صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 281
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10375
    سلام به دوستان. اگه از
    اسپوریلینا استفاده نکنم اشکالی پیش میاد؟ نقش این ماده تو غذا چیه؟من تا بحال چیزی در موردش نشنیدم. ممنون میشم یکم توضیح بدین.

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi87gh نمایش پست ها
    سلام به دوستان. اگه از
    اسپوریلینا استفاده نکنم اشکالی پیش میاد؟ نقش این ماده تو غذا چیه؟من تا بحال چیزی در موردش نشنیدم. ممنون میشم یکم توضیح بدین.
    استفاده نکردن از اون زیاد مهم نیست خصوصا اگر در جیره غذایی شما از گرانولهای مخصوص استفاده نماییدکه درون ترکیباتشون اسپیرولینا گنجانده شده
    برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید
    جلبک اسپیرولینا
    ویرایش توسط B@B@K : 31st July 2013 در ساعت 11:49 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    ی سئوال داشتم ، از اونجایی که استفاده از دل گوساله و بقیه مخلفاتش که استفاده میشه ، حجم زیادی از این مخلوط درست میشه و فریز کردنش به مدت زیاد فکر کنم ارزش غذایشو از بین ببره ، میشه بجای دل گوساله از دی گوسفند استفاده بکنم که همیشه دل تقریبا تازه ایی داشته باشم
    ممنون از دوستان

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    ی سئوال داشتم ، از اونجایی که استفاده از دل گوساله و بقیه مخلفاتش که استفاده میشه ، حجم زیادی از این مخلوط درست میشه و فریز کردنش به مدت زیاد فکر کنم ارزش غذایشو از بین ببره ، میشه بجای دل گوساله از دی گوسفند استفاده بکنم که همیشه دل تقریبا تازه ایی داشته باشم
    ممنون از دوستان
    سلام
    با اجازه اساتید محترم
    شما میتونید از دل گوسفند استفاده کنید تنها مزیت دل گوساله نسبت به دل گوسفند هزینه کمترشه. در ضمن حجم کمتری از دل تهیه کنید تا زودتر مصرف بشه.
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاکپشت
    شماره عضویت
    14463
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    با اجازه اساتید محترم
    شما میتونید از دل گوسفند استفاده کنید تنها مزیت دل گوساله نسبت به دل گوسفند هزینه کمترشه. در ضمن حجم کمتری از دل تهیه کنید تا زودتر مصرف بشه.
    موفق باشید.
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز,
    من فکر میکنم هز دل گاو استفاده کنین خیلی بهتره چون دل گوسفند خیلی چربه. یا اگر میخواین دل گوسفند بدین به مقدار کم بدین
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Discus fish
    شماره عضویت
    14410
    سلام خدمت همگي بنده به جاي سير از عصاره ي اون كه خودم تهيه مي كنم استفاده مي كنم به اين ترتيب كه مقداري سير مرغوبو بعد از شستن آسياب مي كنم و توي قابلمه ريخته و آب مي ريزم روش و مي زارم حسابي بجوشه تا غليظ شه آخر سر هم با يه صافي ريز صافش مي كنم و مي زارم توي يخچال كه بتونم توي چند نوبت استفاده كنم ازش.تقريبا هر يه كيلو گرم سير 250 ميلي ليتر ميده و براي هر يه كيلو دل گوساله تعداد دو قاشق غذاخوري از عصاره سير استفاده مي كنم.آيا اين روش تائيد ميشه از طرف اساتيد؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط esiii نمایش پست ها
    سلام خدمت همگي بنده به جاي سير از عصاره ي اون كه خودم تهيه مي كنم استفاده مي كنم به اين ترتيب كه مقداري سير مرغوبو بعد از شستن آسياب مي كنم و توي قابلمه ريخته و آب مي ريزم روش و مي زارم حسابي بجوشه تا غليظ شه آخر سر هم با يه صافي ريز صافش مي كنم و مي زارم توي يخچال كه بتونم توي چند نوبت استفاده كنم ازش.تقريبا هر يه كيلو گرم سير 250 ميلي ليتر ميده و براي هر يه كيلو دل گوساله تعداد دو قاشق غذاخوري از عصاره سير استفاده مي كنم.آيا اين روش تائيد ميشه از طرف اساتيد؟
    سلام میتونه شیوه جالبی باشه البته توی بازار محصولی به نام Garlic guard محصول شرکت seachemهست که اونم عصاره سیر هست فقط چون خودتون تخصصتون شیمی هست آیا حرارت بالا میتونه در تغییر ماهیت سیر و موادش تاثیر زیادی داشته باشه؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام
    از تترا دیسکس میشه برای مخلوط دل استفاده کرد ?

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    نقل قول نوشته اصلی توسط esiii نمایش پست ها
    سلام دوست من بااجازه ی اساتید بنده ی چیزیو عرض میکنم
    فک میکنم این روشتون یکم غلطه چرا؟چون باجوشاندن تموم خاصیت سیر میره طبق فرمولی ک یکی از اساتید دادند بنده عمل میکنم وراضیم ک سیر رو توی مولینکس لهش میکنیم بعد برای هرحبه سیر 2قاشق چای خوری اب مقطر میریزیم روش وتوی دمای زیر15درجه ب مدت48ساعت نگه میداریم وبعداونو صاف میکنیم این میشه عصاره ی سیرمون
    ب نظر من عصاره ی سیر توی دل قاطی نشه بهتره منظورم اینه موقع غذادهی عصاره وویتامین هاوافزودنیها ب میکسمون اضافه بشه ک توی فریزر خاصیتش نره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام
    از تترا دیسکس میشه برای مخلوط دل استفاده کرد ?
    سلام دوست من بله میشه خیلی از دوستان عقیده دارند غذای خشک رو به میکس دل اضافه کنند ولی ب نظر من اگر همه نوع غذایی توی جیره غذایی دیسکس هست میشه دیگه توی میکس دل استفاده نکرد وبجای اون از افزودنیهای دیگه استفاده کرد مثل اسپرولینا استاگازنتین مقدار کمی ارتمیا دکپسوله

صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)