مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام . با توجه به راهنمایی شما تا به حال هرمشکلی واسه کاسکوم پیش اومده بود حل شد اگه شما نبودین فکر کنم روز شب کاسکوم رو میبردم دامپزشک d:
    من تقربیا فقط اخر شب با سیلور کار میکنم که به حرف بیاد خواستم بپرسم اوایل صحبت کردنشون چجوریه الان یه کلمه رو با سوت جواب میده با ریتم همون سلام یعنی شروع صحبت کردنه؟اخه همون موقع پشت سر من تکرار نمیکنه وقتی تنها میشه اینکارو میکنه هنوز این کلمه رو یاد نگرفته برم سراغ یه کلمه دیگه چون میگن طوطی از تکرار مدام یک کلمه خسته میشه اونو عوض کنید خواستم نظرتون رو بپرسم
    سلام . اوایلش با سوت آهنگ کلمه رو تکرار میکنن . با تکرار بیشتر به صورت ناواضح و باز با تکرار بیشتر واضح تر تکرار میکنن . البته شما هم باید کلمات رو براش واضح تکرار کنید به طور مداوم .

شما میتونید دو تا کلمه ساده رو باهاش تمرین کنید . وقتی کلمات رو با سوت تکرار میکنه شما هم فورا همون کلمه رو واضح براش تکرار کنید تا شکل درست کلمات رو یاد بگیره .

