبه

یواش یواش موارد دیگه رو هم اضافه کنید

پر ریزیشون مشکلی نداره و کمابیش همگی تو این فصل یک دوره پر ریزی دارن

ظرف آبتنی براشون بگذارید هفته ای یکبار آب گرم و در محیط گرم و بدون جریان نسیم

بهتره کف قفس از قفس جدا باشه که دسترسی به باقی مونده غذاها یا موفوع نداشته باشن

جویدن کاغذ هم کار همه طوطیاس بهتره در دسترسشون نباشه

برای گذاشتن لونه هم عجله نکنید. فعلا زوده. با دیدن جفت گیری لونه رو براشون بگذارید

پیشنهاد میکنم برای برادرتون یک جفت گوش گیر بگیرین بهتره تا اینکه بخواید بگذاریدشون توی بالکن که گربه بیاد سراغشون و........

سوالاتون رو تو تاپیک عمومی بپرسید هم زودتر جواب میگیرید هم اینکه مطالب پراکنده نمیشه

ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

عکساتون رو نتونستم ببینم

تغذیشون تا اینجا خوبه

یواش یواش موارد دیگه رو هم اضافه کنید

پر ریزیشون مشکلی نداره و کمابیش همگی تو این فصل یک دوره پر ریزی دارن

ظرف آبتنی براشون بگذارید هفته ای یکبار آب گرم و در محیط گرم و بدون جریان نسیم

بهتره کف قفس از قفس جدا باشه که دسترسی به باقی مونده غذاها یا موفوع نداشته باشن

جویدن کاغذ هم کار همه طوطیاس بهتره در دسترسشون نباشه

برای گذاشتن لونه هم عجله نکنید. فعلا زوده. با دیدن جفت گیری لونه رو براشون بگذارید

پیشنهاد میکنم برای برادرتون یک جفت گوش گیر بگیرین بهترهتا اینکه بخواید بگذاریدشون توی بالکن که گربه بیاد سراغشون و........

سوالاتون رو تو تاپیک عمومی بپرسید هم زودتر جواب میگیرید هم اینکه مطالب پراکنده نمیشه

ممنون
    ممنون نفیسه خانوم بخاطر نظر و راهنمایی های خوبتون

خودم هم حدس زدن توی تاپیک عمومی نوشته بودم بهتر بود . چشم
    ویرایش توسط nafiseh65 : 30th June 2013 در ساعت 10:36 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    سلام به همه دوستان مدت خیلی زیادی هست که چیزی ننوشتم

خبرهای این مدت :
    یه قفس بزرگ درست کرده بودم که درش کمی مشکل داشت ولی خودم خوب می بستمش . با رفتن به آموزشی برای سربازی که تهران بودم وقتی برگشتم (تقسیم شدم شهر خودمون )یکی از مرغ عشقا فرار کرده بود ، اون یکی هم بابام برده بود پیش مرغ عشقای دوستش و مثل اینکه با یکی از مرغ عشق هاش جفت شده . از این ماجرا سه ما میگذره ، کم کم دارم یه قفس بزرگ بهتر درست میکنم و قفس بزرگ قبلی هم تعمیر کنم و مرغ عشق و پرنده دیگه ایی بخرم .

یه اکواریوم هم که قبل آموزشی راه اندازی کرده بودم و به زودی اکواریوم کوچیک دیگه اضافه میشه که تو بخش اکواریوم اعضا معرفی میکنم .

خلاصه منتظر عکس ها و خبرهای جدید باشید .
    موفق و پیروز باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام دوست عزیز

انشالله در ار تکثیر مرغ عشق موفق ظاهرب بشید.یاعلی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)