صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 61
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای آکواریومی
    شماره عضویت
    15272
    نقل قول نوشته اصلی توسط yebordi نمایش پست ها
    عزیزان من برای تانک دیسکس یه فیلتر سطلی ایهام مدل 2215 گرفتم ...
    نحوه استفاده از این فیلتر ها به چه شکل است ؟ ارتفاع آکواریوم من 90 سانت است و 300 لیتر نیز آب می گیره روی یه میز فلزی قرارش دادم که فیلتر رو می خواهم زیر میز بگذارم ... ارتفاع کف زمین تا سطع آب چیزی حدود 1 متر و 65 سانت است ... حالا بگید چیکار کنم ؟ روی کف زمین می شه قرارش داد ؟ بعد لوله ورودی به آکواریوم و خروجی به آکواریوم هر دو باید برسند به کف آکواریوم یا فقط وارد آکواریوم بشند کافیه ؟
    سلام دوست عزیز.مبارک باشه.
    بله شما میتونید فیلترو کف زمین قرار بدید.من خودم یه 2213 دارم که این ارتفاع رو به راحتی جواب میده. در ادامه به روش زیر عمل کنید:
    1-ورودی آب از تانک به فیلتر باید به شیر پایین وصل بشه و از شیر بالای فیلتر آب به تانک بر میگرده.(اشتباه نبندید)
    2-هرچه لوله مکنده آب از تانک پایینتر باشه خوب بهتره و لوله ورود آب به تانک هم چون باید لوله فشار شکن بهش وصل بشه باید کمی بالاتر از سطح آب نصب بشه.
    3-هواگیری در این نوع فیلتر خیلی مهمه که باید بطور کامل و سرحوصله انجام بدید.ابتدا فیلتر رو پر ازآب کرده بعد شیر پایین رو باز کنید تا هوای اضافه خارج بشه. بعد از بستن شیر، فیلتر رو مجددا و کاملا پر از آب کنید و درب اونو با فشار ببندید(شیر بالایی روباز کنید تا درب کاملاچفت و بستها بسته بشن)این کار رو میتونید توی حمام انجام بدید.
    4-فیلتر رو به محل نصب منتقل کنید و شیرها رو به هم متصل کنید(مواظب باشید جابجا نبندید)
    5-فیلتر رو به برق زده ابتدا شیرهای ورودی آب به فیلتر و سپس شیرهای خروج آب از فیلتر رو باز کنید.الان دیگه باید آب به راحتی به گردش در بیاد.
    موفق باشید.

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezao نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.مبارک باشه.
    بله شما میتونید فیلترو کف زمین قرار بدید.من خودم یه 2213 دارم که این ارتفاع رو به راحتی جواب میده. در ادامه به روش زیر عمل کنید:
    1-ورودی آب از تانک به فیلتر باید به شیر پایین وصل بشه و از شیر بالای فیلتر آب به تانک بر میگرده.(اشتباه نبندید)
    2-هرچه لوله مکنده آب از تانک پایینتر باشه خوب بهتره و لوله ورود آب به تانک هم چون باید لوله فشار شکن بهش وصل بشه باید کمی بالاتر از سطح آب نصب بشه.
    3-هواگیری در این نوع فیلتر خیلی مهمه که باید بطور کامل و سرحوصله انجام بدید.ابتدا فیلتر رو پر ازآب کرده بعد شیر پایین رو باز کنید تا هوای اضافه خارج بشه. بعد از بستن شیر، فیلتر رو مجددا و کاملا پر از آب کنید و درب اونو با فشار ببندید(شیر بالایی روباز کنید تا درب کاملاچفت و بستها بسته بشن)این کار رو میتونید توی حمام انجام بدید.
    4-فیلتر رو به محل نصب منتقل کنید و شیرها رو به هم متصل کنید(مواظب باشید جابجا نبندید)
    5-فیلتر رو به برق زده ابتدا شیرهای ورودی آب به فیلتر و سپس شیرهای خروج آب از فیلتر رو باز کنید.الان دیگه باید آب به راحتی به گردش در بیاد.
    موفق باشید.