اگه فرصت دارید که ساعات دیگه روز هم باهاش کار کنید بهتر هم میشه و زودتر یاد میگیره .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام . با توجه به راهنمایی شما تا به حال هرمشکلی واسه کاسکوم پیش اومده بود حل شد اگه شما نبودین فکر کنم روز شب کاسکوم رو میبردم دامپزشک d:
    من تقربیا فقط اخر شب با سیلور کار میکنم که به حرف بیاد خواستم بپرسم اوایل صحبت کردنشون چجوریه الان یه کلمه رو با سوت جواب میده با ریتم همون سلام یعنی شروع صحبت کردنه؟اخه همون موقع پشت سر من تکرار نمیکنه وقتی تنها میشه اینکارو میکنه هنوز این کلمه رو یاد نگرفته برم سراغ یه کلمه دیگه چون میگن طوطی از تکرار مدام یک کلمه خسته میشه اونو عوض کنید خواستم نظرتون رو بپرسم
    سلام دوست عزیز .
    تمام راهنمایی های ما انجام وظیفه دربرابر شما و این فرشته هاست .
    پیشنهاد میکنم تاپیک های آموزش سخنگویی رو کامل بخونید و با دقت .
    بهترین زمان برای آموزش یکی شب هست یکی هم غروب . صبح چون کاسکو تازه پا میشه و پر انرژی هست اصلا بهتون گوش نمیده و سر گرمه . طی مقاله ای که توسط برادران وومچ مطرح شد . آموزش سخنگویی عوامل مختلفی داره . یکی از این عوامل در اولین برخورد هست . همینطور که توی طول روز جه وقتی پیشش هستین یا در اتاق دیگه هستین کلمه رو براش کلمه مورد نظر رو تکرار کنید تا بشنوه . برای روش اولین برخورد شما دقت کنید وقتی که میرید بیرون یا داخل میاید که نگاه کاسکو بهتون جلب میشه درجا کلمه مورد نظر رو تکرار کنید البته سعی کنید فقط شرطی نشه به رفتن و اومدن . شما گاهی با جابجا شدن مثلا از صندلی به صندلی دیگر حواس کاسکو رو به خودتون جلب میکنید در همین هنگام اون کلمه رو تکرار کنید . از اونجایی که حواسش پیش شماست کلمه میره توی ذهنش . زمانی هم که باهاش کلمه رو تکرار میکنید مثلا بین هر 15 بار که کلمه مورد نظر رو تکرار میکنید دوتا سه تا کلمه دیگه بگید بعد دوباره کلمه مورد نظر قبل رو تکرار کنید . توی روز باهاش مکالمه کنید بذارید صحبت کردن براش جذاب بشه اما زیاده روی نکنید که زده بشه . هر موقع دیدین حوصله نداره و هرکاری میکنید گوش نمیده کلاس رو قطع کنید . بعضی کاسکو ها طی روزی 1 ساعت آموزش یاد میگیرن ولی بعضی لازمه 1 ساعت رو در طول روز طی 4 تا 15 دقیقه یا دوتا 30 دقیقه باهاش کار کرد . بستگی به خودتون و کاسکوتون داره . کلمه باید شیوا و رسا و واضح باشه . طی آموزش باهاش کاملا مهربون باشید . اول صدا مثل سوت هست ولی کم کم تبدیل به صدا میشه . نه عجله کنید نه زیاده روی . معتدل باشید . حتما مقاله های سخنگویی رو هم بخونید
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    دوستان راهنمایی لازم رو انجام دادند فقط بنده یک نکته کوچیک رو جهت بهتر شدن آموزش میگم
    چون طوطی شما سلام رو با سوت میگه یعنی داره به تمرین سخنگویی جواب میده,بهتره همون کلماتی که قبلا براش تکرار میکردید رو تکرار کنید و کلمه ای اضافه نکنید چون باعث سردرگمی و گیج شدن طوطی میشه و ممکنه جواب خوبی نگیرید,مثلا قبلا اگر فقط سلام رو باهاش کار میکردید الان هم فقط سلام رو باهاش کار کنید تا واضح بگه بعد برید سراغ کلمه بعد یا اگر در کنار سلام کلمات دیگه رو هم کار میکردید الان هم همونا رو به علاوه سلام تکرار کنید تا اونها رو هم به زودی ازش بشنوید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    راستی دوست عزیز زمانی که من میخواستم کاسکو بگیرم خیلی از فروشنده ها بودن که کاسکو رام دستی داشتن ولی حرف نمیزد و با هر فرد با تجربه ای که صحبت میکردم میگفت کاسکو که دستی بشه و رام دیکه کاره خیلی سختیه که به حرف بیاد و تو جندتا کتاب خوندم که اول کاسکورو به حرف بیارین بعد تلاش کنین برا دستی کردنش موفق باشی
    سلام دوست عزیز . طبق گفته آقای وکیلی این حرف کاملا بی اساس و غلط هست . کاسکوی من که اول وحشی بود الان حدودا 5 ماه هست که پیشمه تا الان درحد سر دادن اهلی شده و 5 کلمه حرف میزنه ولی بازم سمجه و یکم ترس داره ولی اهلی شدن هیچ رابطه ای با سخنگویی نداره . هرکجای این قضیه اگه بلنگه یا مربوط به علاقه خوده کاسکو هست که استثنای انگشت شماری هست و یا مربوط به کم کاری صاحب . لطفا انقدر به حرفای بازاری ها گوش ندین . من رفته بودم بازار به طرف گفتم بسته مکمل کاسکو میخوام ولی ماله کاکادو رو بهم داد گفتم برای کاسکو رو بدین اینو نمیخوام گفت این همونه گفتم نه . گفت این تابلو رو میبینی گفتم بله . یه تابلو بهم نشون داده بود که روش عکس ماکایو و کاکادو و کاسکو و همه چی بود . گفتم چطور ؟ گفت اینا همه کاسکو هستن فرقی ندارن منم گفتم واقعا ممنونم و اومدم بیرون . اینم از بازاری های ما . تروخدا رو حرف اینا حساب نکنید .
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    14176
    سلام دوستان عزیز
    ادرس یک دامپزشک خوب میخواستم اگه سمت میدون حسن اباد باشه خیلی بهتره
    ممنونم از لطفتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    آقای برهانی کیا 091261****1
    آدرسشون : انتهای تجریش . خیابان دزاشیب . خیابان رمضانی . نبش کوچه بنفشه . پلاک 53 کلینیک آوین .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    سلام خسته نباشین بخور سرد اذیت کننده نیست واسه کاسکو یه عالمه تشکر واسه بچه های سایت و بقیه دوستان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین بخور سرد اذیت کننده نیست واسه کاسکو یه عالمه تشکر واسه بچه های سایت و بقیه دوستان
    سلام دوست عزیز از نظر من که فکر نکنم اذیتت کننده باشه اما بخور کمی داغ باشه بهتره....حالا بقیه دوستان تجربه بیشتری دارند و جوابتون رو میدهند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    شکسته نفسی نکن کاکو .بهر حال هرکی یه اطلاعاتی داره فدات حاجی .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    شکسته نفسی نکن کاکو .بهر حال هرکی یه اطلاعاتی داره فدات حاجی .
    ممنون سوالی بود درخدمتم...

صفحه 721 از 1238 نخستنخست ... 2216216717027037047057067077087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397407718211221 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)