تشکر بابت پاسخت برادر
    شیلنگ ورودی و خروجی چه میزان باید داخل آکواریوم بره ؟ منظورم باید برسه به کف آکواریوم

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397

تشکر بابت پاسخت برادر
    شیلنگ ورودی و خروجی چه میزان باید داخل آکواریوم بره ؟ منظورم باید برسه به کف آکواریوم
    سلام

دوست عزیز لطفن پست رو با دقت بخوانید. جناب حمیدرضا این سوال شما رو هم پاسخ دادند !!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای آکواریومی
    شماره عضویت
    15272

تشکر بابت پاسخت برادر
    خواهش میکنم.
    این فیلترا دارای دو تا لوله u شکل هست که به انتهای شیلنگهای ورودی و خروجی متصل میشه که باعث میشه سر لوله خروجی آب از تانک حدود وسطای آب قرار بگیره یعنی شما مجبورید که لوله رو در همون جا نصب کنید و لوله ورودی آب به تانک هم همینطوره یعنی اندازه اش باعث میشه از سطح آب تانک پایینتر نیاد. (این به شرطیه که لوله ها رو درست وصل کرده باشید.) به این ترتیب نه تنها شیلنگها بلکه هیچ کدوم از لوله ها هم به کف نمیرسه.
    یه لوله سومی هم وجود داره که به عنوان فشار شکن عمل میکنه و با شیلنگ به انتهای لوله وارد کننده آب به تانک وصل میشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    با سلام نیار به راهنمایی در مورد مدیا و چیزهایی که باید برای دیسکس داخل فیلتر سطلی قرار بدم دارمواقعا ممنونتون میشم خسته شدم گیج شدم از بس این فروشنده ها میخوان هرچی دارن به آدم بندازن.باتشکر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط eghbali.h نمایش پست ها
    با سلام نیار به راهنمایی در مورد مدیا و چیزهایی که باید برای دیسکس داخل فیلتر سطلی قرار بدم دارمواقعا ممنونتون میشم خسته شدم گیج شدم از بس این فروشنده ها میخوان هرچی دارن به آدم بندازن.باتشکر
    سلام

دوست خوبم شما باتوجه به مدل فیلتر میتوانید از سرامیک و سابستریت استفاده کنید. سرامیک در قسمت زیزین و سابستریت در قسمت بالا و روی آن هم ابر یا منسوج نبافته . بیشتر از این نیازی نیست.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    با سلام
    ممنون از توجه شما
    برای مواردی که ذکر کردید از چه برندی یا چه مدلی باشه بهتره ؟
    فیلتر من 4 تا ظرف روی هم داخلشه ،یعنی دو ظرف پایینی سرامیک و دو ظرف بالایی سابستریتباشه؟
    تو ورودی فیلتر مکانیکی نمیخواد؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط eghbali.h نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از توجه شما
    برای مواردی که ذکر کردید از چه برندی یا چه مدلی باشه بهتره ؟
    فیلتر من 4 تا ظرف روی هم داخلشه ،یعنی دو ظرف پایینی سرامیک و دو ظرف بالایی سابستریتباشه؟
    تو ورودی فیلتر مکانیکی نمیخواد؟
    با تشکر
    برندهای مختلفی از نوع چینی در بازار موجود هست ولی پیشنهاد من مارک ایهایم میباشد. ممکنه از نظر قیمت تفاوت داشته باشد ولی طول عمر و کیفیت آن این اختلاف قیمت را جبران میکند.
    دو سبد پایینی را سرامیک و دو سبد بالایی را به سابستریت اختصاص بدهید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناري-سهره
    شماره عضویت
    16415
    ايشالا سوالي كه مطرح ميكنم به اينجا مربوط بشه :

دوستان با توجه به اينكه ديسكس آب آرام رو ميپسنده و من هم از سامپ استفاده نكردم مشكل ه هوادهي رو ميتونم به شكل ه ديگه اي حل كنم ؟؟؟؟
    حالا براي بخاري ميشه فكر كرد (خريد فيلتري كه بخاري داخلش نصب بشه ) ولي هوا رو چيزي به ذهنم نرسيد

ممنون
    ویرایش توسط هادی نعیمی : 2nd September 2014 در ساعت 10:24 AM

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط كپي رايت نمایش پست ها
    ايشالا سوالي كه مطرح ميكنم به اينجا مربوط بشه :

دوستان با توجه به اينكه ديسكس آب آرام رو ميپسنده و من هم از سامپ استفاده نكردم مشكل ه هوادهي رو ميتونم به شكل ه ديگه اي حل كنم ؟؟؟؟
    حالا براي بخاري ميشه فكر كرد (خريد فيلتري كه بخاري داخلش نصب بشه ) ولي هوا رو چيزي به ذهنم نرسيد

ممنون
    سلام

از یک سنگ هوای کوچک میتوانید استفاده کنید. بخاری هم بهتره به صورت جداگانه باشد.

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)